Баспасөз қызметкерлерiнiң күнi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 19 маусым N 3555.
Бұқаралық ақпарат құралдары мен кiтап басып шығаруда демократиялық дәстүрлердi дамыту мақсатында қаулы етемiн:
1. 28 маусым Баспасөз қызметкерлерiнiң күнi - журналистердiң, баспагерлер мен полиграфистердiң кәсiптiк мерекесi деп жариялансын.
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О Дне работников печати
Указ Президента Республики Казахстан от 19 июня 1997 г. N 3555.
В целях развития демократических традиций в средствах массовой информации и книгоиздании постановляю:
1. Объявить 28 июня Днем работников печати - профессиональным праздником журналистов, издателей и полиграфистов.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан