"2000 жылға арналған облыс бюджеті туралы" облыстық Мәслихаттың II сессиясының 1999 ж. 23.12. N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде
Қарағанды облыстық мәслихатының VI сессиясының 2000 жылғы 31 қазандағы N 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 13 қарашада N 137 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 01 сәуірдегі N 357-1 "Бюджет жүйесі туралы", 1993 жылғы 10 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдары туралы" Заңдарына кейін енгізілген өзгерістер мен толықтыруларға сәйкес, Облыстық Мәслихат шешім етті:
I. Облыстық Мәслихаттың 1999 жылғы 23 желтоқсандағы II сессиясының "2000 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 2  шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
"10966563" саны "12305603" санымен ауыстырылсын;
"2077886" саны "2599952" санымен ауыстырылсын;
"13809034" саны "15670140" санымен ауыстырылсын;
"212700" саны "-19585" санымен ауыстырылсын;
2) 6-тармақтағы:
"1855810" саны "2082758" санымен ауыстырылсын;
"54121" саны "68349" санымен ауыстырылсын;
"232644" саны "249067" санымен ауыстырылсын;
"140600" саны "153517" санымен ауыстырылсын;
"394501" саны "425809" санымен ауыстырылсын;
"171279" саны "164515" санымен ауыстырылсын;
"177961" саны "187571" санымен ауыстырылсын;
"94829" саны "119588" санымен ауыстырылсын;
"152400" саны "174460" санымен ауыстырылсын;
"184832" саны "203444" санымен ауыстырылсын;
"92754" саны "125997" санымен ауыстырылсын;
"72324" саны "93821" санымен ауыстырылсын;
"33298" саны "45404" санымен ауыстырылсын;
"54267" саны "71216" санымен ауыстырылсын;
3) 7-тармақтағы:
"1330212" саны "1852278" санымен ауыстырылсын;
4) 11-тармақтағы:
"318959" саны "328575" санымен ауыстырылсын;
5) 25-1 тармағы төмендегі мазмұндалғанмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының күші бар "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылдың 19 маусымындағы N 2335 Заңының 324144 баптарына сәйкес денсаулық сақтау коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорындарының (КМҚК) мемлекеттік тапсырыс ауқымында, жабдықтаушылардың алдындағы тауарларына (қызметтеріне) өткен жылдардағы кредиторлық қарыздарын өтеу үшін облыстық бюджеттегі шығыстардың құрамында 136 322 мың теңге қарастырылсын.
Білім беру КМҚК-ның жабдықтаушылар алдындағы тауарларына (қызметтеріне), мемлекеттік тапсырыс ауқымындағы шартты міндеттемелері бойынша өткен жылдардағы кредиторлық қарыздарын өтеуді, 6809 мың теңге сомасында білім беру Департаменті жасайтыны есепке алынсын.
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы мен білім беру Департаменті мемлекеттік тапсырысты орындауға бекітілген смета шегінде қабылданған КМҚК-ның шартты міндеттемелері бойынша кредиторлық қарыздарын өтеуге бөлінген қаражаттарының мақсатқа жұмсалуын қамтамасыз етсін.
6) 29-1 тармағы төмендегі мазмұндалғанмен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение II сессии областного Маслихата от 23.12.99 г. N 2 "Об областном бюджете на 2000 г."
Решение VI сессии Карагандинского областного Маслихата от 31 октября 2000 года N 4. Зарегистрировано управлением юстиции Карагандинской области 13 ноября 2000 года за N 137
В соответствии с Законами Республики Казахстан: "О бюджетной системе" от 1.04.99 г. N 357-1 ЗРК, "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" от 10.12.93 г. с последующими изменениями и дополнениями, Областной Маслихат РЕШИЛ:
I. Внести в решение II сессии областного Маслихата от 23.12.99 г. N 2 "Об областном бюджете на 2000 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
цифру "10966563" заменить цифрой "12305603"
цифру "2077886" заменить цифрой "2599952"
цифру "13809034" заменить цифрой "15670140"
цифру "212700" заменить цифрой "-19585"
2. В пункте 6:
цифру "1855810" заменить цифрой "2082758"
цифру "54121" заменить цифрой "68349"
цифру "232644" заменить цифрой "249067"
цифру "140600" заменить цифрой "153517"
цифру "394501" заменить цифрой "425809"
цифру "171279" заменить цифрой "164515"
цифру "177961" заменить цифрой "187571"
цифру "94829" заменить цифрой "119588"
цифру "152400" заменить цифрой "174460"
цифру "184832" заменить цифрой "203444"
цифру "92754" заменить цифрой "125997"
цифру "72324" заменить цифрой "93821"
цифру "33298" заменить цифрой "45404"
цифру "54267" заменить цифрой "71216"
3. В пункте 7:
цифру "1330212" заменить цифрой "1852278"
4. В пункте 11 цифру "318 959" заменить цифрой "328 575"
5. Дополнить пунктом 25-1 следующего содержания:
"В соответствии со статьями 32, 41, 44 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона от 19.06.95 г. N 2335 "О государственном предприятии" предусмотреть в составе расходов областного бюджета 136 322 тыс.тенге на погашение кредиторской задолженности прошлых лет коммунальных государственных казенных предприятий (КГКП) здравоохранения перед поставщиками товаров (услуг) в рамках выполнения госзаказа.
Учесть, что погашение кредиторской задолженности прошлых лет по договорным обязательствам КГКП образования перед поставщиками товаров (услуг) в рамках выполнения госзаказа, производится Департаментом образования в сумме 6 809 тыс.тенге.
Областному управлению здравоохранения и Департаменту образования обеспечить целевое направление выделяемых средств на погашение кредиторской задолженности прошлых лет по договорным обязательствам КГКП, принятым в пределах утвержденных смет на выполнение госзаказа".
6. Дополнить пунктом 29-1 следующего содержания:

"Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында экономика саласын кредиттеуге 300 000 мың теңге қарастырылсын."
7) 29-2 тармағы төмендегі мазмұндалғанмен толықтырылсын:
"Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында облыстың қалаларындағы қалалық көлікті дамытуға 250 000 мың теңге қарастырылсын."
"Жолаушылар көліктері басқармасы" Қарағанды облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының бастығы Е.А. Кирсановтың қалалық көлікті дамытуға бөлінген қаражат қоғамдық көліктердегі билеттердің құнын тұрақтандыруға және аз қамтылған азаматтардың жүруіне жеңілдіктер төлеуіне жұмсалатыны жөніндегі сендірген мәліметі қабылдансын.
8) 29-3 тармағы төмендегі мазмұндалғанмен толықтырылсын:
"Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында астық жинайтын комбайндар сатып алуға, әрі қарай нан және нан-тоқаш өнімдері бағасының өсуін тоқтату мақсатында астық қорын құру үшін 250 000 мың теңге қарастырылсын."
9) 31-1 тармағы төмендегі мазмұндалғанмен толықтырылсын:
"Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында 1 055 430 "Басқа трансферттер" бағдарламасы бойынша қалалардың бюджеттерінде кредиторлық қарыздарды өтеуге, коммуналдық қызметтерді төлеуге басқару органдарын компьютерлендіруге 299 948 мың теңге қарастырылсын:
Балқаш 29550 мың теңге
Қарағанды 146064 мың теңге
Теміртау 124334 мың теңге
10) Аудандар мен қалалардың мәслихаттарына осыған сәйкес бюджеттерге нақтылаулар мен толықтырулар енгізілгенде жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мекемелердің кредиторлық қарыздарын өтеуге бірінші кезекте ақша бөлудің бағыты ұсынылсын;
11) Облыстық Мәслихаттың II сессиясының 1999 жылғы 23 желтоқсандағы "2000 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 2  шешіміне қосымша, жаңа редакцияда өзгертулер мен толықтырулар енгізілгені есепке алынып жазылсын.
II. Осы шешім әділет органдарынан тіркеуден өтіп, жарияланғаннан кейін күшіне енеді.
Сессия төрағасы
Облыстық Мәслихаттың
2000 ж. 31 қазандағы VI сессиясының
N 4 шешіміне 1 қосымша
ӨЗГЕРТУЛЕР МЕН ТОЛЫҚТЫРУЛАР ЕНГІЗІЛІП, ЕСКЕРІЛГЕН 2000 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ОБЛЫСТЫҚ БЮДЖЕТ
(мың теңге)
__________________________________________________________________
Санат
Сынып                  Атаулары            2000 жылға арналған
Сыныпша                                  нақтыланған бюджет
Ерекшелік
___________________________________________________________________
1  2  3   4                  5                              7  ___________________________________________________________________
I. ТҮСІМДЕР                              15650555
Кірістер                                 12305603
1              Салық түсімдері                          12099618
1           Кірістерге салынатын табыс салығы         3012792
1        Заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы   3012792
1    Заңды тұлғалардан - резиденттерден
алынатын табыс салығы                     2206214
2    Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын
табыс салығы                                60140
3    Заңды тұлғалардан - резинденттерден
төлем көздерінен алынатын табыс салығы      34038
4    Резидент емес заңды тұлғалардан төлем
көздерінен алынатын табыс салығы           712400

"Предусмотреть в составе расходов областного бюджета 300 000 тыс. тенге на кредитование развития отраслей экономики".
7. Дополнить пунктом 29-2 следующего содержания:
"Предусмотреть в составе расходов областного бюджета 250 000 тыс.тенге на развитие городского транспорта в городах области.
Принять к сведению заверение начальника Карагандинского областного коммунального государственного предприятия "Служба управления пассажирским транспортом" Кирсанова Е.А., что выделенные на развитие городского транспорта средства будут направлены на стабилизацию стоимости проездных билетов в общественном транспорте и оплату льготного проезда малоимущих граждан".
8. Дополнить пунктом 29-3 следующего содержания:
"Предусмотреть в составе расходов областного бюджета 250 000 тыс.тенге на приобретение хлебоуборочных комбайнов в дальнейшем для создания зернового фонда в целях сдерживания роста цен на хлеб и хлебобулочные изделия".
9. Дополнить пунктом 31-1 следующего содержания:
"Предусмотреть в составе расходов областного бюджета по программе 1055430 "Прочие трансферты" 299 948 тыс.тенге, на погашение кредиторской задолженности, оплату коммунальных услуг, компьютеризацию органов управления по бюджетам городов:
тыс.тенге
Балхаша         29550
Караганды      146064
Темиртау       124334
10. Рекомендовать маслихатам районов и городов при внесении уточнений и дополнений в соответствующие бюджеты обеспечить первоочередное направление выделенных ассигнований на погашение кредиторской задолженности учреждений, финансируемых из местных бюджетов.
11. Приложение к решению II сессии областного Маслихата от 23.12.1999 г. "Об областном бюджете на 2000 год" изложить в новой редакции с учетом внесенных изменений и дополнений.
II. Настоящее решение вступает в силу после регистрации в органах юстиции и опубликования.
Председатель сессии
Приложение N 1
к решению VI сессии
областного Маслихата
N 4 от 31 октября 2000 г.
Областной бюджет на 2000 год
с учетом внесенных изменений и дополнений
тыс.тенге
____________________________________________________________________
Категория                                          Уточненный бюджет
Класс                 Наименовани                  на 2000 год
Подкласс
Специфика
____________________________________________________________________
1   2   3   4                   5                           6
____________________________________________________________________
I. Поступления                     15650555
Доходы                                   12305603
1                  НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                    12099618
1              Подоходный налог на доходы                3012792
1          Подоходный налог с юридических лиц        3012792
1      Подоходный налог с юридических
лиц-резидентов                            2206214
2      Подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов                            60140
3      Подоходный налог с юридических
лиц-резидентов у источника выплат           34038
4      Подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов у источника выплат        712400

3           Әлеуметтік салық                          8736641
1        Әлеуметтік салық                          8736641
5           Товарларға, жұмыстар мен қызметтерге
салынатын ішкі салықтар                    119872
2        Акциздер                                   119649
2    Арақ                                        63600
4    Шарап                                         184
7    Сыра                                        52760
8    Күшейтілген сусындар, күшейтілген
шырындар мен бальзамдар                      2800
23   Ойын бизнесі                                  305
4        Кәсіпкерлік және кәсіби қызмет жүргізуге
алымдар                                       223
2    Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқы
үшін лицензиялық алым                         223
7           Басқа да салықтар                          230313
1        Басқа да салықтар                          230313
1    Республикалық бюджетке қарыздардың түсуі        0
2    Жергілікті бюджетке қарыздардың түсуі      230000
3    Жергілікті бюджетке қарыздардың әлеуметтік
салықтан түсуі                                  0
9    Басқа да салық түсімдер                       313
2              САЛЫҚҚА ЖАТПАЙТЫН ТҮСІМДЕР                 152101
2           Әкімшілік алымдар мен төлемдер,
коммерциялық емес және жолай сатулардан
түскен кірістер                            151386
1        Әкімшілік алымдар                          124721
8    Мемлекеттік мекемелер көрсететін
қызметтерді сатудан түсетін түсімдер         4221
12   Қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемдер    120500
3        Басқа да төлемдер мен коммерциялық емес
және жолай сатудан алынатын кірістер        26665
1    Коммуналдық меншікті жалға беруден
түсетін түсімдер                            26665
3           Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер    715
1        Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер    715
1    Мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік
айыппұлдар мен санкциялар                     140
9    Басқадай санкциялар мен айыппұлдар             55
10   Табиғат қорғау заңын бұзғаны үшін айыппұлдар  520
3              Капиталмен жасалған операциялардан
алынатын кірістер                           53884
1           Негізгі капиталды сату                      53884
1        Негізгі капиталды сату                      53884
4    Мемлекеттік меншік объектілерін
жекешелендіруден түсетін түсімдер           53644
5    Аймақты өзін-өзі қамтамасыз ету үшін сатып
алынған астықты өткізуден түсетін түсімдер    240
II. АЛЫНҒАН РЕСМИ ТРАНСФЕРТТЕР (ГРАНТТАР) 2599952
4              Алынған ресми трансферттер (гранттар)     2599952
1           Мемлекеттік басқарудың төменгі тұрған
органдарынан трансферттер                 2547350
3        Аудандық (калалық) бюджеттерден
трансферттер                              2547350
3    Аудандық (калалық) бюджеттерден
бюджеттік алымдар                         2547350
9           Басқа қайнарлардан                          52602
9        Басқа трансферттер                          52602

3              Социальный налог                          8736641
1          Социальный налог                          8736641
5              Внутренние налоги на товары,
работы и услуги                            119872
2          Акцизы                                     119649
2      Водка                                       63600
4      Вина                                          184
7      Пиво                                        52760
8      Крепленые напитки, крепленые соки и
бальзамы                                     2800
23     Игорный бизнес                                305
4          Сборы за ведение предпринимательской и
профессиональной деятельности                 223
2      Лицензионный сбор за право занятия
отдельными видами деятельности                223
7              Прочие налоги                              230313
1          Прочие налоги                              230313
1      Поступление задолженности в
республиканский бюджет                          0
2      Поступление задолженности в местный
бюджет                                     230000
3      Поступление задолженности в местный
бюджет по социальному налогу                    0
9      Прочие налоговые поступления                  313
2                  НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                    152101
2              Административные сборы и платежи,
доходы от некоммерческих и
сопутствующих продаж                       151386
1          Административные сборы                     124721
8      Поступления от реализации услуг,
предоставляемых государственными
учреждениями                                 4221
12     Платежи за загрязнение окружающей среды    120500
3          Прочие платежи и доходы от некоммерческих
и сопутствующих продаж                      26665
1      Поступления от аренды имущества
коммунальной собственности                  26665
3              Поступления по штрафам и санкциям             715
1          Поступления по штрафам и санкциям             715
1      Административные штрафы и санкции,
взимаемые государственными учреждениями       140
9      Прочие санкции и штрафы                        55
10     Штрафы за нарушение законодательства
об охране окружающей среды                    520
3                  ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С КАПИТАЛОМ              53884
1              Продажа основного капитала                  53884
1          Продажа основного капитала                  53884
4      Поступления от приватизации
государственной собственности               53644
5      Поступление от реализации зерна,
закупаемого для самообеспечения регионов      240
Полученные официальные трансферты (гранты) 599952
4                  Полученные официальные трансферты
(гранты)                                  2599952
1              Трансферты из нижестоящих органов
государственных управлений                2547350
3          Трансферты из районных (городских)
бюджетов                                  2547350
3      Бюджетное изъятие из районных
(городских) бюджетов                      2547350
9              Из прочих источников                        52602
9          Прочие трансферты                           52602

1    Ағымдағылар                                 52602
ЖЕРГІЛІКТІ БЮДЖЕТТЕН БҰРЫН БЕРІЛГЕНДЕР
БОЙЫНША НЕГІЗГІ ҚАРЫЗДЫ ӨТЕУ               745000
5              Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу        745000
1           Бұрын берілген кредиттерді өтеу            745000
1        Мемлекеттік басқарудың басқа
деңгейіндегі өтеу                          745000
1    Мемлекеттік басқарудың басқа деңгейіндегі
өтеу                                       745000
_________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Функциялық топ
Функция                   Атаулары                  2000 жылға
Мекеме                                       нақтыланған бюджет
Бағдарлама
Ерекшелік
___________________________________________________________________
1  2  3  4  5                 6                                7 ___________________________________________________________________
II. Шығыстар мен кредиттеулер             15670140
ШЫҒЫСТАР                              15295140
1                 Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер       447851
1              Мемлекеттік басқарудың жалпы қызметін
орындайтын өкілді, атқарушы және
басқадай органдар                            93910
103         Жергілікті өкілді органдардың аппараты       11034
2       Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар      6671
3    Жергілікті органдардың аппараты               6671
30      Депутаттық қызмет                             4363
105         Әкімдер аппараты                             82876
2       Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     82876
3    Жергілікті органдардың аппараты              82876
2                 Қаржылық қызмет                             353941
105         Әкімдер аппараты                             22575
62      Базарларда тауарларды сатудан түсетін
(қызмет және қызмет көрсету) түсімдерді
ұйымдастыру                                  22575
30   Базарларда тауарларды сатудан түсетін
(қызмет және қызмет көрсету) түсімдерді
жүзеге асыратын өкілетті органдар            22575
259         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
коммуналдық меншіктің атқарушы органы       292900
2       Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар      9580
3    Жергілікті органдардың аппараты               9580
30      Коммуналдық меншікті жекешелендіруді
ұйымдастыру                                   6980
31      Коммуналдық меншіктің мүлкін сатып алу      276340

1      Текущие                                     52602
Погашение основного долга по раннее
выданным из бюджета кредитам               745000
5                  Погашение кредитов, выданных из бюджета    745000
1              Погашение ранее выданных кредитов          745000
1          Погашение другими уровнями
государственного управления                745000
1      Погашение другими уровнями
государственного управления                745000
____________________________________________________________________
тыс.тенге
____________________________________________________________________
Функциональная группа                              Уточненный бюджет
Функция                                            на 2000 год
Учреждение               Наименование
Программа
Подпрограмма
____________________________________________________________________
1   2   3   4     5                    6                    7
____________________________________________________________________
II. Расходы и кредитование       15670140
Расходы                 15295140
1                    Государственные услуги общего
характера                                447851
1                Представительные, исполнительные и
другие органы, выполняющие общие
функции государственного управления       93910
103           Аппарат местных представительных
органов                                   11034
2        Административные расходы на местном
уровне                                     6671
3  Аппарат местных органов                    6671
30        Депутатская деятельность                   4363
0  Депутатская деятельность                   4363
105           Аппарат акимов                            82876
2        Административные расходы на местном
уровне                                    82876
3  Аппарат местных органов                   82876
2                Финансовая деятельность                  353941
105           Аппарат акимов                            22575
62        Организация поступлений от сборов
за право реализации товаров
(работ, услуг) на рынках                  22575
30  Органы, уполномоченные осуществлять
сборы за право реализации товаров
(работ и услуг) на рынках                 22575
259           Исполнительный орган коммунальной
собственности, финансируемый из
местного бюджета                         292900
2        Административные расходы на местном
уровне                                     9580
3   Аппарат местных органов                    9580
30        Организация приватизации коммунальной
собственности                              6980
31        Приобретение имущества коммунальной
собственности                            276340

260         Жергілікті қаржы атқару органдары            38466
2       Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     38466
3    Жергілікті органдардың аппараты              38466
2                 Қорғаныс                                    425841
1              Әскери қажеттіліктер                          6817
105         Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Министрлігі                                   6817
63      Жалпы әскери міндетті орындауды қамтамасыз
ету                                           6817
2              Төтенше жағдайлар бойынша жұмыстар
ұйымдастыру                                 419024
105         Әкімдер аппараты                            419024
31      Азаматтық қорғаныс шараларын қамтамасыз
ететін арнайы қоймаларды,
материалдық-техникалық басқару пунктерін
құру және ұстау                              16150
32      Жергілікті деңгейде төтенше жағдайларды
жою                                         402874
30   Мемлекеттік өртке қарсы қызмет              345867
31   Облыстық судан құтқару қызметі               24149
35   Төтенше жағдайларды жою бойынша шаралар      32858
3                 Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік            286478
1              Құқық қорғау қызметі                        286478
251         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ішкі істердің атқарушы органы               271478
2       Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар    228792
3    Жергілікті органдардың аппараты             228792
27      Әлеуметтік төлем және еңбекақы бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                   8500
28      Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу          28500
30      Жергілікті деңгейдегі қоғамдық тәртіпті
қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті
қамтамасыз ету                                5686
32   Тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарға
арналған қабылдау-бөлу мекемесі               4444
34   Қылмыстық-атқару инспекциясы                  1242
274         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол
және тұрғын үй коммуналдық шаруашылығының
атқарушы органы                              15000
44      Елді мекендердегі жол қозғалысын реттеу
бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану   15000

260           Местный исполнительный орган финансов     38466
2        Административные расходы на местном
уровне                                    38466
3   Аппарат местных органов                   38466
2                    Оборона                                  425841
1                Военные нужды                              6817
105           Министерство обороны Республики
Казахстан                                  6817
63         Обеспечение выполнения всеобщей
воинской обязанности                       6817
2                Организация работы по чрезвычайным
ситуациям                                419024
105           Аппарат акимов                           419024
31         Создание и содержание пунктов
управления, спецскладов и
материально-техническое обеспечение
мероприятий Гражданской обороны           16150
32         Ликвидация чрезвычайных ситуаций на
местном уровне                           402874
30  Государственная противопожарная служба   345867
31  Областная водно-спасательная служба       24149
35  Мероприятия по ликвидации чрезвычайных
ситуаций                                  32858
3                    Общественный порядок и безопасность      286478
1                Правоохранительная деятельность          286478
105           Аппарат акимов
66         Организация совершения нотариальных
действий                                      0
30  Нотариальные конторы
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета        271478
2         Административные расходы на местном
уровне                                   228792
3  Аппарат местных органов                  228792
27         Погашение кредиторской задолженности
по заработной плате и социальным
выплатам                                   8500
28         Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном
порядке договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного бюджета         28500
30         Охрана общественного порядка и
обеспечение общественной безопасности
на местном уровне                          5686
32  Приемники-распределители для лиц, не
имеющих определенного места жительства
и документов                               4444
34  Уголовно-исполнительная инспекция          1242
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                          15000
44         Эксплуатация оборудовании и средств по
регулированию дорожного движения в
населенных пунктах                        15000

4                 Білім беру                                  944736
2              Бастауыш және орта білім беру               505958
263         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                             505958
20      Жергілікті деңгейдегі жалпы білім беру      328575
32   Ерекше режимдегі мектеп-интернаттар         102648
33   Бастауыш, орталау және орта мектептер        26765
34   Мектеп-интернаттар                           99266
35   Арнаулы мектеп-интернаттар                   99896
32   Жергілікті деңгейде орта білім беру
жүйесін ақпараттау                          177383
3              Кәсіптік-техникалық білім беру              221022
263         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                             221022
31      Жергілікті деңгейдегі кәсіптік-техникалық
білім беру                                  221022
30   Кәсіптік-техникалық мектептер               211154
31   Арнайы кәсіптік-техникалық мектептер          9868
4              Арнайы орта білім беру                      191725
254         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы          23164
8       Жергілікті деңгейде арнаулы оқу орындарына
кадрлар дайындау                             23164
263         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                             168561
8       Жергілікті деңгейдегі арнаулы және орта оқу
орындарына кадрлар дайындау                 168561
5              Кадрларды қайта даярлау                      24939
251         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі
істердің атқарушы органы                     11049
11      Жергілікті деңгейде кадрларды қайта даярлау  11049
30   Ішкі істер органдары үшін кадрларды қайта
даярлау                                      11049
Кадрларды қайта даярлау                      13890
263         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                              13890
11      Жергілікті деңгейде кадрларды қайта даярлау  13890
6    Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта
даярлау                                      13890
9              Білім беру саласындағы басқадай қызметтер     1092
263         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                               1092
38      Тұрғындардың балалары мен жасөспірімдерін
психикалық тексеру бойынша
психологиялық-дәрігерлік-педагогикалық кеңес
және көмек көрсету                            1092
30   Психологиялық-дәрігерлік-педагогикалық кеңес  1092
5                 Денсаулық сақтау                            263669

4                    Образование                              944736
2                Начальное и среднее образование          505958
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета        505958
20         Общеобразовательное обучение на
местном уровне                           328575
32  Школы-интернаты с особым режимом         102648
33  Школы начальные, неполные средние
и средние                                 26765
34  Школы-интернаты                           99266
35  Специальные школы-интернаты               99896
32         Информатизация системы среднего
образования на местном уровне            177383
3                Профессионально-техническое образование  221022
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета        221022
31         Профессионально-техническое образование
на местном уровне                        221022
30  Профессионально-технические школы        211154
31  Специальные профессионально-технические
школы                                      9868
4                Среднее специальное образование          191725
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета         23164
8         Подготовка кадров в средних
специальных учебных заведениях на
местном уровне                            23164
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета        168561
8         Подготовка кадров в средних специальных
учебных заведениях на местном уровне     168561
5                Переподготовка кадров                     24939
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета         11049
11        Переподготовка кадров на местном уровне   11049
30  Переподготовка кадров для органов
внутренних дел                            11049
Переподготовка кадров                     13890
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета         13890
11        Переподготовка кадров на местном уровне   13890
6  Переподготовка кадров государственных
учреждений                                13890
9                Прочие услуги в области образования        1092
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета          1092
38        Оказание психилого-медико-педагогической
консультативной помощи населению по
обследованию психического здоровья
детей и подростков                         1092
30  Психолого-медико-педагогические
консультации                               1092
5                    Здравоохранение                         2263669

1              Көп салалы ауруханалар                      382259
254         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы         382259
36      Тұрғындарға жергілікті деңгейдегі
стационарлық медициналық көмек көрсету      382259
2              Халықтың денсаулығын қорғау                 312422
254         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы         312422
31      ВИЧ-инфекция науқастарына медициналық көмек
көрсету                                      20427
2  254 33      Эпидемияға қарсы күрес                         500
39      Жергілікті деңгейде қауіпті аурулардың алдын
алу және күрес                               60996
30   Облыстық, аудандық санитарлық-эпидемиологиялық
станциялары                                  60996
34      Жергілікті деңгейде қан дайындау             31672
41      Жергілікті деңгейде салауатты өмір салтын
насихаттау                                    1945
45      Балалар мен аналарды қорғау                 196882
30   Балалар үйі                                  66582
31   Балаларға стационарлық көмек көрсету        102648
32   Стационарлық көмек көрсету                   27652
3              Мамандандырылған медициналық көмек          539869
254         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы         539869
30      Психикалық ауытқуы бар науқастарға
стационарлық медициналық көмек көрсету      141980
32      Туберкулезбен ауырғандарға стационарлық
медициналық көмек көрсету                   197052
40      Ұлы Отан Соғысы ардагерлері мен
мүгедектерінің ауруханалары мен емханалары   24265
47      Онкологиялық аурулармен ауырған науқастарға
стационарлық медициналық көмек көрсету       89295
48      Алкоголизм, токсикомания және нашақорлықпен
ауырғандарға стационарлық медициналық көмек
көрсету                                      20059
49      Тері-венерологиялық аурулармен ауырғандарға
стационарлық медициналық көмек көрсету       10540
50      Жұқпалы аурулармен ауырғандарға стационарлық
медициналық көмек көрсету                    56678
4              Емханалар                                   264067
254         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы         264067
35      Ауылды жерлердегі амбулаториялық ұйымдарда
тұрғындарға алғашқы дәрігерлік-санитарлық
көмек көрсету                               115224
46      Амбулаториялық-емханалық ұйымдарда халыққа
алғашқы дәрігерлік-санитарлық көмек көрсету 148843

1                Больницы широкого профиля                382259
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета        382259
35        Оказание первичной медико-санитарной
помощи по модели фондодержания
36        Оказание гарантированного объема
медицинской помощи населению на
местном уровне
36        Оказание стационарной медицинской
помощи населению на местном уровне       382259
2                Охрана здоровья населения                312422
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета        312422
31        Оказание медицинской помощи
ВИЧ-инфицированным больным                20427
33        Борьба с эпидемиями                         500
34        Заготовка запасов крови (заменителей)
на местном уровне
39        Профилактика и борьба с опасными
инфекциями на местном уровне              60996
30  Областные, районные
санитарно-эпидемиологические станции      60996
34        Производство крови (заменителей)
на местном уровне                         31672
41        Пропаганда здорового образа жизни на
местном уровне                             1945
45        Охрана материнства и детей               196882
30  Дома ребенка                              66582
31  Оказание стационарной помощи детям       102648
32  Оказание стационарной помощи беременным,
роженицам и родильницам                   27652
3                Специализированная медицинская помощь    539869
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета        539869
30        Оказание стационарной медицинской помощи
больным, страдающим психическими
расстройствами                           141980
32        Оказание стационарной медицинской
помощи больным туберкулезом              197052
40        Больницы и поликлиники для ветеранов
и инвалидов ВОВ                           24265
47        Оказание стационарной медицинской помощи
больным онкологическими заболеваниями     89295
48        Оказание стационарной медицинской помощи
больным алкоголизмом, наркоманией и
токсикоманией                             20059
49        Оказание стационарной медицинской
помощи больным кожно-венерологическими
заболеваниями                             10540
50        Оказание стационарной медицинской помощи
больным инфекционными заболеваниями       56678
4                Поликлиники                              264067
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета        264067
35        Оказание первичной медико-санитарной
помощи населению в амбулаторных
организациях сельской местности          115224
46        Оказание первичной медико-санитарной
помощи населению в
амбулаторно-поликлинических организациях 148843

5              Басқа медициналық көмектер                  154669
251         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ішкі істердің атқарушы органы                30484
31   Әскери қызметшілерге, құқық қорғау
органдарының қызметкерлеріне, олардың
жанұяларына медициналық көмек көрсету        30484
254         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы         124185
37      Жедел жәрдем көрсету                        112070
43      ТЖ халыққа медициналық көмек көрсету         12115
30   Шұғыл медициналық көмек орталығы              5568
31   Арнайы мед.жабдықтаудың облыстық базасы       6547
9              Денсаулық сақтау саласындағы басқадай
қызметтер                                   610383
254         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы         610383
2       Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     11961
3    Облыстық басқармалардың аппараты             11961
28      Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу         435706
38      Тұрғындардың денсаулығын қорғаудағы басқа
да қызметтер                                 29600
31   Ауру түрлері бойынша жекелеген санаттағы
азаматтарды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету    28600
32   Жекелеген санаттағы азаматтарды балалар
тамақтанатын арнайы азық-түлікпен
қамтамасыз ету                                1000
42      Есепке алу қызметімен қамтамасыз ет           1332
93   Орталықтандырылған бухгалтериялар             1332
44      Орталықтандырылған медициналық жабдықтарды
және дәрілік құралдарды сатып алу           131784
6                 Әлеуметтік көмек және әлеуметтік
қамсыздандыру                               940120
1              Әлеуметтік қамсыздандыру                    368883
263         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім
беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                              92310
33      Балаларды әлеуметтік қамсыздандыру           92310
30   Балалар үйлері                               92310
258         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек
және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы
органы                                      276573
32      Жергілікті деңгейде интернат типтегі
мекемелер арқылы әлеуметтік қамсыздандыру   276573
30   Жасөспірім мүгедектерге арналған интернат
үйлері мен психоневрологиялық интернат үйлер 63892
31   Қариялар мен жалпы типтегі мүгедектерге
арналған интернат үйлер                      61179

5                Другие виды медицинской помощи           154669
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета         30484
35        Оказание первичной медико-санитарной
помощи по модели фондодержания
36        Оказание гарантированного объема
медицинской помощи населению на
местном уровне
31        Оказание медицинской помощи
военнослужащим, сотрудникам
правоохранительных органов, членам
их семей                                  30484
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета        124185
37        Оказание скорой помощи                   112070
43        Оказание медицинской помощи
населению в ЧС                            12115
30  Центры экстренной медицинской помощи       5568
31  Областные базы спецмедснабжения            6547
9                Прочие услуги в области здравоохранения  610383
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета        610383
2        Административные расходы на местном
уровне                                    11961
3  Аппарат областных управлений              11961
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном
порядке договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного бюджета        435706
38        Прочие услуги по охране здоровья
населения в области                       29600
31  Лекарственное обеспечение отдельных
категорий граждан по видам заболеваний    28600
32  Обеспечение специализированными
продуктами детского питания отдельных
категорий граждан                          1000
42        Обеспечение учетными услугами              1332
93  Централизованные бухгалтерии               1332
44        Централизованный закуп лекарственных
средств и медицинского оборудования      131784
6                    Социальная помощь и социальное
обеспечение                              940120
1                Социальное обеспечение                   368883
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета         92310
33        Социальное обеспечение детей              92310
30  Детские дома                              92310
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения финансируемый из
местного бюджета                         276573
32        Социальное обеспечение, оказываемое
через учреждения интернатского типа
на местном уровне                        276573
30  Дома-интернаты для малолетних инвалидов
и психоневрологические дома-интернаты     63892
31  Дома-интернаты для престарелых и
инвалидов общего типа                     61179

33   Психоневрологиялық интернаттар              151502
2              Әлеуметтік көмек                            476435
105         Әкім аппараттары                             75816
60      Аз қамтамасыз етілген жекелеген санаттағы
азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету         75816
258         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
еңбек және халықты әлеуметтік қорғаудың
атқарушы органы                               4284
57      Жергілікті деңгейде мүгедектерді әлеуметтік
қолдау                                        4284
33   Техникалық және басқа құралдармен қамтамасыз
ету                                           4284
258         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек
және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы
органы                                       47706
37      Ауылды жерлерде тұратын денсаулық сақтау,
білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және
мәдениет саласының мамандарына отын сатып
алуға әлеуметтік көмек көрсету                  80
38      ҰОС-ндағы Жеңістің 55-жылдығын мерекелеуді
өткізу                                       47626
258         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек
және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы
органы                                      348629
42      Мемлекеттік мекен-жайға әлеуметтік көмек    348629
9              Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік
көмек ауқымындағы басқа да қызметтер         94802
258         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
еңбек және халықты әлеуметтік қорғаудың
атқарушы органы                             994802
2       Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындары    40055
3    Жергілікті органдардың аппараты              40055
25      Жергілікті атқарушы органдардың резервтегі
қаражаты есебінен шаралар өткізу               637
27      Еңбекақы және әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                  27214
28      Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу          16187
33      Жергілікті деңгейдегі әлеуметтік
дәрігерлік экспертиза                        10709
30   Облыстық, қалалық және аудандық әлеуметтік
дәрігерлік эксперттік комиссия               10709

33  Психоневрологические интернаты           151502
2                Социальная помощь                        476435
105           Аппарат акима                             75816
60        Оказание социальной помощи отдельным
категориям граждан                        75816
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения финансируемый из
местного бюджета                           4284
57        Социальная поддержка инвалидов на
местном уровне                             4284
33  Обеспечение техническими и иными
средствами                                 4284
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения финансируемый из
местного бюджета                          47706
37        Оказание социальной помощи специалистам
здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, проживающим в
сельской местности, по приобретению
топлива                                      80
38        Проведение празднования 55-й годовщины
Победы в Великой Отечественной войне      47626
57        Социальная поддержка инвалидов на
местном уровне                                0
30  Доплаты к государственным социальным
пособиям в соответствии с ростом индекса
потребительских цен
31  Дополнительные надбавки на уход к
государственным пособиям одиноким
инвалидам, нуждающимся в посторонней помощи
59        Социальная поддержка граждан, награжденных
до 7 апреля 99 г. орденами "Отан", "Данк",
удостоенных высокого звания "Халык
кахарманы", почетных званий республики
на местном уровне                             0
30  Льготы по проезду на всех видах
общественного транспорта - городского,
пригородного и местного
сообщения (кроме такси)
31  Льготы по расходам на
жилищно-коммунальные услуги
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения финансируемый из
местного бюджета                         348629
42        Государственная адресная социальная
помощь                                   348629
9                Прочие услуги в области социальной
помощи и социального обеспечения          94802
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения финансируемый из
местного бюджета                          94802
2        Административные расходы на местном
уровне                                    40055
3  Аппарат местных органов                   40055
25        Проведение мероприятий за счет средств
резерва местных исполнительных органов      637
27        Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам    27214
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного
бюджета                                   16187
33        Медико-социальная экспертиза на
местном уровне                            10709
30  Областные, городские и районные
медико-социальные экспертные комиссии     10709

7                 Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық             93560
1              Коммуналдық шаруашылық                           0
274         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол
және коммуналдық шаруашылықтың атқарушы
органы                                           0
42      Коммуналдық шаруашылықты дамыту              67560
30   Коммуналдық шаруашылықты жалпы дамытуды
ұйымдастыру                                  67560
3              Сумен қамтамасыз ету                         26000
274         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол
және коммуналдық шаруашылықтың атқарушы
органы                                       26000
40      Ауыз сумен қамтамасыз ету жұмысын
ұйымдастыру                                  26000
8                 Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістік    442278
1              Мәдениет саласының қызметі                  354632
263         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                             354632
35      Жергілікті деңгейде балалар арасында
мәдени және спорттық шараларды өткізу       135484
30   Жергілікті деңгейде балалар арасында
мәдени шараларды өткізу                      33000
31   Жергілікті деңгейде балалар арасында
спорттық шараларды өткізу                   102484
39      Жергілікті деңгейде спорттық шараларды
өткізу                                        7488
41      Жергілікті деңгейде халықтың мәдени
демалыс шараларын өткізу                    175830
43      Жергілікті деңгейде ойын-сауық шараларын
өткізу                                        5830
44      Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени
құндылықтарды сақтау                         25000
51      ҰОС-ндағы Жеңістің 55-жылдығын мерекелеуді
өткізу                                        5000
3              Ақпараттар кеңістігі                         87646
105         Әкімдер аппараты                             31750
46      Жергілікті деңгейде газеттер мен журналдарды
тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық
саясатты жүргізу                             25000
47      Жергілікті телерадио тарату арқылы
мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу       6750
261         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
мұрағат басқармасының атқарушы органы        17086
2       Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар      3932

7                    Жилищно-коммунальное хозяйство            93560
1                Жилищное хозяйство                            0
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                              0
43        Жилищное хозяйство                            0
30  Обеспечение жильем особо нуждающихся лиц
населения                                     0
2                Коммунальное хозяйство                    67560
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                          67560
42        Развитие коммунального хозяйства          67560
30  Организация общего развития коммунального
хозяйства                                 67560
72        Мероприятия по подготовке к зиме
теплоснабжающих предприятий
3                Водоснабжение                             26000
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                          26000
40        Организация работ по снабжению питьевой
водой                                     26000
8                    Культура, спорт и информационное
пространство                             442278
1                Деятельность в области культуры          354632
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета        354632
35        Проведение культурных и спортивных
мероприятий с детьми на местном уровне   135484
30  Проведение культурных мероприятий с
детьми на местном уровне                  33000
31  Проведение спортивных мероприятий с
детьми на местном уровне                 102484
39        Проведение спортивных мероприятий на
местном уровне                             7488
41        Обеспечение культурного досуга
населения на местном уровне              175830
43        Проведение зрелищных мероприятий
на местном уровне                          5830
44        Хранение историко-культурных ценностей
на местном уровне                         25000
51        Проведение празднования 55-годовщины
Победы в ВОВ                               5000
3                Информационное пространство               87646
105           Аппарат Акимов                            31750
46        Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы на
местном уровне                            25000
47        Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание на
местном уровне                             6750
261           Исполнительный орган управления архивами,
финансируемый из местного бюджета         17086
2        Административные расходы на местном
уровне                                     3932

3    Әкімдер аппараты                              3932
30      Жергілікті деңгейде мұрағат қорларын, басылым
өнімдерін сақтау және оларды арнайы
пайдалануды қамтамасыз ету                   13154
30   Облыстық және қалалық мұрағаттар             13154
263         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                              38810
45      Жергілікті деңгейде ақпараттың жалпыға
жетуін қамтамасыз ету                        38810
30   Кітапханалар                                 38810
10                Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және
қоршаған ортаны қорғау                      102764
1              Ауыл шаруашылығы                             20000
257         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл
шаруашылығының атқарушы органы               20000
32   Өсімдік аурулары мен зиянкестеріне қарсы
күресу үшін орындалатын жұмыстар             20000
5              Қоршаған ортаны қорғау                       71886
105         Әкімдер аппараты                             71886
34      Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау
жұмыстарын ұйымдастыру                       71886
30  Облыстық (қалалық) қоршаған ортаны қорғау
қорлары                                       6886
31  Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау
жұмыстарын жүргізу                           65000
9              Қоршаған ортаны қорғау су, орман, балық және
ауыл шаруашылығы ауқымындағы басқа да
жұмыстар                                     10878
257         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл
шаруашылығының атқарушы органы               10878
2       Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     10878
3    Басқару аппараты                             10878
25      Жергілікті атқарушы органдардың резервтік
қоры есебінен шаралар өткізу
28      Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу
12                Көлік және байланыс                         410000
1              Автомобиль көлігі                           410000
274         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол,
көлік және коммуналдық шаруашылықтың
атқарушы органы                             410000

3  Аппарат местных органов                    3932
30        Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное
использование на местном уровне           13154
30  Областные и городские архивы              13154
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета         38810
45        Обеспечение общедоступности информации
на местном уровне                         38810
30  Библиотеки                                38810
10                   Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство и охрана окружающей среды      102764
1                Сельское хозяйство                        20000
257           Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета         20000
32        Выполнение работ по борьбе с вредителями
и болезнями растений                      20000
5                Охрана окружающей среды                   71886
105           Аппарат акимов                            71886
34        Организация охраны окружающей среды
на местном уровне                         71886
30  Областные (городские) фонды охраны
окружающей среды                           6886
31  Проведение работ по охране окружающей
среды на местном уровне                   65000
9                Прочие услуги в области сельского,
водного, лесного, рыбного хозяйства и
охраны окружающей среды                   10878
257           Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета         10878
2        Административные расходы на местном
уровне                                    10878
3  Аппарат управлений                        10878
25        Проведение мероприятий за счет средств
резерва местных исполнительных органов
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного
бюджета
11                   Промышленность, строительство и
недропользование                              0
12                   Транспорт и связь                        410000
1                Автомобильный транспорт                  410000
259           Управление по благоустройству                 0
39        Обеспечение функционирования городских
дорог
260           Управление автомобильных дорог на
местном уровне                                0
50        Эксплуатация дорожной системы на местном
уровне                                        0
12  Обеспечение функционирования
автомобильных дорог
5                Железнодорожный транспорт                     0
105           Аппарат акимов                                0
30        Строительство железных дорог на
местном уровне                                0
30  Мосты для железнодорожного транспорта
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального,
дорожного хозяйства и транспорта,
финансируемый из местного бюджета        410000

46     Қалалық көлікті дамыту                      310000
50     Жергілікті деңгейде жол жүйесін пайдалану   100000
12  Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін
қамтамасыз ету                              100000
13                Басқа да қызметтер                          498590
3              Кәсіпкерлік қызметті қолдау және
бәсекелестікті қорғау                         5000
272         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орташа бизнесті
қолдаудың атқарушы органы                     5000
31      Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті
қолдауды ұйымдастыру                          5000
9              Басқалар                                    493590
105         Әкімдер аппараты                            366999
25      Жергілікті атқарушы органдардың резервтік
қоры есебінен шаралар өткізу
27      Еңбекақы және әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                   5400
28      Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу          10960
52      Жергілікті атқарушы органдардың резервтік
қоры                                        118639
58      Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша жергілікті бюджеттің кредиторлық
қарыздары                                   230000
61      Өкілеттілік шығындар                          2000
263         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                              91802
2       Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     32652
30   Жергілікті білім беру органдарының аппараты  13752
31   Жергілікті мәдениет органдарының аппараты     7873
32   Жергілікті спорт және туризм органдарының
аппараты                                     11027
27      Еңбекақы және әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                      0
28      Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу          52924
34      Есептік қызметтермен қамтамасыз ету           6226
30   Білім беру ұйымдарының орталықтандырылған
бухгалтериясы                                 3524
31   Мәдениет ұйымдарының орталықтандырылған
бухгалтериясы                                 2702
272         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орташа бизнесті
қолдаудың атқарушы органы                    23515
2       Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     23515

46        Развитие городского транспорта           310000
50        Эксплуатация дорожной системы на
местном уровне                           100000
12  Обеспечение функционирования
автомобильных дорог                      100000
13                   Прочие                                   498590
3                Поддержка предпринимательской
деятельности и защита конкуренции          5000
272           Исполнительный орган экономики,
поддержки малого и среднего бизнеса,
финансируемый из местного бюджета          5000
31        Организация поддержки малого
предпринимательства на местном уровне      5000
9                Прочие                                   493590
105           Аппарат акимов                           366999
25        Проведение мероприятий за счет средств
резерва местных исполнительных органов
27        Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам     5400
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном
порядке договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного бюджета         10960
52        Резервный фонд местных исполнительных
органов                                  118639
58        Кредиторская задолженность местного
бюджета по зарегистрированным в
установленном порядке договорным
обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного
бюджета                                  230000
61        Представительские расходы                  2000
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета         91802
2        Административные расходы на местном
уровне                                    32652
30  Аппарат местных органов образования       13752
31  Аппарат местных органов культуры           7873
32  Аппарат местных органов туризма и
спорта                                    11027
27        Погашение кредиторской задолженности
по заработной плате и социальным
выплатам                                      0
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного
бюджета                                   52924
34        Обеспечение учетными услугами              6226
30  Централизованная бухгалтерия организаций
образования                                3524
31  Централизованная бухгалтерия организаций
культуры                                   2702
272           Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                       23515
2        Административные расходы на местном
уровне                                    23515

30   Экономика органдарының аппараттары           23515
273         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
инфрақұрылым және құрылыстың атқарушы органы  8336
2       Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар      8336
3    Жергілікті органдар аппараттары               8336
274         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол,
көлік және коммуналдық шаруашылықтың атқарушы
органы                                        2938
28      Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелері бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                   2938
15                Ресми трансферттер                         8439253
1              Ресми трансферттер                         8439253
105         Әкімдер аппараты                           2619351
54      Жергілікті бюджеттін ресми трансферттері   2619351
30   Басқа да трансферттер                       536593
94   Субвенциялар                               2082758
119         Қарағанды облысының әкімі                  5819902
26      Республикалық бюджетке аударылатын
облыстық бюджеттің трансферті              5819902
Несие бөлу                                  375000
VI. БЮДЖЕТТІҢ ДЕФИЦИТІ (ПРОФИЦИТІ)          662700
10                Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және
қоршаған ортаны қорғау                       30000
1              Ауыл шаруашылығы                             30000
257         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл
шаруашылығының атқарушы органы               30000
82      Ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілерді
несиелеу                                     30000
13                Басқалар                                    345000
3              Кәсіпкерлік қызметті қолдау және
бәсекелестікті қорғау                        45000
272         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орташа бизнесті
қолдаудың атқарушы органы                    45000
80      Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті
дамыту үшін несие бөлу                       45000
Басқалар                                    300000
Әкімдер аппараты                            300000
Экономика саласын қолдау және дамыту үшін
несие бөлу                                  300000
III. БЮДЖЕТТІҢ ДЕФИЦИТІ (ПРОФИЦИТІ)         -19585
IV. БЮДЖЕТТІҢ ДЕФИЦИТІН (ПРОФИЦИТІН
ПАЙДАЛАНУ) ҚАРЖЫЛАНДЫРУ                      19585
ӨТЕУЛЕР                                    -212700

30  Аппарат органов экономики                 23515
273           Исполнительный орган инфраструктуры и
строительства, финансируемый из местного
бюджета                                    8336
2        Административные расходы на местном
уровне                                     8336
3  Аппарат местных органов                    8336
53        Обслуживание долга местных
исполнительных органов                        0
11  Выплата вознаграждений (интересов) по
займам
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
хозяйства, дорожного хозяйства и
транспорта финансируемый из местного
бюджета                                    2938
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном
порядке договорным обязательствам
государственных учреждений, финансируемых
из местного бюджета                        2938
15                   Официальные трансферты                  8439253
1                Официальные трансферты                  8439253
105           Аппарат акимов                          2619351
54        Трансферты из местного бюджета          2619351
30  Прочие трансферты                        536593
94  Субвенции                               2082758
119           Аким Карагандинской области             5819902
26        Трансферты из областного бюджета
в республиканский бюджет                5819902
67        Бюджетные изъятия в областной бюджет
Кредитование                             375000
10                   Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство и охрана окружающей среды       30000
1                Сельское хозяйство                        30000
257           Исполнительный орган сельского
хозяйства, финансируемый из местного
бюджета                                   30000
82        Кредитование сельхозтоваропроизводителей  30000
13                   Прочие                                   345000
3                Поддержка предпринимательской
деятельности и защита конкуренции         45000
272           Исполнительный орган экономики,
поддержки малого и среднего бизнеса,
финансируемый из местного бюджета         45000
80        Кредитование для развития малого
предпринимательства на местном уровне     45000
Прочие                                   300000
Аппарат акимов                           300000
Кредитование для развития и поддержки
отраслей экономики                       300000
III. Дефицит (профицит) бюджета          -19585
IV. Финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета         19585
Погашение                               -212700

16                Қаржыландыру                                212700
1              Негізгі қарыздарды өтеу                    -212700
105         Әкімдер аппараты                           -212700
55   Жергілікті атқарушы органдардың берешегін
өтеу                                       -212700
Қаржы жылының басындағы бюджет қаражатының
бос қалдықтарын пайдалану                   232285
___________________________________________________________________

16                   Финансирование                          -212700
1                Погашение основного долга               -212700
105           Аппарат акимов                          -212700
55        Погашение долга местных исполнительных
органов                                 -212700
Использование свободных остатков
бюджетных средств на начало
финансового года                         232285
____________________________________________________________________