Мемлекетаралық валюта комитетін құру туралы 1995 жылғы 26 мамырдағы келісімнің қолданысын тоқтату туралы хаттаманы бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 30 маусымдағы № 949 Жарлығы.
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 15-бабының 1) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 2013 жылғы 25 қазанда Минскіде жасалған Мемлекетаралық валюта комитетін құру туралы 1995 жылғы 26 мамырдағы келісімнің қолданысын тоқтату туралы хаттама бекітілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев

Об утверждении Протокола о прекращении действия Соглашения о создании Межгосударственного валютного комитета от 26 мая 1995 года
Указ Президента Республики Казахстан от 30 июня 2022 года № 949
В соответствии с подпунктом 1) статьи 15 Закона Республики Казахстан "О международных договорах Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить Протокол о прекращении действия Соглашения о создании Межгосударственного валютного комитета от 26 мая 1995 года, совершенный в Минске 25 октября 2013 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев