Денсаулық сақтауда уәкілетті орган тағайындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2000 жылғы 3 ақпандағы N 27 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 24 сәуірде N 123 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 25 тамыздағы N 20 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011.08.25 N 20 Шешімімен
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.А.Өтембаевтың 1999 жылғы 26 қарашадағы N 12-4/12515 хаттамалық шешіміне сәйкес және қаржыландыру сызбасының өзгерістерін ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
1.  <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2004 жылғы 16 тамыздағы N 29 шешімімен.
2. Мыналар денсаулық сақтаудағы бағдарлама әкімші-мекемелері болып тағайындалсын:
- облыстық денсаулық сақтау департаменті - облыстық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындар үшін;
- қалалық денсаулық сақтау бөлімі - қалалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындар үшін;
- аудандық денсаулық сақтау бөлімі - аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындар үшін.
3. Мемлекеттік мекеме болып қайта тіркелуге жататын мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындар тізімі бекітілсін.
4. "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын бағдарламалардың әкімші-мекемелерінің мәселелері" туралы облыс әкімінің 1999 жылғы 15 қаңтардағы N 10 шешімінің 2 қосымшасындағы "Денсаулық сақтау департаменті" тарауының 3, 5, 6, 11 тармақтары күшін жойды деп танылсын.
5. Қала және аудан әкімдеріне жергілікті жерлерде сәйкес шешімдер қабылдансын.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары В.П.Никандровқа жүктелсін.
Облыс әкімі
Облыс әкімінің
2000 жылғы 3 ақпандағы
N 27 шешіміне қосымша
Мемлекеттік мекеме болып қайта тіркелуге жататын мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындардың
ТІЗБЕСІ
1. Облыстық қан орталығы
2. Облыстық онкологиялық диспансер
3. Облыстық наркологиялық диспансер
4. Алкоголизммен, нашақорлықпен және таксикоманиямен ауыратындарды мәжбүрлі емдеу үшін мамандандырылған емдеу-алдын алу мекемелері.

О назначении уполномоченного органа в здравоохранении.
Решение акима Северо-Казахстанской области от 3 февраля 2000 года N 27. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 24 апреля 2000 года за N 123. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 25 августа 2011 года N 20
Сноска. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 25.08.2011 N 20
В соответствии с протокольным решением заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А. от 26 ноября 1999 года N 12-4/12515 и с учетом изменения схемы финансирования принимаю РЕШЕНИЕ:
Сноска. Пункт 1 утратил силу решением акима области N 29 от 16 августа 2004 года
2. Назначить учреждениями-администраторами программ в здравоохранении:
- областной департамент здравоохранения - для государственных учреждений и государственных предприятий, финансируемых из областного бюджета;
- городской отдел здравоохранения - для государственных учреждений и государственных предприятий, финансируемых из городского бюджета;
- районные отдел здравоохранения - для государственных учреждений и государственных предприятий, финансируемых из районных бюджетов.
3. Утвердить перечень государственных коммунальных казенных предприятий, подлежащих перерегистрации в государственные учреждения согласно приложению.
4. Признать утратившим силу пункты 3, 5, 6, 11 в разделе "Департамент здравоохранения" в приложении 2 к решению акима области от 15 января 1999 года N 10 "Вопросы учреждений-администраторов программ, финансируемых из областного бюджета".
5. Акимам городов и районов принять соответствующие решения на местах.
6. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима области Никандрова В.П.
Аким области
Приложение
к решению акима
от 3 февраля 2000г. N 27
ПЕРЕЧЕНЬ
государственных коммунальных казенных предприятий, подлежащих перерегистрации в государственные учреждения
1. Областной Центр крови.
2. Областной онкологический диспансер.
3. Областной наркологический диспансер.
4. Специализированное лечебно-профилактическое учреждение для принудительного лечения больных алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией.