Солтүстік Қазақстан облысы Целинный ауданының әкімшілік-аумақтық құрылымындағы өзгерістер туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты және облыс әкімінің шешімі 2000 жылғы 27 қазандағы N 207 Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 11.12.2000 жылы N 190 тіркелді
Целинный аудандық мәслихаты сессиясының және аудан әкiмiнiң өтiнiштерi негiзiнде және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылымы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Z934200_ Заңның 11-шi бабына сәйкес облыстық мәслихаттың II сессиясы және облыс әкiмi ШЕШIМ ЕТТI:
1. Оны Тахтаброд селолық округiнiң құрамынан шығару және оған Салқынкөл, Тахты селоларын қосу жолымен Салқынкөл селолық округi құрылсын. Округтiң әкiмшiлiк орталығы болып Салқынкөл селосы белгiленсiн.
2. Оны Андреев селолық округiнiң құрамынан шығару және оған Гавриловка, Сарыбұлақ селолары мен Мәдениет ауылын қосу жолымен Қоғалыжар селолық округi құрылсын. Округтiң әкiмшiлiк орталығы болып Гавриловка селосы белгiленсiн.
3. Оны Новосельский селолық округiнiң құрамынан шығару және оған Шұқыркөл, Қарағаш, Қазақстанның 15 жылдығы селоларын қосу жолымен Шұқыркөл селолық округi құрылсын. Округтiң әкiмшiлiк орталығы болып Шұқыркөл селосы белгiленсiн.
4. Целинный ауданының әкiмi (Сүлейменов С.И.) құрылған селолық
округтер аппараттарын ұстауға қаржы iздестiруге, аудандағы
әкiмшiлiк-аумақтық өзгерiстермен байланысты қажеттi процессуалдық
iс-қимылды екi ай мерзiмде жүргiзуге мiндеттелсiн.
5. Целинный ауданының әкiмi (Сүлейменов С.И.) осы шешiмнiң орындалуы
туралы 2000 жылғы 1 желтоқсанда хабарлайтын болсын.
Облыстық мәслихат                     Облыс
VII сессиясының                       әкiмi
төрайымы
(Маман: Д.Қ. Ысқақова)

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Целинного района Северо-Казахстанской области
Совместное решение VII сессии Северо-Казахстанского областного Маслихата и Акима области от 27 октября 2000 года N 207 Зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 11 декабря 2000 г. за N 190
На основании ходатайства сессии маслихата и акима Целинного района и в соответствии со статьей 11 закона "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года V сессия областного маслихата и аким области РЕШИЛИ:
1. Образовать Салкынкольский сельский округ путем выделения его территории из состава Тахтабродского сельского округа с включением в него сел Салкынколь, Тахты. Административным центром округа определить село Салкынколь.
2. Образовать Когалажарский сельский округ путем выделения его территории из состава Андреевского сельского округа с включением в него сел Гавриловка, Сарыбулак и аула Мадениет. Административным центром округа определить село Гавриловка.
3. Образовать Шукыркольский сельский округ путем выделения его территории из состава Новосельского сельского округа с включением в него сел Шукырколь, Карагаш, 15 лет Казахстана. Административным центром округа определить село Шукырколь.
4. Обязать акима Целинного района (Сулейменов С.И.) изыскать ассигнования на содержание создаваемых аппаратов акимов сельских округов в пределах установленных лимитов численности и фонда заработной платы. В двухмесячный срок произвести необходимые процессуальные действия, связанные с административно-территориальными изменениями в районе.
5. Акиму Целинного района (Сулейменов С.И.) об исполнении данного решения проинформировать к 1 декабря 2000 года.
Председатель                     Аким области
VII сессии облмаслихата