Алматы облысының Қапшағай қаласын Қонаев қаласы деп қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № 885 Жарлығы.
"Қазақстан Республикасының əкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сəйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Алматы облысының Қапшағай қаласы Қонаев қаласы деп қайта аталсын.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қ.Тоқаев

О переименовании города Капшагая Алматинской области в город Қонаев
Указ Президента Республики Казахстан от 3 мая 2022 года № 885
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Переименовать город Капшагай Алматинской области в город Қонаев.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент Республики Казахстан К. Токаев