Жамбыл облысының Жаңатас, Қаратау қалаларын аудандық маңызы бар қалалардың санатына жатқызу, Сарысу және Талас аудандарының әкiмшiлiк орталықтарын көшiру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 12 мамыр N 3497
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының
Z934200_
9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Жамбыл облысының Жаңатас және Қаратау қалалары аудандық
маңызы бар қалалардың санатына жатқызылсын.
2. Мыналардың әкiмшiлiк орталықтары:
1) Сарысу ауданыныкi - Саудакент ауылынан Жаңатас қаласына;
2) Талас ауданыныкi - Ақкөл селосынан Қаратау қаласына
көшiрiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об отнесении городов Жанатаса, Каратау к категории городов районного значения, перенос административных центров Сарысуского и Таласского районов Жамбылской области
Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 1997 г. N 3497
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8
декабря 1993 года
Z934200_
"Об административно-территориальном устройстве
Республики Казахстан" постановляю:
1. Отнести города Жанатас и Каратау Жамбылской области к
категории городов районного значения.
2. Перенести административные центры:
1) Сарысуского района - из аула Саудакент в город Жанатас;
2) Таласского района - из села Акколь в город Каратау.
Президент
Республики Казахстан