Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 482 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 20) тармақшасына, 82-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 188 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 14, 52-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің мүшелері болып тағайындалсын:
Архарова Жаңылсын Баянқызы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының судьясы;
Жұмағұлов Марат Иманғалиұлы
заң ғылымдарының докторы;
Қалимұқашева Айгүл Демеуқызы
Атырау облыстық сотының судьясы;
Көлбаева Айжан Әділқызы
Нұр-Сұлтан қаласының Байқоңыр ауданы №2 сотының судьясы;
Нұржанов Әлихан Әбілғазыұлы
Ақмола облыстық адвокаттар алқасының адвокаты;
Сағиденов Ғұлар Ғаббасұлы
Павлодар облыстық сотының судьясы;
жоғарыда аталған Кеңестің құрамынан: Н.М.Елемесов, М.Қ.Жанғұттинов, Т.Е.Қаудыров, Н.Н.Кузнецова, Е.Т.Манапов, Б.А.Раисова шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

Об изменениях в составе Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 декабря 2020 года № 482
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44, пунктом 4 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, статьей 4 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 3 февраля 2016 года № 188 "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 14, ст. 52) следующие изменения:
назначить членом Высшего Судебного Совета Республики Казахстан, образованного вышеназванным Указом:
Архарову Жанылсын Баяновну
судью Верховного Суда Республики Казахстан;
Жумагулова Марата Имангалиевича
доктора юридических наук;
Калимукашеву Айгуль Демеуовну
судью Атырауского областного суда;
Кульбаеву Айжан Адиловну
судью суда № 2 района "Байқоңыр" города Нур-Султана;
Нуржанова Алихана Абилгазиновича
адвоката Акмолинской областной коллегии адвокатов;
Сагиденова Гулара Габбасовича
судью Павлодарского областного суда;
вывести из состава вышеназванного Совета: Елемесова Н. М., Жангуттинова М. К., Каудырова Т. Е., Кузнецову Н. Н., Манапова Е.Т., Раисову Б. А.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев