Ақкөл аудандағы Калинин орта мектебіне Социалистік Еңбек Ері А. Құсайыновтың атын беру туралы
Ақмола облыстық мәслихатының, облыс әкімінің шешімі 2000 жылғы 24 ақпанда N С-09 Ақмола облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 24 шілдеде N 258 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы"
Z934200_
Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қараөзек ауылы
тұрғындарының және Ақкөл ауданының әкімі мен аудандық мәслихаттың
ұсыныстарын, сондай-ақ облыстық ономастикалық комиссияның шешімін негізге
ала отырып, облыстық мәслихат және облыс әкімі шешім етті:
1. Ақкөл ауданындағы Калинин орта мектебіне Социалистік Еңбек Ері
Айтпай Бекболатұлы Құсайыновтың аты берілсін.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О присвоении Калининской средней школе Аккольского района имени Героя Социалистического Труда А. Кусаинова
Решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области от 24 февраля 2000г. N С-09 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 24 июля 2000 г. N 258
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об
административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на
основании предложений жителей села Кара-озек (бывшее Восточное-Калинино),
представления акима Аккольского района и районного маслихата, решения
областной ономастической комиссии областной маслихат и аким области
решили:
1. Присвоить Калининской средней школе Аккольского района имя Героя
Социалистического Труда Айтпая Бекбулатовича Кусаинова.
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата