Шаруашылық субъектiлер саласында тексеру жүргiзудi есепке алу карточкасының N 1-П нысанын, шаруашылық субъектiлердi қызметiне тексеру тағайындау жөнiндегi актiлерiнiң тiркеудiң есеп беру нысанын, карточкалар мен кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау туралы актiлердi тiркеу журналының нысанын және "Шаруашылық саласында тексеру жүргiзудi есепке алу N 1-П нысанындағы статистикалық карточканы, кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау жөнiндегi актiлердi тiркеудiң есебiн және карточкалар мен шаруашылық субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау актiлерiн тiркеу журналын жүргiзу тәртiбi туралы" нұсқауды бекiту және күшiне енгiзу және N 92 29 қазан 1999 жылғы Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығының күшiн жою туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 67 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 27 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 1375. Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2002 жылғы 25 сәуірдегі N 28 бұйрығымен. ~V021868
Шаруашылық субъектiлердi қызметiне тексеру тағайындау жөнiндегi актiлер есебiн жетiлдiру мақсатында, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының прокуратурасы туралы" Z952709_ Заң күшi бар Жарлығының 11 бабын басшылыққа ала отырып,
БҰЙЫРАМЫН:
1. N 1-П нысанындағы шаруашылық саласында тексеру жүргiзудi есепке алу карточкасы, шаруашылық субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау жөнiндегi актiлердi тiркеудiң есеп беру нысаны, карточкалар мен шаруашылық субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау туралы актiлердi тiркеу журналының нысаны және "Шаруашылық саласында тексеру жүргiзудi есепке алу N 1-П нысанындағы статистикалық карточканы, шаруашылық субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау жөнiндегi актiлердi тiркеудің есебiн және карточкалар мен кәсiпкерлiк жүргiзу тәртiбi туралы" нұсқау бекітілсін және
2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енсін.
2. Статистика субъектілері осы Нұсқауды бұлжытпай орындалуын
қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 29 қазан 1999 жылғы N 92
V990959_
бұйрықтың күші жойылсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау орнату Қазақстан Республикасы
Бас прокурорының орынбасары А.В. Константиновқа жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Бас прокуроры
N 1-П нысаны бойынша шаруашылық субъектiлер
саласында тексеру жүргiзудi есепке алу статистикалық
карточкасын, шаруашылық субъектiлерiнiң қызметiне
тексеру тағайындау жөнiндегi актiлердi тiркеуден есеп беру
нысанын және карточкалар мен кәсiпкерлiк қызметiне
тексеру тағайындау жөнiндегi актiлердi тiркеу журналын
жүргiзу тәртiбi туралы
НҰСҚАУ

Об утверждении и введении в действие форм статистической карточки учета проверок деятельности хозяйствующих субъектов формы N 1-П, формы отчета "О регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов" и журнала регистрации карточек и актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов, Инструкции "О порядке ведения статистической карточки учета проверок деятельности хозяйствующих субъектов по форме N 1-П, отчета "О регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов" и журнала регистрации карточек и актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов", отмене приказа Генерального прокурора Республики Казахстан N 92 от 29 октября 1999 года
Приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 29 декабря 2000 г. N 67. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27.01.2001 г. за N 1375. . Утратил силу - приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 25 апреля 2002 года № 28 ~V021868
В целях дальнейшего совершенствования отчетности об актах проверок деятельности хозяйствующих субъектов, руководствуясь ст. 11 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, Z952709_ "О прокуратуре Республики Казахстан", приказываю:
1. Утвердить и ввести в действие с 1 января 2001 года статистическую карточку учета проверок в сфере предпринимательства формы N 1-П, форму отчета "О регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов" и журнала регистрации карточек и актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов, Инструкции "О порядке ведения статистической карточки учета проверок деятельности хозяйствующих субъектов формы N 1-П, отчета "О регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов" и журнала регистрации карточек и актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов.
2. Субъектам статистики обеспечить надлежащее исполнение Инструкции.
3. Признать утратившим силу приказ Генерального прокурора
Республики Казахстан N 92 от 29 октября 1999 г.
V990959_
.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
заместителя Генерального прокурора РК Константинова А.В.
Генеральный прокурор
Республики Казахстан
Утверждена и введена
в действие приказом
Генерального прокурора
Республики Казахстан
от 29 декабря 2000 г. N 67
Инструкция
о порядке ведения статистической карточки учета
проверок деятельности хозяйствующих субъектов
формы N 1-П, отчета "О регистрации актов о
назначении проверок деятельности хозяйствующих
субъектов" и журнала регистрации карточек и актов
о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов

1. Жалпы ережелер
1. Осы Нұсқау Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 1 қыркүйегiндегi N 1286 P991286_ "Шаруашылық жүргiзушi субъектiлерiн барлық тексерулердiң бiрыңғай статистикалық есебiн енгiзу туралы" (N 1599 P001599_ 26 қазан 2000 жылғы өзгерiстер мен қосымша бойынша) қаулысына сәйкес дайындалып Қазақстан Республикасының заңдарының негiзiнде тексеруге өкiлеттi мемлекеттiк органдарына (әрі қарай - тексеру органдар) шаруашылық субъекттер саласында тексеру жүргiзудi есепке алу N 1-П нысанындағы статистикалық карточканың, шаруашылық субъектiлерiнiң қызметiне тексеру тағайындау жөнiндегi актiлердi тiркеудiң есеп беру нысанын құрастыру және тапсыру және карточкалар мен кәсiпкерлiк қызметiне тексеру тағайындау актiлерiн тiркеу журналын жүргiзу бiрыңғай тәртiбiн белгiлейдi.
2. Аталмыш қаулымен бекiтiлген мемлекеттiк органдардың шаруашылық субъектiлердi тексеру жөнiндегi актiлерiн тiркеу Ережелерiне сәйкес актiлердi тiркеу Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы құқықтық статистика және ақпарат Орталығына (әрі қарай - тiркеу органы) жүктелсiн.
3. Шаруашылық субъектiлерiнiң қызметiн тексеруге функциялар берiлген мемлекеттiк органдар осы статистиканың субъектiлерi болып табылады.
2. Осы Нұсқауда пайдаланылған негiзгi сөздерге
түсiнiктемелер
Нұсқау тексерулердiң есебiн жүргiзуде пайдаланылады:
дербес кәсiпкерлiк-азаматтардың және Заңды тұлғалардың немесе мемлекеттiк емес Заңды тұлғалардың жеке меншiгiндегi (жеке кәсiпкерлiк) мүлiктiк жауапкершiлiгi мен тәуекелдiгi негiзiнде пайдалы кiрiс табуға бағытталған ынталы (құлшынған) кәсiбi;
шаруашылық субъектiлер-коммерциялық шаруашылық қызметiмен товар айналымына қатысушы Заңды және жеке тұлғалар.
Тексерудiң түрлерi:
Жоспарлы-бақылаушы органның алдын-ала заңда қарастырылған мерзiмде үлкен және түбегейлi-жалпы жоспарланған тексеру U963036_ .
Жоспарсыз - алдын-ала түскен мәлiметтер мен арыз-шағымдарға байланысты туындаған жағдайлар бойынша жедел тексерудi ұйымдастыру;
Арыз-шағымға байланысты - бақылаушы органға, субъектiнiң өзiнен басқа, жазбаша немесе ауызша мәлiметiне байланысты;
Хабарлама бойынша - бақылаушы органға мекеменiң лауазымды қызметкерiнен заңдылықтың бұзылуы туралы жазбаша немесе ауызша мәлiметi бойынша;
Басқа - инстурктивтi-нормативтi актiлерге байланысты бақылау органдарының басқа да тексерулерi.

1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция разработана в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан N 1286 от 1 сентября 1999 года (с изменениями и дополнениями от 26 октября 2000 г. N 1599 P001599_ ) Р991286_ "О введении единого статистического учета всех проверок деятельности хозяйствующих субъектов" и определяет единый для всех уполномоченных законодательством Республики Казахстан на осуществление проверок государственных органов порядок ведения статистической карточки учета проверок деятельности хозяйствующих субъектов по форме N 1-П, отчета "О регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов" и журнала регистрации указанных карточки и актов.
2. Согласно пункту 2 Правил регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов государственными органами, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1286 (c дополнениями и изменениями N 1599 от 26 октября 2000 г.), регистрация актов осуществляется Центром правовой статистики и информации при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан и его территориальными органами (далее - Регистрирующий орган).
3. Субъектами данной статистики являются все государственные органы, наделенные функциями проверок деятельности субъектов предпринимательства (далее - контролирующие органы).
2. Основные понятия, используемые в настоящей Инструкции
Настоящая Инструкция используется для ведения учета проверок:
частное предпринимательство - это инициативная деятельность граждан и негосударственных юридических лиц, направленная на получение дохода, основанная на собственности самих граждан (индивидуальное предпринимательство) или негосударственных юридических лиц за их риск и под их имущественную ответственность;
хозяйствующие субъекты - любые юридические или физические лица, осуществляющие хозяйственно-коммерческую деятельность и выступающие участниками товарного оборота.
Виды проверок:
Плановые - проверки, заранее запланированные контролирующим органом, как правило, большие и комплексные, с учетом установленных законодательством временных интервалов по отношению к предшествующим проверкам U963036_ .
Внеплановые - назначаемые в соответствии с создавшейся ситуацией, требующий принятия немедленного реагирования по жалобам, обращениям, сведениям и т.д.
По заявлению - по письменной либо устной информации, поступившей в контролирующий орган, за исключением заявления самого субъекта о проведении проверки его деятельности.
По сообщению - по письменной либо устной информации, поступившей в контролирующий орган от должностных лиц учреждений и организаций, в том числе и самого контролирующего органа, о каких-либо нарушениях по вопросам, находящихся в компетенции контролирующего органа.
Иная - любая другая проверка контролирующего органа, определяемая инструктивно-нормативными актами данного органа.

20. Журналды дұрыс толтыру және сақтау тәртiбiн ұсынуын тiркеу
органның басшысы қамтамасыз етедi.
21. Журналдың беттерiне нөмiрлерi қойылып, тiгiлiп, мөр басылып
сақталуына тиiс.
22. Жазулар толық, анық, ұқыпты болу керек, түзетулер мен тазартулар
болмауға тиiс. Қате жазулар көрсетiлiп жауапты адамның қолымен бекiтiледi.
23. Журналдың 1 графасында карточка мен акттің рет саны, тiркеу күнi
көрсетiледi, рет саны санымен бiрге карточкасының тiркеу саны болып
есептеледi.
24. Графада тексеру тағайындаған адамның тегi, қызметi және тексеру
органның аты көрсетiледi.
25. Тексерiлетiн субъекттiң аталуы, мекен-жайы, СТТН (РНН), оның
басшысының тегi 4 графада көрсетiледi.
26. 5 графа қызметтiң түрiн көрсетедi, анықтамаға сәйкес заңдар
жиынтығында ескертiлген.
27. Акттар мен карточкаларды өткiзген және қабылдаған туралы
мәлiметтер 8, 9 графаларда көрсетiледi.
28. басқа мәлiметтер 10 графада көрсетiледi.
4. Есеп жасаудың тәртiбi
29. Аудандық (қалалық) тiркеу органы карточкалармен актiлердi
облыстық және оларға теңелген прокуратуралар жанындағы құқықтық есеп және
ақпарат Орталықтарына (әрі қарай - Орталық) тапсырады.
30. Карточкалар негiзiнде Орталық N 1-П нысанды шаруашылық
субъекттердiң қызметiн тексеру туралы актiлердi тiркеу есебiн (әрі қарай
- есеп) жасайды.
31. Әр тексеру орган бойынша есепке әр Орталық бастығы қолын қояды
және ол ай сайын өсу қорытындысымен Қазақстан Республикасы Бас
прокуратурасы жанындағы құқықтық статистика және ақпарат Орталығына
тапсырылады.
32. Есептiң толық және дұрыс болуына Орталық бастығы жауапты.
33. Есеп бiрыңғай нысанмен жасалады, ондағы графалардың көрсеткiштерi
барлық шаруашылық субъектiлерiне бiрдей.
34. Есептiң 1 жолда тексеру тағайындау туралы актiлердiң саны
көрсетiледi.
35. 2 жолда тексерiлген шаруашылық қызметпен айналысатын
субъектiлердiң саны көрсетiледi.
36. 3 жолда есеп мерзiмiнде 3 реттен артық тексерiлген субъекттердiң
саны көрсетiледi.
37. 1-14 графалардың көрсеткiштерi тексерудiң түрiне байланысты
карточканың тармағының көрсеткiштерiнен құралады.
38. Кәсiпкерлiк саласында дайындалып жатқан немесе жасалған қылмыс
туралы арыз немесе хабарламаның тiркеуiмен есептелуi қылмыстық іс жүргiзу
заңының нормаларына сәйкес жүргiзiледi.
5. Есеп беру мерзiмдерi
39. Есеп осы Нұсқауда белгiленген мерзiмде тапсырылады. Есептiң,
түскен күнi болып ол БП жанындағы ҚС және АО-на түскен күнi саналады.
40. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы ҚС және
АО-на облыстық (оларға теңестірiлген) прокуратураларының жанындағы
құқықтық статистика және ақпарат орталықтары есептерiн есептi мерзiм
өткеннен кейiнгi 7 жұлдызына дейiн тапсырады.
41. ҚР Бас прокуратурасының жанындағы ҚС және АО республика бойынша
жиынтық есептi өткен есептi мерзiмнен кейiн 10 жұлдызына дейiн тапсырады.
Карточкалар мен шаруашылық субъектілерінің қызметіне тексеру
тағайындау туралы актілерді тіркеу журналы
-------------------------------------------------------------------------
NN ретті!Тексеру   !Тексеруді !Тексерілетін!Қызметтің!Тексерудің!Тексеру!
тексеру !тағайында.!жүргізетін!субъекттің  !  түрі   !   түрі   !мерзі. !
туралы  !ған адам. !адамның   !аталуы,     !         !          !мін    !
акті мен!ның тегі, !тегі,     !мекен-жайы, !         !          !ұзарту !
карточ. !лауазымы, !лауазымы, !СТТН (РНН), !         !          !жөнін. !
каны    !тексеру ор!тексеру ор!басшысының  !         !          !де бел.!
тіркеу  !ганның    !ганның    !  тегі      !         !          !гі     !
күні    ! аталуы   ! аталуы   !            !         !          !(уақыт)!
------------------------------------------------------------------------!
1    !     2    !     3    !     4      !    5    !     6    !    7  !
-------------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------
Актті тіркеу!Актті және!Басқа     !
және карточ.!карточканы!мәліметтер!
каны тапсыру!қабылдаған!          !
уақыты, құ. !тіркеу ор.!          !
жаттарды тап!ганның қыз!          !
сырған тұлға!меткерінің!          !
ның қолы    !қолы, қа. !          !
!былдаған  !          !
!уақыты    !          !
-----------------------------------
8      !    9     !    10    !
-----------------------------------
Қазақстан Республикасы
Бас прокурорының
2000 жылғы 29 желтоқсандағы
N 67 бұйрығымен бекітілген
Шаруашылық субъектiлер саласындағы тексерулерді
есепке алу карточкасы
1-П нысаны
---------------------------------------------------------------------

20. Регистрация карточки и акта о назначении проверки осуществляется путем внесения сведений о них в Журнал регистрации карточек и актов о назначении проверок (далее - Журнал), который является документом единого образца для всех контролирующих органов.
21. Правильность заполнения Журнала и соблюдение режима его хранения обеспечивает ответственное лицо органа правовой статистики, назначаемое руководителем Регистрирующего органа.
22. Листы Журнала должны быть пронумерованы, прошнурованы и скреплены печатью. Записи вносятся полно, четко, аккуратно, исправления и подчистки не допускаются. Ошибочные записи оговариваются и заверяются подписью ответственного лица.
23. Контролирующие органы также обязаны вести журналы регистрации актов о назначении проверок установленного образца. Контроль за ведением и хранением журнала возлагается на руководителя органа.
24. В графе 1 Журнала указываются порядковый номер и дата регистрации карточек и актов, одновременно являющимися регистрационными номерами этих документов.
25. В графе 2 подлежат отражению фамилия, инициалы и должность лица, назначившего проверку и наименование проверяющего органа.
26. В графе 3 указываются фамилия, инициалы и должность лица, наименование проверяющего органа, осуществившего проверку.
27. Наименование проверяемого субъекта, его местонахождение, РНН, фамилия и инициалы его руководителя указываются в графе 4, графа 5 отражает вид предпринимательской деятельности, предусмотренный действующим законодательством в соответствии со справочником Z901600_ U983928_ .
28. В графе 6 отражается вид проверки.
29. В графе 7 ставится отметка о продлении срока проверки.
30. Сведения о дате регистрации актов, сдаче и приеме карточек отражаются в графах 8, 9, прочие отметки - в графе 10.
4. Порядок составления отчета
31. Районными (городскими) Регистрирующими органами карточки и акты представляются в Центр правовой статистики и информации при прокуратурах областей и приравненных к ним (далее - Центр).
32. На основании данных карточек Центром составляется отчет "О регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов формы N 1-П" (далее - отчет). Сведения в отчет включаются только после поступления в Центр талона-приложения к карточке.
33. Отчет подписывается начальником Центра по каждому контролирующему органу отдельно и ежемесячно с нарастающим итогом представляется в Центр (Департамент) правовой статистики и информации при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан (далее - Ц(Д)ПСиИ). Ответственность за полноту и
достоверность отчета несет начальник Центра.
34. Отчет составляется по единой форме, в которой данные граф
идентичны для всех субъектов предпринимательства.
35. В строке 1 отчета показывается количество актов о назначении
проверок, строке 2 - количество проверенных субъектов предпринимательства.
36. Строка 3 отражает количество субъектов, подвергнутых проверке в
отчетном периоде более трех раз.
37. Показатели граф 1-14 формируются из данных пункта 4, 7 карточки в
зависимости от вида проверки.
38. Регистрация и учет заявлений и сообщений о готовящихся или
совершенных преступлениях в сфере деятельности хозяйствующих субъектов
осуществляется в соответствии с нормами уголовно-процессуального закона и
инструкциями, регламентирующими эти вопросы.
5. Сроки представления отчета
39. Отчет представляется к установленному настоящей Инструкцией
сроку. Датой представления отчета считается дата его поступления в
Ц(Д)ПСиИ.
40. Ц(Д)ПСиИ отчет представляется к 7 числу месяца, следующего за
отчетным периодом.
41. Ц(Д)ПСиИ сводный отчет по республике представляется Генеральному
прокурору Республики Казахстан к 10 числу месяца, следующего за отчетным
периодом.
Утверждена приказом
Генерального прокурора Республики Казахстан от 29 декабря 2000 г. N 67
Ф.1-П КАРТОЧКА УЧЕТА ПРОВЕРОК ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
ХОЗЯЙСТВУЮЩИХ СУБЪЕКТОВ
_______________________________________________________________________

1. __________________________________________      01 //// ////////
тексеруді тағайындаған ведомствоның аталуы
(анықтама бойынша)
2. __________________________________________                 02 //
тексеруді тағайындаған органның аталуы
(анықтама бойынша)
3. Республикалық (1), облыстық (2), қалалық (3),     03 /// /// ///
аудандық (4) (керектісін сызу қажет)               күні  айы жылы
---------------------------------------------------------------------
4. тексерілетін субъекттің аталуы ___________
4.1. Мекен-жайы (аудан, қалашық, көше. үй, пәтер)
__________________________________________
--------------------------------------------------      04 ////
4.2. Кіші кәсіпкерлік саласы (сызу қажет - ия, жоқ)      ///////////
4.3. Әділет органдарындағы тіркелу нөмірі               /////////////
__________________________________________
4.4. СТТН (РНН)
__________________________________________
5. Тексерілетін субъект басшысының тегі _____              06 ////
__________________________________________
6. Кәсіпкерлік саласы                                        07 //
--------------------------------------------------
7. Тексерудің түрі: жоспарлы (1), жоспарсыз (2),
қарсы тексеру (3), арыз бойынша (4), хабарлама
бойынша (5), басқа (6)
8. Тексеруші органының акт нөмірі, оның тіркелу          09 /////////
күні__________________________________                күні айы жылы
9. Тексеру тағайындаған адамның тегі, қызметі,              10 ////
қолы
_______________________________________
_______________________________________
10. Тексеру өткізген адамның (дың) тегі, қызметі, қолы
_______________________________________
_______________________________________
ҚСжА (Д)О қызметкерлерімен толтырылады             11 /////////
күні айы жылы
11. Карточканың ҚСжА (Д)О-ға түскен
күні "__"____________ 2001 ж.
12. ҚСжА (Д)О журналы бойынша тіркеу саны ________
13. Карточканы қабылдаған Тіркеу органының
қызметкерінің тегі, қызметі, қолы ____________
---------------------------------------------------
14. Басқа белгілері ______________________
---------------------------------------------------
Кәсіпкерлік саласындағы

1. Наименование ведомства, назначившего                      01 /_/_/_/
проверку (по справочнику)
______________________________________
2.____________________________________                     02 /_/_/_/_/
Наименование органа, назначившего
проверку (по справочнику)
3. Республиканский (1), областной (2),
городской (3), районный (4)                                      03 /_/
(нужное подчеркнуть)
-----------------------------------------------------------------------
4. Наименование проверяемого субъекта
______________________________________
4.1 Местонахождение (район, населенный
пункт, улица, дом, квартира)
______________________________________
______________________________________
4.2 Сфера малого предпринимательства:                          04.2 /_/
да (1), нет (2) (подчеркнуть)
4.3. Регистрационный номер в органах          4.3 /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
юстиции ______________________________
4.4. РНН _____________________________    4.4./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
5. Фамилия, инициалы руководителя
проверяемого субъекта ________________
______________________________________
6. Сфера предпринимательства__________                       06 /_/_/_/
______________________________________
7. Вид проверки: плановая (1),
внеплановая (2), встречная (3), по
заявлению (4), по сообщению (5), иная (6)                        07 /_/
8. N акта проверяющего органа, дата                         08 /_/_/_/_/
его регистрации_______________________                 /_/_/ /_/_/ /_/_/
чис   мес   год
9. Фамилия, должность, подпись лица,
назначившего проверку ________________
______________________________________
10. Фамилия, должность, подпись лица                          10 /_/_/_/
(лиц), проводившего(ших) проверку
______________________________________
______________________________________
Заполняется сотрудником ЦПСиИ
11. Дата поступления карточки в ЦПСиИ              11 /_/_/ /_/_/ /_/_/
"___"______200__г.                                    чис   мес   год
12. Порядковый номер по журналу
регистрации ЦПСиИ N __________________                     12 /_/_/_/_/
13. Фамилия, должность, подпись сотрудника
регистрирующего органа, принявшего
карточку______________________________
14. Прочие отметки ___________________
_______________________________________________________________________
Примечание: по заполнении карточка является официальным
статистическим документом; лица, подписавшие ее, за внесение заведомо
ложных сведений несут ответственность в установленном законодательством
порядке.
Срок хранения карточки 2 года.
Приложение к карточке учета проверок
в сфере предпринимательства
Утверждено приказом Генерального