Ақмола және Солтүстік Қазақстан облыстарының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 8 сәуір N 114.
ҒҒ"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Z934200_ Заңының 9-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Ақмола облысының шекарасы өзгертілсін, оған Солтүстік
Қазақстан облысының Еңбекшілдер, Зеренді, Щучинск аудандары мен
Көкшетау қаласының аумақтары енгізілсін.
2. Ақмола облысының әкімшілік орталығы Астана қаласынан Көкшетау
қаласына көшірілсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықты іске асыру
жөнінде қажетті шаралар қолдансын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Үмбетова А.М.)

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской и Северо-Казахстанской областей
Указ Президента Республики Казахстан от 8 апреля 1999 года № 114.
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" постановляю:
1. Изменить границы Акмолинской области, включив в нее территорию
Енбекшильдерского, Зерендинского, Щучинского районов и города Кокшетау
Северо-Казахстанской области.
2. Перевести административный центр Акмолинской области из города
Астаны в город Кокшетау.
3. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры по
реализации настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан