Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 13 маусым 1994 ж. N 1730. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Республиканың өндiрiстiк әлеуетiн неғұрлым тиiмдi пайдалану және нарықтың қажетiн қанағаттандыру, республиканың әлемдiк шаруашылық байланыстарға тезiрек кiру мақсатында қаулы етемiн:
1. Таратылып отырған Қазақстан Республикасының Сыртқы  экономикалық байланыстар министрлiгi, Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп министрлiгi және Сауда министрлiгi негiзiнде Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi осы Жарлықтан туындайтын қажеттi ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Алматы. 1994 жылғы 13 маусым.
N 1730

Об обpазовании Министеpства пpомышленности и тоpговли Республики Казахстан
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 13 июня 1994 года N 1730. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
В целях более эффективного использования производственного потенциала республики и удовлетворения потребностей рынка, быстрейшего вхождения республики в мирохозяйственные связи постановляю:
1. Образовать Министерство промышленности и торговли Республики Казахстан на базе упраздняемых Министерства внешнеэкономических связей Республики Казахстан, Министерства промышленности и Министерства торговли Республики Казахстан.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан осуществить необходимые организационные меры, вытекающие из данного Указа.
Президент Республики Казахстан