Қазақстан Республикасының тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiмен ынтымақтастық жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жарлығы 1995 жылғы 19 мамырдағы N 2286. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiмен ынтымақтастықты
неғұрлым тиiмдi жүзеге асыру мақсатында қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiмен ынтымақтастық жөнiндегi мемлекеттiк комитетi құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi осы Жарлықтан
туындайтын қажеттi ұйымдық шараларды жүзеге асыратын болсын.
3. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об образовании Государственного комитета Республики Казахстан по сотрудничеству со странами Содружества Независимых Государств
Указ Президента Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 2286. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
В целях более эффективного осуществления сотрудничества со странами Содружества Независимых Государств постановляю:
1. Образовать Государственный комитет Республики Казахстан по сотрудничеству со странами Содружества Независимых Государств.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан осуществить необходимые организационные меры, вытекающие из данного Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан