Қазақстан Республикасының кейбiр судьяларын қызметiнен босату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 20 қазандағы N 2583
Қаулы етемiн:
1. Мыналар қызметтерiнен босатылсын:
Қазақстан Республикасы Жоғары Төрелiк Сотының Төрағасы
Тетеркин И.А.;
Қазақстан Республикасы Жоғары Төрелiк Соты Төрағасының
бiрiншi орынбасары Қаженов Ә.Б.;
Қазақстан Республикасы Жоғары Төрелiк Соты Төрағасының
орынбасары Зорин Л.В.
2. Мыналар төраға қызметтерiнен босатылсын:
Ақмола облыстық төрелiк соты        - Абдулвагапов Р.Г.;
Ақтөбе облыстық төрелiк соты         - Рахымова М.Л.;
Алматы қалалық төрелiк соты          - Қыдырбаев К.;
Алматы облыстық төрелiк соты         - Қанаданов Е.Б.;
Атырау облыстық төрелiк соты         - Кереева Т.Т.;
Шығыс Қазақстан облыстық төрелiк
соты                                 - Гранкин А.Е.;
Жамбыл облыстық төрелiк соты         - Баймолдин Қ.;
Жезқазған облыстық төрелiк соты      - Панкратова Э.В.;
Батыс Қазақстан облыстық төрелiк
соты                                 - Кизерев А.Н.;
Қарағанды облыстық төрелiк соты      - Попов В.М.;
Қызылорда облыстық төрелiк соты      - Ыбыраев М.;
Көкшетау облыстық төрелiк соты       - Прищепа П.С.;
Қостанай облыстық төрелiк соты       - Шукшина В.С.;
Маңғыстау облыстық төрелiк соты      - Әмiрәлиев М.Ғ.;
Павлодар облыстық төрелiк соты       - Қамзин А.Ш.;
Солтүстiк Қазақстан облыстық
төрелiк соты                         - Топильский Н.Г.;
Семей облыстық төрелiк соты          - Керiмбаев М.Қ.;
Талдықорған облыстық төрелiк соты    - Төлеубаев М;
Торғай облыстық төрелiк соты         - Прихода Г.П.;
Оңтүстiк Қазақстан облыстық
төрелiк соты                         - Темiров О.Т.;
Ақтөбе облыстық соты                 - Кейкин К.С.;
Алматы облыстық соты                 - Мұстафаев Т.Р.;
Атырау облыстық соты                 - Шаухаров Қ.А.;
Батыс Қазақстан облыстық соты        - Рысқалиев А;
Қызылорда облыстық соты              - Асқаров Б.А.;
Көкшетау облыстық соты               - Сейiтов Ш.О.;
Маңғыстау облыстық соты              - Мәмбетов К.Т.;
Павлодар облыстық соты               - Мейрамов К.;
Солтүстiк Қазақстан облыстық соты    - Ебенбаев Е.Ш.;
Семей облыстық соты                  - Ұланов С.;
Оңтүстiк Қазақстан облыстық соты     - Тұрғараев Б.;
3. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об освобождении от должности некоторых судей Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 октября 1995 года N 2583
Постановляю:
1. Освободить от должности:
Председателя Высшего Арбитражного Суда Республики Казахстан
Тетеркина И.А.;
первого заместителя Председателя Высшего Арбитражного Суда
Республики Казахстан Каженова А.Б.;
заместителя Председателя Высшего Арбитражного Суда Республики
Казахстан Зорина Л.В..
2. Освободить от должности председателей:
Акмолинского областного арбитражного суда - Абдулвагапова Р.Г,;
Актюбинского областного арбитражного суда - Рахимову М.Л.;
Алматинского городского арбитражного суда - Кыдырбаева К.;
Алматинского областного арбитражного суда - Канаданова Е.Б.;
Атырауского областного арбитражного суда - Кирееву Т.Т.;
Восточно-Казахстанского областного арбитражного суда -
Гранкина А.Е.;
Жамбылского областного арбитражного суда - Баймолдина К.;
Жезказганского областного арбитражного суда - Панкратову Э.В.;
Западно-Казахстанского областного арбитражного суда -
Кизерева А.Н.;
Карагандинского областного арбитражного суда - Попова В.М.;
Кзыл-Ординского областного арбитражного суда - Ибраева М.;
Кокшетауского областного арбитражного суда - Прищепу П.С.;
Кустанайского областного арбитражного суда - Шукшину В.С.;
Мангистауского областного арбитражного суда - Амралиева М.Г.;
Павлодарского областного арбитражного суда - Хамзина А.Ш.;
Северо-Казахстанского областного арбитражного суда -
Топильского Н.Г.;
Семипалатинского областного арбитражного суда - Керимбаева М.К.;
Талдыкорганского областного арбитражного суда - Толеубаева М.;
Торгайского областного арбитражного суда - Приходу Г.П.;
Южно-Казахстанского областного арбитражного суда -
Темирова О.Т.;
Актюбинского областного суда - Кейкина К.С.;
Алматинского областного суда - Мустафаева Т.Р.;
Атырауского областного суда - Шаухарова К.А.;
Западно-Казахстанского областного суда - Рыскалиева А.;
Кзыл-Ординского областного суда - Аскарова Б.А.;
Кокшетауского областного суда - Сеитова Ш.О.;
Мангистауского областного суда - Мамбетова К.Т.;
Павлодарского обалстного суда - Мейрамова К.;
Северо-Казахстанского областного суда - Евенбаева Е.Ш.;
Семипалатинского обалстного суда - Уланова С.;
Южно-Казахстанского областного суда - Тургараева Б.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан