Қазақстан Республикасының Азиялық Даму Банкiне мүшелiгi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1994 жылғы 10 қаңтар N 1496. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.04.26. N 854 жарлығымен. ~U020854
Қазақстан Республикасының Азиялық Даму Банкiне мүшелiкке кiруi үшiн қаулы етемiн:
1. Азиялық Даму банкiне /бұдан әрi "Банк"делiнедi/ осы Банк Келiсiмiнiң Баптарын, сондай-ақ Банк басқарушылары Кеңесi Қарарларының қағидалары мен шарттарын қабылдай отырып, Қазақстан Республикасының мүше болуы тиiмдi деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң өзi өкiлеттiк берген адамға Банк Келiсiмi Баптарының түп нұсқаларына қол қоюды әрi Қазақстан Республикасының осы ұйымға мүшелiгiне қатысы бар құжаттарға Қазақстан Республикасы атынан қол қоюды және оларды ұсынуды жүктеуге хұқы болады деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы үшiн Банк Келiсiмiнiң баптары
Қазақстан Республикасы осы ұйымға қабылданған күннен бастап
күшiне енетiн болып белгiленсiн.
4. Осы Жарлық жарияланған сәттен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О членстве Республики Казахстан в Азиатском Банке Развития
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 10 янваpя 1994 г. N 1496. Утратил силу Указом Президента РК от 26 апреля 2002 г. N 854 ~U020854
Для вступления Республики Казахстан в члены Азиатского Банка Развития ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать целесообразным членство Республики Казахстан в Азиатском Банке Развития (в дальнейшем именуемый Банк), принимая Статьи Соглашения Банка, а также положения и условия Резолюций Совета Управляющих Банка.
2. Установить, что Президент Республики Казахстан имеет право делегировать уполномоченному им лицу подписывать оригиналы Статей Соглашения Банка, подписывать и представлять документы от имени Республики Казахстан, имеющие отношение к членству Республики Казахстан в этой организации.
3. Установить, что статьи Соглашения Банка вступают в силу для Республики Казахстан с даты принятия Республики Казахстан в эту организацию.
4. Настоящий Указ вступает в силу с момента опубликования.
Президент Республики Казахстан