Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 1999 жылғы 24 қарашадағы N А-202 бұйрығына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының бұйрығы 2000 жылғы 3 қараша N 02-1-7/154 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 11 қараша N 1281 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2013 жылғы 19 наурыздағы № 06-7/32 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 19.03.2013 № 06-7/32 бұйрығымен (алғашқы ресми жариялау күнінен бастап, бірақ 2013 жылдың 26 наурызынан ерте емес қолданысқа енгізіледі).
Конкурстық iрiктеу процедурасын бұдан әрi жетiлдiру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Әдiлет министрлiгінде 1999 жылғы 30 қарашада N 986 V990986_ тiркелген Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi төрағасының 1999 жылғы 24 қарашадағы N А-202 бұйрығына төмендегiдей өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Көрсетiлген Бұйрықпен бекiтiлген Бос әкiмшiлiк мемлекеттiк лауазымға орналасуға конкурс өткiзудiң қағидасына:
24 тармақтың 7) тармақшасында:
"2 фото суретi" сөзi "1 фото суретi" сөзiмен алмастырылсын;
27 тармақ мына редакцияда жазылсын:
"27. Конкурстық комиссияның оң қорытындысын алған конкурсқа қатысушылардың құжаттары, конкурстық iрiктеуден өтпеген тұлғалардың кадр есебi жөнiндегi жеке iс парақтары мен өтiнiштерi және конкурстық комиссияның материалдары конкурстық комиссияның хатшысында сақталады (кадр қызметiнде).";
30 тармақтың бiрiншi сөйлемi мына редакцияда жазылсын:
"30. Конкурстық комиссия ұсынылған құжаттарды талдау негiзiнде
олардың тиiстi әкiмшiлiк мемлекеттiк лауазымға қойылған бiлiктiлiк
талаптарына сәйкестiгi мен конкурсқа қатысушыларды сынаққа жiберу туралы
шешiм қабылдайды, ол хаттама түрiнде ресiмделiп және комиссияның төрағасы,
мүшелерi мен хатшысы қол қояды.";
38 тармақта:
"бiр ай" сөзi "үш ай" сөзiмен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы 42-1 тармағымен толықтырылсын:
"42-1. Әрбiр үмiткермен әңгімелесу барысы жеке түрдегі хаттамамен
ресiмделедi, ол жүргiзiлiп бiткеннен кейiн конкурстық комиссияның
төрағасы, мүшелерi, үмiткер, сондай-ақ, хаттаманы iске асырушы хатшы
қолдарын қояды.".
48 тармақта:
", бiрақ әр бос лауазым үшiн бiреу ғана" сөзi алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Төраға
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 ноября 1999 года N А-202
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 3 ноября 2000 года № 02-1-7/154. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11.11.2000 г. за № 1281. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 19 марта 2013 года № 06-7/32
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 19.03.2013 № 06-7/32 (вводится в действие со дня первого официального опубликования, но не ранее 26 марта 2013 года).
В целях дальнейшего совершенствования процедуры конкурсного отбора, приказываю:
1. В приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 ноября 1999 года N А-202 V990986_ , и зарегистрированного в Министерстве юстиции 30 ноября 1999 года за N 986, внести следующие изменения и дополнение:
в Правила проведения конкурса на занятие вакантных административных государственных должностей, утвержденных указанным Приказом:
в подпункте 7) пункта 24:
слова "2 фотографии" заменить словами "1 фотографию";
пункт 27 изложить в следующей редакции:
"27. Документы участников конкурса, получивших положительное заключение конкурсной комиссии, личный листок по учету кадров и заявление лиц не прошедших конкурсный отбор и материалы конкурсной комиссии хранятся у секретаря конкурсной комиссии (в кадровой службе).";
первое предложение пункта 30 изложить в следующей редакции:
"30. На основе анализа представленных документов конкурсная комиссия принимает решение об их соответствии установленным квалификационным требованиям к соответствующей административной государственной должности и допуске участников конкурса к тестированию, которое оформляется в виде протокола и подписывается председателем, членами и секретарем комиссии.";
в пункте 38:
слова "один месяц" заменить словами "три месяца";
дополнить пунктом 42-1 следующего содержания:
"42-1. Ход собеседования с каждым кандидатом оформляется в виде
отдельного протокола, который после его проведения подписывается
председателем, членами конкурсной комиссии, кандидатом, а также
секретарем, осуществляющим протоколирование.";
в пункте 48:
слова ", но не более одного для каждой вакантной должности"
исключить.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня опубликования.
Председатель
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)