Қазақстан Республикасының экспортқа шығарылатын тауарларға кеден тарифiн енгiзу мерзiмi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 12 ақпан 1994 ж. N 1566. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995.12.14. N 2686 Жарлығымен.
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Заңына сәйкес, экспортқа шығарылатын өнiмнiң бәсекелiк қабiлетiн арттыру мақсатында және осыған орай жаңа кеден бажын жеделдете енгiзу қажеттiлiгiне байланысты қаулы етемiн:
1. "Қазақстан Республикасының экспортқа шығарылатын тауарларға кеден тарифi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 11 қаңтардағы N 1499 Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының экспортқа шығарылатын тауарларға кеден тарифi 1994 ж. 21 ақпаннан бастап енгiзiлсiн.
2. Осы Жарлықтың Заң күшi бар және ол жаңадан сайланған
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесi тиiстi Заң қабылдағанға дейiн
қолданылады.
3. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi тиiстi заң
актiлерiнiң жобаларын дайындап, оны жағадан сайланған Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қарауына енгiзсiн.
4. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Алматы. 1994 ж. 12 ақпан
N 1566

О сpоках введения таможенного таpифа Республики Казахстан на экспоpтиpуемые товаpы
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 12 февpаля 1994 г. N 1566. Утратил силу - Указом Пpезидента РК от 14 декабpя 1995 г. N 2686.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий", в целях повышения конкурентоспособности экспортируемой продукции и связанной с этим необходимостью ускоренного введения новых таможенных пошлин постановляю:
1. Ввести таможенный тариф Республики Казахстан на экспортируемые товары, утвержденный Указом Президента Республики Казахстан от 11 января 1994 г. N 1499 "О таможенном тарифе Республики Казахстан на экспортируемые товары", с 21 февраля 1994 г.
2. Настоящий Указ имеет силу Закона и действует до принятия вновь избранным Верховным Советом Республики Казахстан соответствующего Закона.
3. Кабинету Министров Республики Казахстан подготовить проекты соответствующего законодательного акта и внести его на рассмотрение вновь избранного Верховного Совета Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан