Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қазандағы N 2542 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 6 қарашадағы N 3741. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 1696 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 1696 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 3)-тармақшасына сәйкес қаулы етемiн:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қазандағы N 2542 U952542_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 33, 410-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақ "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасарлары" сөздерiнен кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Басшысы".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 г. N 2542
Указ Президента Республики Казахстан от 6 ноября 1997 г. N 3741. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В соответствии с подпунктом 3) статьи 44 Конституции Республики
Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 19 октября
1995 г. N 2542 "О структуре Правительства Республики Казахстан"
(САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 33, ст. 410) следующее
дополнение:
пункт 1 после слов "Заместители Премьер-Министра Республики
Казахстан" дополнить абзацем следующего содержания:
"Руководитель Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан