Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күші бар Жарлығы 1995 жылғы 19 қазан N 2550.
Қазақстан Республикасы Конституциясының қабылдануына байланысты және "Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ 1-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Конституциялық Соты туралы" 1992 жылғы 5 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 10, 266-құжат; 1993 ж., N 10, 266-құжат);
2) "Қазақстан Республикасында Конституциялық Сот iсiн жүргiзу туралы" 1992 жылғы 5 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 10, 267-құжат; 1993 ж., N 10, 266-құжат);
3) "Қазақстан Республикасының Конституциялық Соты туралы" және "Қазақстан Республикасында Конституциялық Сот iсiн жүргiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" 1992 жылғы 5 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 10, 268-құжат);
4) "Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының қызметiн қамтамасыз ету туралы" 1992 жылғы 24 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесi Төралқасының қаулысы;
5) "Қазақстан Республикасының Конституциялық Сотына Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң өкiлiн жiберу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1994 жылғы 22 қыркүйектегi қаулысы.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi:
1) осы Жарлықтан туындайтын қажеттi ұйымдық және өзге де
шараларды қолдансын;
2) Үкiметтiң бұрын қабылданған шешiмдерiн осы Жарлықпен
сәйкестендiрсiн.
3. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан имеющий силу Закона от 19 октября 1995 г. N 2550.
В связи с принятием Конституции Республики Казахстан и в соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 года "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
1. Признать утратившими силу:
1) Закон Республики Казахстан от 5 июня 1992 г. "О Конституционном Суде Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 10, ст. 266; 1993 г., N 10, ст. 266);
2) Закон Республики Казахстан от 5 июня 1992 г. "О Конституционном судопроизводстве в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 10, ст. 267; 1993 г., N 10, ст. 266);
3) постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 5 июня 1992 г. "О порядке введения в действие Законов Республики Казахстан "О Конституционном Суде Республики Казахстан" и "О Конституционном судопроизводстве в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 10, ст. 268);
4) постановление Президиума Верховного Совета Республики Казахстан от 24 сентября 1992 г. "Об обеспечении деятельности Конституционного Суда Республики Казахстан";
5) постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 сентября 1994 г. "О порядке направления представителя Верховного Совета Республики Казахстан в Конституционный Суд Республики Казахстан".
2. Правительству Республики Казахстан:
1) принять необходимые организационные и иные меры, вытекающие
из настоящего Указа;
2) привести в соответствие с настоящим Указом ранее принятые
решения Правительства.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан