Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Перзидентiнiң Жарлығы. 1998 жылғы 29 сәуiрдегi N 3929
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес және Алматы қаласы мен Алматы облысының уәкiлдi және атқарушы органдарының ұсыныстары ескерiле отырып, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ұсынысы негiзiнде қаулы етемiн:
1. Алматы қаласының шекарасы оның шегiнде қосымшаға сәйкес ауданы 4673 га жер қосыла отырып өзгертiлсiн.
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1998 жылғы 29 сәуiрдегi
N 3929 Жарлығына
Қосымша
Алматы қаласының шегiне қосылған жер учаскелерiнiң
сипаттамасы
___________________________________________________________________ N |Жер пайдаланушылардың атауы|Жалпы|Егiс|Көп |Жайы|Басқа|Ескерту
|                           |аума.|тiк |жыл.|лым.|жер. |
|                           |ғы,га|    |дық |дар |лер  |
|                           |     |    |егiс|    |бар. |
|                           |     |    |тер |    |лығы |
|                           |     |    |екпе|    |     |
|                           |     |    |лер |    |     |
____________________________________________________________________
1 |            2              |  3  |  4 |  5 |  6 |  7  |    8
____________________________________________________________________
Талғар ауданы
____________________________________________________________________
1|Сәулет және құрылыс жөнiн. | 1,0 |     |     |     | 1,0 |Құрылыс
|дегi комитетiнiң жеке      |     |     |     |     |     |салу
|тұрғын үй құрылысы         |     |     |     |     |     |ауданы
2|Талғар ауданы әкiмi аппара.| 5,8 |     |     |     | 5,8 |Құрылыс
|тының жеке тұрғын үй       |     |     |     |     |     |салу ау
|құрылысы                   |     |     |     |     |     |данының
|                           |     |     |     |     |     |көлемi-
|                           |     |     |     |     |     |0,8 га
3|Айсель-Қазақстан акционер. | 3,0 |     |     |     | 3,0 |Құрылыс
|лiк қоғамының жеке тұрғын  |     |     |     |     |     |салу
|үй құрылысы                |     |     |     |     |     |ауданы
4|Талғар ауданы әкiмi аппара.| 5,0 |     |     |     | 5,0 |құрылыс
|тының жеке тұрғын үй       |     |     |     |     |     |салу
|құрылысы                   |     |     |     |     |     |ауданы
5|Алматы қалалық әкiмшiлiгi. | 1,8 |     |     |     | 1,8 |құрылыс
|нің жеке тұрғын үй құрылысы|     |     |     |     |     |салу
|                           |     |     |     |     |     |ауданы,
|                           |     |     |     |     |     |көлемi-
|                           |     |     |     |     |     |1,0 га
6|"ЮСКО" компаниясының жеке  | 3,5 |     |     |     | 3,5 |құрылыс
| тұрғын үй құрылысы        |     |     |     |     |     |салу
|                           |     |     |     |     |     |ауданы,
|                           |     |     |     |     |     |көлемi-
|                           |     |     |     |     |     |0,5 га
7|"Даск КО ЛТД" гольф        | 2,5 |     |     |     | 2,5 |құрылыс
|клубының құрылысы          |     |     |     |     |     |салу
|                           |     |     |     |     |     |ауданы
8|"Латон" ЖШС-нiң жеке тұрғын| 2,1 |     |     |     | 2,1 |құрылыс
|үй құрылысы                |     |     |     |     |     |салу
|                           |     |     |     |     |     |ауданы,
|                           |     |     |     |     |     |көлемi-
|                           |     |     |     |     |     |1,0 га
9|Червяков шаруа қожалығы    | 4,0 |     | 4,0 |     |  -  |
10|"Таулы қырат" ӨК-нiң       |51,5 |     |     |     |51,5 |
|ұжымдық баубақша шаруашы.  |     |     |     |     |     |
|лығы                       |     |     |     |     |     |
11|Алматы "Жемiскөкiнiссауда" | 1,0 |     |     |     | 1,0 |
|тресi                      |     |     |     |     |     |
12|Ж.Жаубасовтың "Жанат ауылы"|30,0 |     |11,0 | 2,0 |17,0 |
|шаруа қожалығы             |     |     |     |     |     |
13|Жер ресурстарын басқару    | 4,5 |     |     |     | 4,5 |құрылыс
|жөнiндегi комитеттiң тұрғын|     |     |     |     |     |салу
|үй құрылысы үшiн           |     |     |     |     |     |ауданы,
|                           |     |     |     |     |     |көлемi-
|                           |     |     |     |     |     |0,5 га
14|"Таулы қырат" ӨК-нiң       |254.3| 4,5 |185.4| 11,0|53,4 |
|аумағындағы мемлекеттiк    |     |     |     |     |     |
|жер қоры                   |     |     |     |     |     |
15|Талғар ауданының жер қоры  |17,0 |     |     |     |17,0 |құрылыс
|                           |     |     |     |     |     |салу
|                           |     |     |     |     |     |ауданы,
|                           |     |     |     |     |     |3,8 га
16|Ауыл шаруашылығы           |15,0 |     |12,7 |     | 2,3 |
|институтының ұжымдық бағы  |     |     |     |     |     |
17|Автожолдар министрлiгiнiң  | 6,0 |     | 5,0 |     | 1,0 |
|ұжымдық бағы               |     |     |     |     |     |
18|N 7 арнаулы мектебiнiң     | 1,0 |     | 0,8 |     | 0,2 |
|ұжымдық бағы               |     |     |     |     |     |
19|Қазөндiрiс желдетудiң      | 5,0 |     | 4,2 |     | 0,8 |
|ұжымдық бағы               |     |     |     |     |     |
20|Монтаж және құрылыс жұмыс. | 3,5 |     | 3,0 |     | 0,5 |
|тары министрлiгiнiң ұжымдық|     |     |     |     |     |
|бағы                       |     |     |     |     |     |
21|Казхиммонтаж тресiнiң      |12,0 |     |10,2 |     | 1,8 |
|ұжымдық бағы               |     |     |     |     |     |
22|А.Жолдыбаевтың шаруа       |11,0 |     | 2,0 | 6,0 | 3,0 |
|қожалығы                   |     |     |     |     |     |
23|Р.Жолдыбаевтың шаруа       | 6,0 | 1,5 |     |     | 4,5 |
|қожалығы                   |     |     |     |     |     |
24|С.Есенбаевтың шаруа        | 6,0 | 1,5 |     |     | 4,5 |
|қожалығы                   |     |     |     |     |     |
25|С.Бердiбаевтың шаруа       |10,0 | 5,0 | 4,0 |     | 1,0 |
|қожалығы                   |     |     |     |     |     |
26|"Құрдастар" қосалқы        |35,0 | 5,0 |15,0 | 10,0| 5,0 |
|қожалығы                   |     |     |     |     |     |
27|"Дәулет-Холдинг Компаниясы"|10,8 |     |     |     |10,8 |құрылыс
|ЖМК-602 АҚ жеке тұрғын     |     |     |     |     |     |салу
|үй құрылысы                |     |     |     |     |     |ауданы
28|"Атлант" фирмасының жеке   | 3,5 |     |     |     | 3,5 |құрылыс
|тұрғын үй құрылысы         |     |     |     |     |     |салу
|                           |     |     |     |     |     |ауданы

Об изменении границ города Алматы
Указ Президента Республики Казахстан от 29 апреля 1998 г. N 3929
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основе представления Правительства Республики Казахстан с учетом предложений представительных и исполнительных органов Алматы и Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Изменить границы города Алматы, включив в его черту земли площадью 4673 га согласно приложению.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента Республики
Казахстан
от 29 апреля 1998 г. N 3929
I
ЭКСПЛИКАЦИЯ ЗЕМЕЛЬНЫХ УЧАСТКОВ,
ВКЛЮЧЕННЫХ В ЧЕРТУ
ГОРОДА АЛМАТЫ
--------------------------------------------------------------------
!Наименование      !общая!пашня!многол!пастби!прочие!примечание
!землепользователей!пло- !     !насажд!ща    !земли !
!                  !щадь,!     !      !      !всего !
!земли
!                  !га   !     !      !      !      !
--------------------------------------------------------------------
1 !        2         !  3  !  4  !  5   !  6   !  7   !     8
--------------------------------------------------------------------
ТАЛГАРСКИЙ РАЙОН
1 Индивидуальное
жилищное строительство
комитета по
архитектуре и
строительству        1,0                       1,0   территория
застройки
2 Индивидуальное
жилищное
строительство                                        территория
Аппарата Акима                                       застройки
Талгарского района   5,8                       5,8   на площади
- 0,8 га
3 Индивидуальное
жилищное
строительство
Акционерного
общества Айсель-
Казахстан            3,0                       3,0   территория
застройки
4 Индивидуальное
жилищное
строительство
Аппарата Акима       5,0                       5,0   территория
Талгарского района                                   застройки
5 Индивидуальное
жилищное
строительство                                        территория
Алматинской                                          застройки
городской            1,8                       1,8   на площади
администрации                                        1,0 га
6 Индивидуальное                                       территория
жилищное                                             застройки
строительство        3,5                       3,5   на площади
Компании "ЮСКО"                                      0,5 га
7 Строительство
гольф-клуба          2,5                       2,5   территория
"Даск КО ЛТД"                                        застройки
8 Индивидуальное                                       территория
жилищное                                             застройки
строительство        2,1                       2,1   на площади
ТОО "Латон"                                          1,0 га
9 Крестьянское
хозяйство            4,0         4,0            -
Червякова
10 Коллективное
садоводство
ПК "Горный Гигант"  51,5                      51,5
11 Алматинский
трест
"Торгплодоовощ"     1,0                       1,0
12 Крестьянское
хозяйство
"Жанат-Ауылы"
Жаубасова Ж.        30,0        11,0   2,0    17,0
13 Под жилищное
строительство                                       территория
Комитету по                                         застройки
управлению                                          на площади
земельными          4,5                        4,5  0,5 га
ресурсами
14 Госземзапас на
территории ПК
"Горный Гигант"     254,3  4,5  185,4  11,0   53,4
15 Земли запаса                                        территория
Талгарского         17,0                      17,0  застройки
района                                              3,8 га
16 Коллективные
сады
сельскохозяй-
ственного
института           15,0        12,7          2,3
17 Коллективные
сады
Министерства
Автодорог           6,0          5,0          1,0
18 Коллективные
сады спецшколы
N 7                 1,0          0,8          0,2
19 Коллективные
сады
Казпромвентиляции   5,0          4,2          0,8
20 Коллективные
сады Министерства
монтажных и
строительных
работ               3,5          3,0          0,5
21 Коллективные
сады Треста
Казхиммонтаж        12,0         10,2         1,8
22 Крестьянское
хозяйство
Жолдыбаева А.       11,0         2,0   6,0    3,0
23 Крестьянское
хозяйство
Жолдыбаева Р.       6,0   1,5                 4,5
24 Крестьянское
хозяйство
Есембаева С.        6,0   1,5                 4,5
25 Крестьянское
хозяйство
Бердыбаева С.Б.     10,0  5,0   4,0           1,0
26 Подсобное
хозяйство
"Курдастар"        35,0   5,0   15,0   10,0   5,0
27 Индивидуальное
жилищное
строительство
АО ПМК-602
"Даулет-Холдинг    10,8                       10,8  территория
Компании"                                           застройки
28 Индивидуальное
жилищное
строительство       3,5                       3,5   территория
Фирма "Атлант"                                      застройки

29|"Таулы қырат" кеңшарының   |18,0 |     |     |     |18,0 |құрылыс
|жеке тұрғын үй құрылысы    |     |     |     |     |     |салу
|                           |     |     |     |     |     |ауданы,
|                           |     |     |     |     |     |көлемi-
|                           |     |     |     |     |     |7,5 га
30|"Таулы қырат" кеңшарының   | 2,1 |     |     |     | 2,1 |құрылыс
|жеке тұрғын үй құрылысы    |     |     |     |     |     |салу
|                           |     |     |     |     |     |ауданы,
|                           |     |     |     |     |     |көлемi-
|                           |     |     |     |     |     |1,0 га
31|"Қайсар" фирмасының жеке   | 8,2 |     |     |     | 8,2 |құрылыс
|тұрғын үй құрылысы         |     |     |     |     |     |слау
|                           |     |     |     |     |     |ауданы,
|                           |     |     |     |     |     |5,7 га
32|Алматы қалалық атқару      | 2,6 |     |     |     | 2,6 |құрылыс
|комитетiнiң жеке тұрғын    |     |     |     |     |     |салу
|үй құрылысы                |     |     |     |     |     |ауданы,
|                           |     |     |     |     |     |көлемi-
|                           |     |     |     |     |     |1,8 га
33|Қазақ Мемлекеттiк          | 3,0 |     |     |     | 3,0 |құрылыс
|университетiнiң жеке       |     |     |     |     |     |салу
|тұрғын үй құрылысы         |     |     |     |     |     |ауданы,
|                           |     |     |     |     |     |көлемi-
|                           |     |     |     |     |     |2,2 га
34|Қазақстан Сәулетшiлер      | 3,0 |     |     |     | 3,0 |құрылыс
|одағының жеке тұрғын үй    |     |     |     |     |     |салу
|құрылысы                   |     |     |     |     |     |ауданы,
|                           |     |     |     |     |     |көлемi-
|                           |     |     |     |     |     |2,1 га
35|Облыстық мелиорация және   | 4,0 |     |     |     | 4,0 |құрылыс
|су шаруашылығы басқармасы  |     |     |     |     |     |салу
|                           |     |     |     |     |     |ауданы,
|                           |     |     |     |     |     |көлемi-
|                           |     |     |     |     |     |2,8 га
36|Талғар ауданының жер қоры  |110.4| 0,6 |18,5 | 2,4 |88.9 |
37|ТNS-РLUS                   | 2,0 |  -  |  -  |  -  | 2,0 |құрылыс
|                           |     |     |     |     |     |салу
|                           |     |     |     |     |     |ауданы-
|                           |     |     |     |     |     |0,8 га

29 Индивидуальное      18,0                      18,0  территория
жилищное                                            застройки
строительство                                       на площади
совхоза                                             7,5 га
"Горный Гигант"
30 Индивидуальное      2,1                       2,1   территория
жилищное                                            застройки
строительство                                       на площади
совхоза                                             1,0 га
"Горный Гигант"
31 Индивидуальное      8,2                       8,2   территория
жилищное                                            застройки
строительство                                       на площади
фирмы                                               5,7 га
"Кайсар"
32 Индивидуальное      2,6                       2,6   территория
жилищное                                            застройки
строительство                                       на площади
Алматинского                                        1,8 га
горисполкома
33 Индивидуальное      3,0                       3,0   территория
жилищное                                            застройки
строительство                                       на площади
Казахского                                          2,2 га
Государственного
Университета
34 Индивидуальное      3,0                       3,0   территория
жилищное                                            застройки
строительство                                       на площади
Союза                                               2,1 га
архитекторов
Казахстана
35 Областное           4,0                       4,0   территория
управление                                          застройки
мелиорации и                                        на площади
водного                                             2,8 га
хозяйства
36 Земли запаса        110,4  0,6  18,5   2,4    88,9
Талгарского
района
37 TNS-PLUS            2,0     -     -     -     2,0   площадь
застройки
на 0,8 га