Ақмола облысының Жаңадала және Қима аудандарын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 23 шiлдедегi N 3604
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына
сәйкес қаулы етемiн:
1. Ақмола облысының Жаңадала және Қима аудандары таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықты iске асыру
жөнiнде шаралар қолдансын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об упразднении Жанадалинского и Кийминского районов Акмолинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 23 июля 1997 г. N 3604
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8
декабря 1993 г.
Z934200_
"Об административно-территориальном устройстве
Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Упразднить Жанадалинский и Кийминский районы Акмолинской
области.
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по
реализации настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан