"Баспасөз және басқа бұқаралық хабарлама құралдары туралы" Қазақ ССР Заңына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 14 қазандағы N 2518 Заң күшi бар жарлығы.
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ 1-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Баспасөз және бұқаралық хабарлама құралдары туралы" Қазақ ССР Заңы (Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнiң Ведомостары, 1991 ж., N 28, 390-құжат) мына мазмұнындағы 7-1-баппен толықтырылсын:
"7-1-бап. Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органы
Қазақстан Республикасында баспасөз және бұқаралық ақпарат саласындағы мемлекеттiк саясатты Қазақстан Республикасының Президентi құратын, тарататын және қайта құратын баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органы жүзеге асырады.
Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органының басшысын Қазақстан Республикасының Президентi қызметке тағайындайды және қызметтен босатады".
2. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении дополнения в Закон Казахской ССР "О печати и других средствах массовой информации"
Указ Президента Республики Казахстан от 14 октября 1995 г. N 2518 имеющий силу Закона.
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 года "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
1. Дополнить Закон Казахской ССР Z911700_ "О печати и других средствах массовой информации" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 28, ст. 390) статьей 7-1 следующего содержания:
"Статья 7-1. Государственный орган Республики Казахстан по
делам печати и массовой информации
Государственную политику в области печати и массовой информации в Республике Казахстан осуществляет государственный орган Республики Казахстан по делам печати и массовой информации, который образуется, упраздняется и реорганизуется Президентом Республики Казахстан.
Руководитель государственного органа Республики Казахстан по делам печати и массовой информации назначается на должность и освобождается от должности Президентом Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан