Қазақстан Республикасы Президентiнiң кеден мәселелерi жөнiндегi Жарлықтарының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 14 желтоқсандағы N 2686
"Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2368 Z952368_ Заң күшi бар Жарлығының шығуына байланысты ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының импортталатын тауарларға кеден тарифi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 11 қаңтардағы N 1498 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 14-құжат) 1-4 тармақтары;
"Қазақстан Республикасының экспортқа шығарылатын тауарларға кеден тарифi" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 11 қаңтардағы N 1499 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 3, 20-құжат) 1-5 тармақтары;
"Қазақстан Республикасының экспортқа шығарылатын тауарларға кеден тарифiн енгiзу мерзiмi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 12 ақпандағы N 1566 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 9, 88-құжат).
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу Указов Президента Республики Казахстан по таможенным вопросам
Указ Президента Республики Казахстан от 14 декабря 1995 г. N 2686
В связи с изданием Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 20 июля 1995 года N 2368 "О таможенном деле в Республике Казахстан" постановляю:
1. Признать утратившими силу:
пункты 1-4 Указа Президента Республики Казахстан от 11 января
1994 г. N 1498
U941498_
"О таможенном тарифе Республики Казахстан на
импортируемые товары" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 2, ст.
14);
пункты 1-5 Указа Президента Республики Казахстан от 11 января
1994 г. N 1499 "О таможенном тарифе Республики Казахстан на
экспортируемые товары" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 3, ст.
20);
Указ Президента Республики Казахстан от 12 февраля 1994 г. N 1566
"О сроках введения таможенного тарифа Республики Казахстан на
экспортируемые товары" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 9, ст.
88).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан