Б.Ә. Мұхаметжановты Қазақстан Республикасының Әділет министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 22 қаңтар N 26
Бауыржан Әлімұлы Мұхаметжанов Қазақстан Республикасының Әділет
министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О назначении Мухамеджанова Б.А. Министром юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 26
Назначить Мухамеджанова Бауржана Алимовича Министром юстиции
Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)