Қазақстан Республикасының Конституциялық Сотының төрағасы М.Т.Баймахановтың қызметiнен босатылуы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 19 қазан N 2551
Мұрат Тәжiмұратұлы Баймаханов Қазақстан Республикасының Конституциялық Сотының төрағасы қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О Баймаханове М.Т. -М.
У К А З Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 г. N 2551
Освободить Баймаханова Мурата Таджи-Муратовича от должности Председателя Конституционного Суда Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан