Облыстық Мәслихаттың 1999 жылғы 23 желтоқсандағы II сессиясының N 2 "2000 жылға арналған облыс бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық Мәслихатының IV сессиясының 2000 жылғы 22 маусымдағы N 3 шешімі. Қарағанды облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 3 шілдеде N 104 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 01 сәуірдегі N 357-1 "Бюджет жүйесі туралы", ҚР-ның 1993 жылғы 10 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының жергілікті өкілді және атқарушы органдары туралы", Заңына кейін енгізілген өзгерістер мен толықтыруларға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің 2000 жылға арналған бірыңғай бюджеттік жіктеуіне енгізген өзгерістеріне сәйкес облыстық Мәслихат Шешім етті:
I. Облыстық Мәслихаттың 1999 жылға 23 желтоқсандағы II сессиясының "2000 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
"10317768" саны "10487900" санына ауыстырылсын;
"2022539" саны "2150818" санына ауыстырылсын;
"12422607" саны "13021018" санына ауыстырылсын;
"662700" саны "362700" санына ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
"1077692" саны "1498114" санына ауыстырылсын;
"18506"  саны "40539" санына ауыстырылсын;
"108982" саны "190860" санына ауыстырылсын;
"118751" саны "135618" санына ауыстырылсын;
"334610" саны "348664" санына ауыстырылсын;
"106315" саны "185445" санына ауыстырылсын;
"56028" саны "149953" санына ауыстырылсын;
"25457" саны "75123" санына ауыстырылсын;
"115333" саны "115400" санына ауыстырылсын;
"125802" саны "111173" санына ауыстырылсын;
"67908" саны "68718" санына ауыстырылсын;
төмендегі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Абай   24191"
"Ұлытау 13809"
"Шет    38621"
3) 7-тармақтағы төмендегі мазмұндағы жолдар алынып тасталсын:
"Абай   90874"
"Ұлытау 9097"
"Шет    4441"
"9614" саны "32669" санына ауыстырылсын;
"772703" саны "1010659" санына ауыстырылсын;
"475125" саны "320042" санына ауыстырылсын;
"608083" саны "704846" санына ауыстырылсын;
4) 8-тармақ төмендегі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
- қалалық көлікті дамытуға;
- аз қамтамасыз етілген азаматтардың жеңілдікпен жол жүрулеріне;
- Қарағанды және Теміртау қалаларында жол қозғалысын реттеу
жөніндегі жабдықтар мен құралдарды пайдалануға.
5) Төмендегі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"2000 жылға арналған облыстық бюджетте адресті әлеуметтік көмек
көлемі 106597 мың теңгеге ұлғайтылсын"
6) Төмендегі мазмұндағы 14-1 тармағымен толықтырылсын:
"Облыстық бюджеттің шығысы құрамында жалпы білім беретін күндізгі мектептерді компьютерлеуге 50 000 мың теңге қарастырылсын".

О внесении изменений и дополнений в решение II сессии областного Маслихата от 23.12.99 г. N 2 "Об областном бюджете на 2000 год"
Решение IV сессии Карагандинского областного Маслихата от 22 июня 2000 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Карагандинской области 3 июля 2000 года за N 104
В соответствии с Законами Республики Казахстан: "О бюджетной системе" от 1.04.99 г. N 357-1 ЗРК, "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" от 10.12.93 г. с последующими изменениями и дополнениями, а также с изменениями, внесенными Министерством финансов Республики Казахстан в Единую бюджетную классификацию на 2000 год.
Областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение II сессии областного Маслихата от 23.12.99 г. "Об областном бюджете на 2000 год" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
- цифру "10317768" заменить цифрой "10487900";
- цифру "2022539" заменить цифрой "2150818";
- цифру "12422607" заменить цифрой "13021018";
- цифру "662700" заменить цифрой "362700";
2) в пункте 6:
- цифру "1077692" заменить цифрой "1498114";
- цифру "18506" заменить цифрой "40539";
- цифру "108982" заменить цифрой "190860";
- цифру "118751" заменить цифрой "135618";
- цифру "334610" заменить цифрой "348664";
- цифру "106315" заменить цифрой "185445";
- цифру "56028" заменить цифрой "149953";
- цифру "25457" заменить цифрой "75123";
- цифру "115333" заменить цифрой "115400";
- цифру "125802" заменить цифрой "111173";
- цифру "67908" заменить цифрой "68718";
дополнить строками следующего содержания:
- "Абайского 24191";
- "Улытауского 13809";
- "Шетского 38621";
3) в пункте 7:
- исключить строки следующего содержания:
"Абайского 90874";
"Улытауского 9097";
"Шетского 4441";
- цифру "9614" заменить цифрой "32669";
- цифру "772703" заменить цифрой "1040659";
- цифру "475125" заменить цифрой "320042";
- цифру "608083" заменить цифрой "704846";
4) пункт 8 дополнить строками следующего содержания:
- на развитие городского транспорта;
- на льготный проезд малообеспеченным гражданам;
- на эксплуатацию оборудования и средств по регулированию дорожного движения в городах Караганде и Темиртау.
5) дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"Увеличить размер адресной социальной помощи в областном бюджете на 2000 год на 106597 тыс.тенге"
6) дополнить пунктом 14-1 следующего содержания: "Предусмотреть в составе расходов областного бюджета 50000 тыс.тенге на компьютеризацию общеобразовательных дневных школ.