Ғ.Т. Нұрмұхамбетовті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 23 қыркүйектегі № 358 Жарлығы.
Ғауез Торсанұлы Нұрмұхамбетов Солтүстік Қазақстан облысының əкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Нурмухамбетова Г. Т.
Указ Президента Республики Казахстан от 23 сентября 2023 года № 358
Назначить Нурмухамбетова Гауеза Торсановича акимом Северо-Казахстанской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев