Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің құрылымы мен штат саны, Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ететін лауазымды адамдар туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 30 қарашадағы N 3242 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2002.02.11. N 805 жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 11.02.2002 N 805 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ету жүйесінің тиімділігін арттыру, республикалық бюджет қаражатын үнемдеу мақсатында қаулы етемін:
1. Күші жойылды - ҚР Президентінің 16.10.1997 N 3691 Жарлығымен.
2. Күші жойылды - ҚР Президентінің 16.10.1997 N 3691 Жарлығымен.
3. Күші жойылды - ҚР Президентінің 16.10.1997 N 3691 Жарлығымен.
4. "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 20 қазандағы N 2565 U952565_ Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта "және оның құрылымы (қоса беріліп отыр) бекітілсін" сөздері алынып тасталсын;
2) 3-тармақтың күші жойылған деп танылсын.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О структуре и штатной численности Администрации Президента Республики Казахстан, должностных лицах, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 ноября 1996 года N 3242. (Утратил силу - Указом Президента РК от 11 февраля 2002 г. N 805 ~U020805 )
В целях повышения эффективности системы обеспечения деятельности
Президента Республики Казахстан, экономии средств республиканского бюджета
постановляю:
1. (Пункты 1-3 утратили силу - Указом Президента Рк от 16 октября
1997 г. N 3691
U973691_
)
4. В Указ Президента Республики Казахстан от 20 октября 1995 года N
2565
U952565_
"Об Администрации Президента Республики Казахстан" внести
следующие изменения:
1) в пункте 1 исключить слова "и утвердить ее структуру
(прилагается)";
2) признать утратившим силу пункт 3.
5. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан