Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң орнынан түсуi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 11 наурыздағы N 2078
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң орнынан түсуi туралы өтiнiшiн қарай келiп, Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының 1995 жылғы 6 наурыздағы қаулысын еске алып, Қазақстан Республикасы Конституциясының K951000_ 85-бабына және "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң орнынан
түсуi қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жаңа
құрамы анықталғанға дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметi өз
мiндеттерiн атқаруды жалғастыратын болсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об отставке Кабинета Министров Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 марта 1995 г. N 2078
Рассмотрев заявление Кабинета Министров Республики Казахстан об отставке, учитывая постановление Конституционного Суда Республики Казахстан от 6 марта 1995 года, в соответствии со статьей 85 Конституции Республики Казахстан K951000_ и статьей 14 Закона Республики Казахстан Z913300_ "О Кабинете Министров Республики Казахстан" постановляю:
1. Принять отставку Кабинета Министров Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан продолжать исполнение своих обязанностей до определения нового состава Кабинета Министров Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент Республики Казахстан