Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 20 тамыздағы N 3090
Қаулы етемiн:
1. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi N 831 Жарлығы;
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi N 831 Жарлығымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi туралы ережеге" өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 15 шiлдедегi N 1803 Жарлығы;
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi N 831 Жарлығына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 27 ақпандағы N 2059 Жарлығы.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 1996 г. N 3090
1. Признать утратившими силу:
Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 г. N 831 "Об утверждении Положения о Министерстве иностранных дел Республики Казахстан";
Указ Президента Республики Казахстан от 15 июля 1994 г. N 1803
"О внесении изменений и дополнений в "Положение о Министерстве
иностранных дел Республики Казахстан", утвержденное Указом
Президента Республики Казахстан N 831 от 2 июля 1992 г.";
Указ Президента Республики Казахстан от 27 февраля 1995 г. N
2059 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от
2 июля 1992 г. N 831".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан