Облыс әкімінің 15.11.1999 ж. N 351 "Орта білім жүйесіндегі оқу мекемелерін облыстық бюджетке ауыстыру туралы" шешіміне өзгерту енгізу туралы
Ақмола облысы Әкімінің шешімі 2000 жылғы 29 ақпан N 447 Ақмола облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 25 сәуірде N 91 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімінің 2006 жылғы 28 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімінің 28.02.2006 № 1  (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
Облыс әкімінің 1999 ж. 15 қарашадағы "Орта білім жүйесіндегі оқу мекемелерін облыстық бюджетке ауыстыру туралы" V99B032_ шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
облыс әкімінің 1999 ж.15 қарашадағы 351 шешімінің алтыншы абзацтағы
1.1 бөлімі Қатаркөл ауылшаруашылық колледжі болып өзгертілсін.
Облыс әкімі

О внесении изменений в решение акима области № 351 от 15.11.99 г. "О переводе на областной бюджет учебных заведений системы среднего образования"
Решение Акима Акмолинской области от 29 февраля 2000 года № 447 зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 25.04.2000 г. за № 91. Утратило силу решением акима Акмолинской области от 28 февраля 2006 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Акмолинской области от 28.02.2006 № 1 (вступает в силу со дня подписания).
В решение акима области от 15.11.99 г. № 351 V99B032_ "О переводе на областной бюджет учебных заведений системы среднего образования" внести следующие изменения:
абзац шестой подпункта 1.1. решения акима области № 351 от 15.11.99 г. изложить в следующей редакции:"Катаркольский сельскохозяйственный колледж".
Аким области