Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 13 желтоқсандағы N 2680 Жарлығына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 3 маусым N 3011
Тұрғын үйдi ұстау мен тұрғын үй-коммуналдық қызмет үшiн ақы төлеудiң жаңа принциптерiне көшу мақсатында қаулы етемiн:
"1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Iс-қимыл бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 13 желтоқсандағы N 2680 U952680_ Жарлығымен бекiтiлген 1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Iс-қимыл бағдарламасына мынадай ережелер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
"Құрылымдық-институционалдық өзгерiстер" деген II бөлiмiнiң
11.2 тарауының он үшiншi абзацындағы алғашқы екi сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"1996 жылы тұрғын үй-коммуналдық қызмет тарифтерiнiң осы қызметтердi көрсететiн ұйымдардың шығасыларын жабатын деңгейiне дейiн кезең-кезеңiмен көшудi қамтамасыз ету көзделiп отыр";
"Әлеуметтiк саясат" деген IV бөлiмнiң IV.4.3. параграфының он бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Үкiмет 1996 жылы тиiстi нормативтiк база әзiрлеп, бiр мезгiлде халықтың аз қамтылған жiктерiне атаулы тұрғын үй жәрдем ақыларын беру жүйесiн енгiзе әрi меншiк иелерiнiң кооперативтерiн құра отырып, тұрғын-үй саласын дотациясыз жұмыс iстеу режимiне толық көшiрудi көздеп отыр".
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1995 г. N 2680
Указ Президента Республики Казахстан от 3 июня 1996 г. N 3011
В целях перехода на новые принципы оплаты содержания жилья и жилищно-коммунальных услуг постановляю:
Внести в Программу действий Правительства по углублению реформ на 1996-1998 годы, утвержденную Указом Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1995 г. N 2680 U952680_ "О программе действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы", следующие изменения и дополнения:
в абзаце тринадцатом главы 11.2 раздела II "Структурно-институциональные преобразования" первые два предложения изложить в следующей редакции:
"В 1996 году предусматривается обеспечить поэтапный переход к тарифам на жилищно-коммунальные услуги до уровня, покрывающего издержки организаций, оказывающих эти услуги";
абзац одиннадцатый параграфа IV.4.3 раздела IV "Социальная политика" изложить в следующей редакции:
"В 1996 году Правительство намерено разработать соответствующую нормативную базу и осуществить полный перевод жилищной сферы в режим бездотационного функционирования с одновременным внедрением системы предоставления адресных жилищных пособий малообеспеченным слоям населения и созданием кооперативов собственников".
Президент
Республики Казахстан