"Астана" халықаралық қаржы орталығының басқарушысы Қ.Н.Келімбетовті Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 411 Жарлығы
"Астана" халықаралық қаржы орталығының басқарушысы Қайрат Нематұлы Келімбетов Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау жəне реформалар агенттігінің Төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Келимбетова К. Н., управляющего Международным финансовым центром "Астана", председателем Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 сентября 2020 года № 411
Назначить Келимбетова Кайрата Нематовича, управляющего Международным финансовым центром "Астана", председателем Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ