Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 1999 жылғы 24 қарашадағы N А-202 бұйрығына өзгертулер енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасы 2000 жылғы 18 қаңтар N 02-1-7/3 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 7 ақпанда N 1043 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2013 жылғы 19 наурыздағы № 06-7/32 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 19.03.2013 № 06-7/32 бұйрығымен (алғашқы ресми жариялау күнінен бастап, бірақ 2013 жылдың 26 наурызынан ерте емес қолданысқа енгізіледі).
Жергілiктi мемлекеттiк органдардың бос мемлекеттiк әкiмшілiк лауазымға конкурс туралы хабарландырулар жариялаудың тәртiбi мен шартын нақтылау мақсатында Бұйырамын:
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөніндегі агенттiгi төрағасының 1999 жылғы 24 қарашадағы N А-202 бұйрығымен бекiтiлген және Әділет министрлiгiнде 1999 жылғы 30 қарашада N 986 V990986_ тiркелген Бос әкiмшiлiк мемлекеттiк лауазымға орналасуға конкурс өткiзудiң қағидасына төмендегідей өзгертулер енгiзiлсiн:
17, 18, 19 тармақтар мына редакцияда жазылсын:
"17. Конкурс өткiзетiн мемлекеттiк орган, өкiлеттi орган айқындаған республикалық бұқаралық ақпарат құралдарының ресми басылымдарында, сондай-ақ осы Қағидамен көзделген жағдайда облыстар мен Астана және Алматы қалалары әкiмдерiнің ресми жарияланымдар үшiн айқындаған жергілiктi бұқаралық ақпарат құралдары басылымдарында мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде конкурс өткiзу туралы хабарландыру жариялауға мiндеттi.
18. Осы Қағиданың 19 тармағында қарастырылған лауазымдарды қоспағанда, мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымға өткiзiлетiн конкурс бойынша конкурс өткiзу туралы хабарландыру мынадай мәлiметтердi мазмұндауы тиiс:
1) мекен-жайы көрсетілген мемлекеттiк органның атауы, пошта адресi, телефондары мен факс нөмiрлерi;
2) конкурс өткiзудiң тәсiлi (ашық немесе жабық);
3) мемлекеттiк органның құрылымдық бөлiмшелерiнiң функционалдық жұмыс бағыттары көрсетiлген бос лауазымдардың атауы, қолданыстағы заңдарға сәйкес еңбек ақы төлеудiң көлемi мен шарты;
4) мемлекеттiк орган анықтаған бiлiктiлiк талаптарына сәйкес конкурсқа қатысушыға қойылатын негiзгi талаптар;
5) құжаттарды қабылдаудың мерзiмi (конкурс өткiзу туралы хабарландыру жарияланған кезден бастап 15 күнтiзбелiк күннен кем болмауы керек);
6) конкурсқа қатысу үшiн қажеттi құжаттардың тiзiмi;

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 ноября 1999 года N А-202
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 18 января 2000 года № 02-1-7/3. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7.02.2000 г. за № 1043. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 19 марта 2013 года № 06-7/32
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 19.03.2013 № 06-7/32 (вводится в действие со дня первого официального опубликования, но не ранее 26 марта 2013 года).
В целях конкретизации порядка и условий публикации государственными органами объявлений о конкурсе на вакантные административные государственные должности приказываю:
в V990986_ Правила проведения конкурса на занятие вакантной административной государственной должности, утвержденные приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 ноября 1999 года, N А-202 и зарегистрированные в Министерстве юстиции 30 ноября 1999 года за N 986, внести следующие изменения:
пункты 17, 18, 19 изложить в следующей редакции:
"17. Государственный орган, проводящий конкурс обязан опубликовать объявление о проведении конкурса в официальных изданиях республиканских средств массовой информации, определенных уполномоченным органом на государственном и русском языках, а также в предусмотренных настоящими Правилами случаях в изданиях местных средств массовой информации, определенных акимами областей и городов Астаны и Алматы для официальных публикаций.
18. По конкурсам, проводимым на административные государственные должности, за исключением должностей, предусмотренных в пункте 19 настоящих Правил, объявление о проведении конкурса должно содержать следующие сведения:
1) наименование государственного органа с указанием его местонахождения, почтового адреса, номеров телефонов и факса;
2) способ проведения конкурса (открытый или закрытый);
3) наименование вакантных должностей с обозначением функциональных направлений работы структурного подразделения государственного органа, размера и условий оплаты труда в соответствии с действующим законодательством;
4) основные требования к участнику конкурса, определяемые государственным органом в соответствии с квалификационными требованиями;
5) срок приема документов (не менее 15 календарных дней с момента публикации объявления о проведении конкурса);
6) перечень документов, необходимых для участия в конкурсе;

7) өкiлеттi органмен немесе оның аумақтық бөлiмшелерiмен келiсiлген сынақ өткiзудің мерзiмi мен орны;
8) әңгiмелесу өткiзудiң мерзiмi мен орны;
9) конкурс комиссиясының қорытынды мәжiлiсiнің мерзiмi (әңгiмелесу өткiзiлгеннен кейiн 2 күннен кеш болмауы керек).
Хабарландыру Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарына қайшы келмейтiн қосымша ақпараттармен мазмұндала алады.
19. Облыстық және аудандық, сондай-ақ оларға теңестiрiлген аумақтық органдардың мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымға өткiзiлетiн конкурсы бойынша С-5, С-6, С-8, С-10, С-11, С-12 санаттарына, D-1, D-2, D-3, D-4, D-5, D-6, D-7, D-8, Е-1, Е-2, Е-3, Е-4, Е-5, Е-6, Е-7 санаттарына бұқаралық ақпарат құралдарының ресми басылымдарында жарияланған конкурс өткiзу туралы хабарландыру мына мәлiметтердi мазмұндауы тиiс:
1) мекен-жайы көрсетiлген мемлекеттiк органның атауы, пошта адресi, телефондары мен факс нөмiрлерi;
2) бос лауазымдардың атауы;
3) құжаттарды қабылдаудың мерзiмi (конкурс өткiзу туралы хабарландыру жарияланған кезден бастап 15 күнтiзбелiк күннен кем болмауы керек);
4) аталмыш конкурс туралы хабарландыру жарияланған облыстар мен Астана және Алматы қалалары әкiмдерiнің ресми жарияланымдар үшiн айқындаған жергiлiктi бұқаралық ақпарат құралдары басылымдарының атауы, олардың жарыққа шыққан күнi.
Хабарландыру Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарына қайшы келмейтiн қосымша ақпараттармен мазмұндала алады.
Хабарландыру, сондай-ақ облыстар мен Астана және Алматы қалалары әкiмдерiнің ресми жарияланымдар үшiн айқындаған жергіліктi бұқаралық ақпарат құралдары басылымдарында жарияланып, және осы Қағиданың 18 тармағына сәйкес мәлiметтi мазмұндауы керек.
Егер, осы Қағиданың 18 тармағына сәйкес, олар жариялаған
хабарландыру, республикалық бұқаралық ақпарат құралдарының ресми
басылымдарында мәлiметтердің толық тiзбесiн мазмұндаса, мемлекеттiк
әкiмшiлiк лауазымның жоғарыда аталған санаттарына арналған конкурс
өткiзетiн мемлекеттiк органдар үшiн, конкурс туралы хабарландыруды
жергілiктi бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау міндеттi емес.".
Төраға
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Орынбекова Д.Қ.

7) сроки и место проведения тестирования, согласованные с уполномоченным органом или его территориальным подразделением;
8) сроки и место проведения собеседования;
9) сроки заключительного заседания конкурсной комиссии (не позднее 2 дней после проведения собеседования).
Объявление может содержать дополнительную информацию, не противоречащую действующему законодательству Республики Казахстан.
19. По конкурсам, проводимым на административные государственные должности областных и районных, а также приравненных к ним территориальных органов категорий С-5, С-6, С-8, С-10, С-11, С-12, категорий D-1, D-2, D-3, D-4, D-5, D-6, D-7, D-8, Е-1, Е-2, Е-3, Е-4, Е-5, Е-6, Е-7 объявление о проведении конкурса, опубликованное в официальных изданиях республиканских средств массовой информации, должно содержать следующие сведения:
1) наименование государственного органа с указанием его местонахождения, почтового адреса, номеров телефонов и факса;
2) наименование вакантных должностей;
3) срок приема документов (не менее 15 календарных дней с момента публикации объявления о проведении конкурса);
4) название изданий местных средств массовой информации, определенных акимами областей и городов Астаны и Алматы для официальных публикаций, в котором опубликовано объявление о данном конкурсе, с указанием их дат выхода в свет.
Объявление может содержать дополнительную информацию, не противоречащую действующему законодательству Республики Казахстан.
Объявление должно быть также опубликовано в изданиях местных средств массовой информации, определенных акимами областей и городов Астаны и Алматы для официальных публикаций, и содержать сведения в соответствии с пунктом 18 настоящих Правил.
Для государственных органов, проводящих конкурс на вышеназванные
категории административных государственных должностей, публикация
объявления о конкурсе в изданиях местных средств массовой информации не
обязательна, если объявление, опубликованное ими в официальных изданиях
республиканских средств массовой информации содержит полный перечень
сведений в соответствии с пунктом 18 настоящих Правил.".
Председатель
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)