Қазақстан Республикасының Жоғары және орталық мемлекеттiк органдарын Ақмола қаласына көшiру жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 31 желтоқсандағы N 3811
Қазақстан Республикасының астанасын Алматы қаласынан Ақмола қаласына ауыстыру мәселелерiн мемлекеттiк басқаруды қамтамасыз ету жөнiндегi негiзгi мiндеттердiң атқарылуына байланысты қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының Жоғары және орталық мемлекеттiк
органдарын Ақмола қаласына көшiру жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясы
таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi бұрын шығарылған актiлердi
осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн.
3. Осы Жарлық қол қойылған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об упразднении Государственной комиссии Республики Казахстан по передислокации высших и центральных государственных органов в город Акмолу
Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 1997 г. N 3811
В связи с выполнением основной задачи по обеспечению государственного управления вопросами переноса столицы Республики Казахстан из города Алматы в город Акмолу постановляю:
1. Упразднить Государственную комиссию Республики Казахстан по
передислокации высших и центральных государственных органов в город
Акмолу.
2. Правительству Республики Казахстан привести ранее изданные
акты в соответствие в настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан