Алматы қаласының әуежайындағы жолаушылар терминалын қалпына келтiру үшiн кредит тарту туралы
Алматы қалалық Мәслихатының шешімі IІ сайланған VІI сессиясының 2000 жылғы 6 желтоқсандағы Алматы қалалық Әділет басқармасында 2000 жылғы 22 желтоқсанда N 249 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 5 маусымдағы N 362 шешімімен
Ескерту.   Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 5 маусымдағы  N 362  шешімімен
"Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдары туралы"  Z934100_  Қазақстан Республикасының Заңының 40 бабына және "Алматы қаласының ерекше мәртебесi туралы"  Z980258_  Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты
ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласының Әкiмiне Алматы қаласының әуежайындағы жолаушылар терминалын қалпына келтiру үшiн кредит тарту туралы екi жыл мерзiмге 15,0 (он бес) млн.АҚШ доллары сомасында кредит тартуға рұқсат етiлсiн.
2. Алматы қаласының Әкiмi 2001 жылға арналған Алматы қаласының
бюджетiнде кредит бойынша пайызды төлеу және өтем төлеу үшiн 905000 АҚШ доллары көлемiндегi ақша қаражатын iздестiрсiн. 3. Несиенi және кредиттi пайдаланғандығы үшiн пайызды өтеу кестесi бекiтiлсiн. 4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика және өндiрiстi дамыту мәселесi жөнiндегi тұрақты депутаттық комиссияға жүктелсiн (А.И. Шелипанов). II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының кезектен тыс VII-сессиясының төрағасы, хатшысы
II-сайланған Алматы
қалалық Мәслихатының 2000 жылғы 6 желтоқсандағы кезектен тыс VII-сессиясының шешiмiне қосымша
Алматы қаласындағы әуежай жолаушылар терминалын
қалпына келтiруге бөлiнген несиенi және несиенi пайдаланғаны үшiн пайыздарды өтеу КЕСТЕСI Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы қалалық Мәслихатының IІ сайланған X сессиясының 2001 жылғы 25 мамырдағы шешімімен.  V01r354_  (АҚШ доллары) -------------------------------------------------------------------------- Мерзiмi (жыл) ! Негiзгi қарыз ! Несиенi !Жиынтығы ! ! пайдаланғаны ! ! ! үшiн пайыздар ! -------------------------------------------------------------------------- 2001 - 1 630 333 1 630 333 2002 13 400 000 1 630 333 15 030 333 Жиынтығы 13 400 000 3 260 666 16 660 666 -------------------------------------------------------------------------- II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының кезектен тыс VII-сессиясының төрағасы, хатшысы

О привлечении кредита для восстановления пассажирского терминала в аэропорту города Алматы
Решение VII-ой внеочередной сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 6 декабря 2000 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы № 249 от 22 декабря 2000 года. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 5 июня 2007 года N 362
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 5 июня 2007 года N 362
В соответствии со статьей 40  Закона Республики Казахстан "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" и  Закона Республики Казахстан "Об особом статусе города Алматы" Алматинский городской Маслихат II-го созыва
Р Е Ш И Л:
1. Разрешить акиму города Алматы осуществить привлечение кредита в сумме 15,0 (пятнадцать) миллионов долларов США сроком на два года для восстановления пассажирского терминала в аэропорту города Алматы.
2. Акиму города Алматы изыскать в бюджете города Алматы на 2001 год денежные средства в размере 905000 долларов США для погашения процентов по кредиту и выплате компенсаций.
3. Утвердить график погашения кредита и процентов за пользование кредитом, прилагается.
4. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную депутатскую комиссию по экономике и вопросам развития производства  (Шелипанов А.И.)
Председатель
VII-й внеочередной сессии,
секретарь Алматинского
городского Маслихата
II-го созыва                         Ж. Турегельдинов
Приложение
к решению VII-ой внеочередной
сессии Алматинского городского
Маслихата  II-го созыва
от 6 декабря 2000 года
Г Р А Ф И К
погашения кредита и процентов за пользование кредитом,
выделенного на восстановление пассажирского терминала
в аэропорту города Алматы<*>
Сноска. В редакции   решения   Х сессии Алматинского городского Маслихата II созыва от 25 мая 2001 года
(доллары США)
Период (год)
Основной долг
Проценты за
пользование кредитом
Итого
2001
-
1 630 333
1 630 333
2002
13 400 000
1 630 333
15 030 333
Итого
13 400 000
3 260 666
16 660 666
Председатель
VII-й внеочередной сессии,
секретарь Алматинского
городского Маслихата
II-го созыва                         Ж. Турегельдинов