Отандық және шетелдiк тiкелей инвестицияларды тарту үшiн Қазақстан Республикасы экономикасының басым секторларының тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 5 сәуiрдегi N 3444. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
"Тiкелей инвестицияларды мемлекеттiк қолдау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  Z970075_  6-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Отандық және шетелдiк тiкелей инвестицияларды тарту үшiн Қазақстан Республикасы экономикасының басым секторларының мынадай тiзбесi бекiтiлсiн:
- өндiрiстiк инфрақұрылым;
- өңдеушi өнеркәсiп;
- Ақмола қаласының объектiлерi;
- тұрғын үй, әлеуметтiк сала мен туризм объектiлерi;
- ауыл шаруашылығы.
2. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегi мемлекеттiк комитетi бiр апта мерзiмде Қазақстан Республикасы экономикасының басым секторларының шеңберiнде 2000 жылға дейiнгi кезеңде отандық және шетелдiк тiкелей инвестицияларды тарту үшiн Барынша маңызды өндiрiстердiң тiзiмiн бекiтiп, баспасөзде жариялайтын болсын.
3. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегi мемлекеттiк комитетi бекiткен барынша маңызды өндiрiстерге инвестицияларды мемлекет инвестициялық жобаны iске асырудың бүкiл кезеңiнде көтермелеп, қолдап отырады деп белгiленсiн.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об утверждении Перечня приоритетных секторов экономики Республики Казахстан для привлечения прямых отечественных и иностранных инвестиций
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 5 апреля 1997 г. N 3444. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан
Z970075_   "О государственной поддержке прямых инвестиций"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить следующий Перечень приоритетных секторов экономики
Республики Казахстан для привлечения прямых отечественных и
иностранных инвестиций:
- производственная инфраструктура;
- обрабатывающая промышленность;
- объекты города Акмолы;
- жилье, объекты социальной сферы и туризма;
- сельское хозяйство.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по инвестициям в недельный срок в рамках приоритетных секторов экономики Республики Казахстан утвердить и опубликовать в печати Список наиболее важных производств для привлечения прямых отечественных и иностранных инвестиций на период до 2000 года.
3. Установить, что инвестиции в наиболее важные производства,
утвержденные Государственным комитетом Республики Казахстан по
инвестициям, стимулируются и поддерживаются государством на весь
период реализации инвестиционного проекта.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан