Қазақстан Республикасынан Ислам Даму Банкiнiң Басқарушылар Кеңесiндегi өкiлдер туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жарлығы 1998 жылғы 6 сәуiрдегi N 3896. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.04.26. N 854 жарлығымен. ~U020854
"1974 жылғы 12 тамызда Джиддада қол қойылған Ислам даму банкiнiң Құрылтай шартын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 15 мамырдағы Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996ж., N 8-9, 233-құжат) сәйкес қаулы етемiн:
Жомарт Жангелдiұлы Мұқашев Қазақстан Республикасынан Ислам Даму Банкiнiң Басқарушысы қызметiнен босатылсын.
Қадыржан Қабдошұлы Дәмитов Қазақстан Республикасынан Ислам
Даму Банкi Басқарушысының орынбасары қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң төрағасы Қадыржан
Қабдошұлы Дәмитов Қазақстан Республикасынан Ислам Даму Банкiнiң
Басқарушысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi Нұрлан Сәлкенұлы
Молдахметов Қазақстан Республикасынан Ислам Даму Банкi
Басқарушысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О представителях в Совете Управляющих Исламского банка развития от Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 апреля 1998 г. N 3896. Утратил силу Указом Президента РК от 26 апреля 2002 г. N 854 ~U020854
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 мая 1996 г. Z960002_ "О ратификации Учредительного договора Исламского банка развития, подписанного в Джидде 12 августа 1974 года" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 8-9, ст. 233) ПОСТАНОВЛЯЮ:
Освободить Мукашева Жомарта Джангельдиновича от должности Управляющего Исламским банком развития от Республики Казахстан.
Освободить Дамитова Кадыржана Кабдошевича от должности
заместителя Управляющего Исламским банком развития от Республики
Казахстан.
Назначить Председателя Национального Банка Республики Казахстан
Дамитова Кадыржана Кабдошевича Управляющим Исламским банком развития
от Республики Казахстан.
Назначить Молдахметова Нурлана Салкеновича - вице-Министра
финансов Республики Казахстан заместителем Управляющего Исламским
банком развития от Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан