Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 6 қарашадағы N 2600 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 15 маусымдағы N 3601
Қаулы етемiн:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 6 қарашадағы N 2600 Жарлығының қосымшасындағы:
"Бурабай орман шаруашылығы Көкшетау облысы" деген сөздер "Бурабай" табиғи-сауықтыру орман кешенi Солтүстiк Қазақстан облысы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 6 ноября 1995 г. N 2600
Указ Президента Республики Казахстан от 15 июля 1997 г. N 3601
Постановляю:
1. В приложении к Указу Президента Республики Казахстан от 6 ноября 1995 г. N 2600 "Об Управлении Делами Президента Республики Казахстан":
слова "Боровское лесное хозяйство Кокшетауская область" заменить словами "Природно-оздоровительный лесной комплекс "Бурабай" Северо-Казахстанская область".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан