Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi төрағасының 1999 жылғы 24 қарашадағы N А-202 бұйрығына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Мемелекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2001 жылғы 6 маусымдағы N 02-2-4/98 бұйрығымен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 14 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1544. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2013 жылғы 19 наурыздағы № 06-7/32 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 19.03.2013 № 06-7/32 бұйрығымен (алғашқы ресми жариялау күнінен бастап, бірақ 2013 жылдың 26 наурызынан ерте емес қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 4 маусымдағы "Мемлекеттiк қызмет туралы Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы"  Z990453_ Заңына және "Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр Жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2001 жылғы 11 мамырдағы N 605  U010605_ Қазақстан Республикасы Президентi Жарлығына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Әдiлет министрлігiнде 1999 жылғы 30 қарашада N 986  V990986_ тiркелген Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөніндегi агенттiгi төрағасының 24 қарашадағы N А-202 бұйрығына төмендегідей толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
Көрсетілген Бұйрықпен бекiтiлген Бос әкiмшілiк мемлекеттiк лауазымға орналасуға конкурс өткiзудiң қағидасына:
2-тармақ "(одан әрi - уәкiлеттi органы)" деген сөздерден кейiн "лауазымдардың сәйкестi санаттарына резервшiлер тiзiмi қаралғаннан кейiн" деген сөздермен толықтырылсын;
17-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Конкурсты орталық мемлекеттiк органдар мен олардың аумақтық бөлiмшелерi және ведомоствалар өткiзген кезде хабарландырулар ресми басылымдарда жарияланады. Жергiлiктi мемлекеттiк органдардың конкурс өткiзу туралы хабарландырулары облыстардың (астананың, республикалық маңызы бар қаланың) мәслихаттары мен әкiмдерi ресми жарияланымдар үшiн белгіленген газеттер мен өзге де мерзiмдi басылымдарда жарияланады.";
19-тармақта:
бiрiншi абзац алынып тасталсын;
екiншi абзацтағы "бiр жолы" және "жоғарыда аталған мемлекеттiк органдармен" деген сөздер алынып тасталсын;
үшiншi абзац алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Төраға

О внесении дополнения и изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 ноября 1999 года N А-202
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 6 июня 2001 года № 02-2-4/98. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2001 года № 1544. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 19 марта 2013 года № 06-7/32
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 19.03.2013 № 06-7/32 (вводится в действие со дня первого официального опубликования, но не ранее 26 марта 2013 года).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 июня 2001 года "О внесении изменения и дополнения в Закон Республики Казахстан "О государственной службе" и   Указом Президента Республики Казахстан от 11 мая 2001 года N 605 "О внесении изменений и дополнений в некоторые Указы Президента Республики Казахстан" приказываю:
1. В Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 ноября 1999 года N А-202, зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 1999 года за N 986, внести следующие дополнение и изменения:
в Правилах проведения конкурса на занятие вакантной административной государственной должности, утвержденных указанным Приказом:
пункт 2 после слов "(далее - уполномоченный орган)" дополнить следующими словами "после рассмотрения списка резервистов на соответствующие категории должностей.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. При проведении конкурса центральными государственными органами и их территориальными подразделениями и ведомствами объявления публикуются в официальных изданиях. Объявления о проведении конкурса местными государственными органами публикуются в газетах и иных периодических изданиях, определенных маслихатами и акимами областей (столицы, города республиканского значения) для официальных публикаций.";
в пункте 19:
абзац первый исключить;
в абзаце втором слова "одновременно" и "вышеназванными государственными органами" исключить;
абзац третий исключить.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его опубликования.
Председатель