А.Ұ.Маминді Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 492 Жарлығы.
Асқар Ұзақбайұлы Мамин Қазақстан Республикасының Премьер – Министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Мамина А. У. Премьер-Министром Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 января 2021 года № 492
Назначить Мамина Аскара Узакпаевича Премьер-Министром Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ