"Мемлекеттiк мекемелердiң шоттарын ашудың және жабудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 25 мамырдағы N 241 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 14 тамыздағы N 377 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 19 қазанда тіркелді. Тіркеу N 1656. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 447 (V043333) бұйрығымен.
1. "Мемлекеттiк мекемелердiң шоттарын ашудың және жабудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 25 мамырдағы N 241   бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Мемлекеттiк мекемелердiң шоттарын ашудың және жабудың тәртiбi туралы нұсқаулықта:
1) 2-тармақта:
4) тармақшада:
бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын: "Депозиттiк шот - мемлекеттiк мекеменiң уақытылы билiк етуiне түсетiн және өзге мақсатқа жұмсау құқығынсыз белгiлi бiр жағдайлар басталған кезде қолданылып жүрген заңнамаға сәйкес мемлекеттiк бюджетке есептеуге немесе салымшыларға немесе үшiншi тұлғаларға қайтаруға жататын мемлекеттiк мекемеге ашылатын шот.";
мынадай мазмұндағы үшiншi және төртiншi абзацтармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы сотының жанындағы сот әкiмшiлендiру жөнiндегi комитетке және оның әкiмшiлерiне (облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы) депозиттiк шоттар борышкерлерден, үшiншi тұлғалардан түскен, тұтқынға алынған мүлiктерiн сатудан түскен және оларды қуынушыларға беру үшiн атқару құжаттарына ақы төлеу мақсатында сот орындаушыларының ақшалай сомаларды қабылдау үшiн ашылады.
Әділет аумақтық (облыстық, Астана және Алматы қалаларының) органдарына депозиттiк шоттар мемлекеттiк нотариустың атына борышкерден түсетiн, оны несие берушiге беру үшiн, пайдасына салым жасалған тұлғаның жазбаша келiсiмiмен немесе сот шешiмi бойынша оларды депозитке салған тұлғаға ақшаны қайтару үшiн және сот шешiмi бойынша белгіленген сақталу мерзiмi өткеннен кейiн талап етiлмеген ақшаны республикалық бюджетке есепке алу үшiн ашылады.";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы және оныншы абзацтармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң тәртiптiк әскери бөлiмдерiне депозиттiк шоттар сотталғандардың ақшалай қаражатын есепке алу үшiн, сондай-ақ бiрiншi қажеттiлiк заттары мен тамақ өнiмдерiн сатып алуға қолма-қол ақшасыз есеп айырысу бойынша осы қаражаттарды жарату және жазаларын өтеуден босатылған сотталғандарға ақшаның қалдығын қайтару үшiн ашылады.
Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнің "Қаржы орталығы" мемлекеттiк мекемесiне депозиттiк шот Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi мен Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнен түсетiн несиелiк ресурстарды есептеу және оларды мемлекеттiк бiлiм беру несиесi бойынша жоғары бiлiмдi мамандарды дайындауды жүзеге асыратын заңды тұлғаларға аудару үшін, сондай-ақ, заемшылардың қаражатты қайтаруын есепке алу және бақылау үшiн ашылады.";

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 мая 1999 года N 241 "Об утверждении Инструкции о порядке открытия и закрытия счетов государственных учреждений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 августа 2001 года N 377. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2001 года N 1656. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 14 декабря 2004 года N 447 (V043333) (вводится в действие с 1 января 2005 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 25 мая 1999 года N 241 V990817_  "Об утверждении Инструкции о порядке открытия и закрытия счетов государственных учреждений" следующие изменения и дополнения:
в Инструкции о порядке открытия и закрытия счетов государственных учреждений, утвержденной указанным приказом:
1) в пункте 2:
в подпункте 4):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Депозитный счет - счет, открываемый государственному учреждению для зачисления средств, поступающих во временное распоряжение государственного учреждения и подлежащих, при наступлении определенных условий, зачислению в государственный бюджет или возврату вносителям или третьим лицам согласно действующему законодательству, без права расходования на иные цели.";
дополнить абзацами третьим и четвертым следующего содержания:
"Комитету по судебному администрированию при Верховном суде Республики Казахстан и его администраторам (в областях, гг. Астаны и Алматы) депозитные счета открываются для принятия денежных сумм судебными исполнителями в целях оплаты исполнительных документов от должников, третьих лиц, от реализации арестованного имущества должников и для выдачи их взыскателям.
Территориальным (областным, гг. Астаны и Алматы) органам юстиции депозитные счета открываются для зачисления денег от должника на имя государственного нотариуса, для передачи их кредитору, для возврата денег лицу, внесшему их на депозит с письменного согласия лица, в пользу которого сделан взнос, или по решению суда и для зачисления невостребованных, по истечению установленного срока хранения, денег в республиканский бюджет по решению суда.";
дополнить абзацами девятым и десятым следующего содержания:
"Дисциплинарным воинским частям Министерства обороны Республики Казахстан депозитные счета открываются для зачисления денежного содержания осужденных, а также денежных переводов для расходования ими данных средств по безналичному расчету на приобретение предметов первой необходимости и продуктов питания, и возврата остатка денег осужденным, освобожденным от отбывания наказания.
Государственному учреждению "Финансовый центр" Министерства образования и науки Республики Казахстан депозитный счет открывается для зачисления кредитных ресурсов от Министерства образования и науки Республики Казахстан и от Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения и перечисления их юридическим лицам, осуществляющим подготовку специалистов с высшим образованием по государственному образовательному кредиту, а также для учета и контроля возврата средств заемщиками.";

мынадай мазмұндағы 10) және 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) Қолма-қол ақшаның ағымдағы транзиттiк шоты - Қазынашылықтың чектерi бойынша мемлекеттiк мекемелер алатын қолма-қол ақша бойынша есеп айырысу үшiн Қазынашылықтың аумақтық органы ашатын шот.
Қолма-қол ақшаның ағымдағы шоты екiншi деңгейдегi банктерде немесе банктiк операциялардың тиiстi түрлерiне Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң лицензиясы бар мекемелерде N 889 "Бiрыңғай қазынашылық шот" баланстық шотында ашылады.
11) инвестициялық жобаның жаңғыртылып отыратын шоты (бұдан әрi - жаңғыртылып отыратын шот) - қатысушы қаржы мекемелерiне қосалқы несиелер беруге бұрын бөлiнген қосалқы заемдардың қайтарылатын қаражатын шоғырландыру үшiн, осы қаражаттан көрсетiлген инвестициялық жобаның шеңберiнде қатысушы қаржы мекемелерiн кейiннен несиелендiру үшiн Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң атына ашылатын банктiк валюталық шот.
Жаңғыртылып отыратын шотты ашу Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының екiншi деңгейдегi банкiнде жүргiзiледi.
Жаңғыртылып отыратын шот заем туралы келiсiмде және iшкi несие келiсiмiнде айтылған шетел валютасында жүргiзiледi.";
2) 7-тармақта:
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"ереженің (жарғының) нотариалды куәландырылған көшiрмесiн;".
3) 8-тармақта:
2) тармақша мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Демеушілік және қайырымдылық көмек салушылардың жазбаша өтiнiшiн алу мүмкiн болмаған жағдайда, алушы мен демеушілік және қайырымдылық көмектi салушының арасындағы Шартты ұсынуға рұқсат етiледi.";
3) тармақшаның үшiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң - республикалық бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiне берген рұқсаты (5-1-қосымша);
Қазынашылықтың аумақтық органының республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемеге берген рұқсаты (5-1-қосымша).".
4)мынадай мазмұндағы 10-1, 10-2, 10-3 тармақтармен толықтырылсын:
"10-1. Қолма-қол ақшаның ағымдағы транзиттiк шотын ашу ушiн Қазынашылықтың аумақтық органы екiншi деңгейдегi банкке немесе банктiк операциялардың тиiстi түрiне Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң лицензиясы бар ұйымға осы Нұсқаулықтың 7-тармағының 2)-5)-тармақшаларында көрсетiлген құжаттардың тiзiмдемесiн және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi оның хатының негiзiнде Қазынашылықтың аумақтық органы берген қолма-қол ақшаның ағымдағы транзиттiк шотын ашуға (әрекет ету мерзiмiн ұзартуға) рұқсатын бередi (7-2-қосымша).

дополнить подпунктами 10) и 11) следующего содержания:
"10) Текущий транзитный счет наличности - счет, открываемый территориальным органам Казначейства для расчетов по наличности, получаемой государственными учреждениями по чекам Казначейства.
Текущий транзитный счет наличности открывается в банках второго уровня или в организациях, имеющих лицензию Национального Банка Республики Казахстан на соответствующие виды банковских операций на балансовом счете N 889 "Единый казначейский счет".
11) Возобновляемый счет инвестиционного проекта (далее - возобновляемый счет) - это банковский валютный счет, открываемый на имя Министерства финансов Республики Казахстан для аккумулирования возвращаемых участвующими финансовыми учреждениями средств, ранее выделенных им суб-займов на предоставление суб-кредитов, для последующего кредитования из этих средств участвующих финансовых учреждений в рамках указанного инвестиционного проекта.
Открытие возобновляемого счета производится в банке второго уровня Республики Казахстан в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Возобновляемый счет ведется в иностранной валюте, оговоренной в соглашении о займе и во внутреннем кредитном соглашении.";
2) в пункте 7:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) нотариально удостоверенную копию положения (устава);";
3) в пункте 8:
подпункт 2) дополнить абзацем следующего содержания:
"В случае, если письменное заявление вносителей спонсорской и благотворительной помощи получить невозможно, допускается представление Договора между получателем и вносителем спонсорской и благотворительной помощи.";
абзац третий подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"разрешение, выданное Комитетом казначейства Министерства финансов Республики Казахстан - администратору республиканских бюджетных программ (приложение 5-1);
разрешение, выданное территориальным органом Казначейства - государственному учреждению, финансируемому из республиканского бюджета (приложение 5-1).";
4) дополнить пунктами 10-1 - 10-3 следующего содержания:
"10-1. Для открытия текущего транзитного счета наличности территориальный орган Казначейства представляет в банк второго уровня или в организацию, имеющую лицензию Национального Банка Республики Казахстан на соответствующие виды банковских операций, перечень документов, указанных в подпунктах 2)-5) пункта 7 настоящей Инструкции, и разрешение на открытие (продление срока действия) текущего транзитного счета наличности, выданное Комитетом казначейства Министерства финансов Республики Казахстан территориальному органу Казначейства на основании его письма (приложение 7-2).

10-2. Жаңғыртылып отыратын шотты ашу үшiн мемлекеттiк мекеме екiншi деңгейдегi банкке осы Нұсқаулықтың 7-тармағының 2)-5)-тармақшаларында көрсетiлген құжаттардың тiзбесiн және Заем туралы келiсiм және iшкi несие келiсiмдерiнiң негiзiнде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi берген жаңғыртылып отыратын шотты ашуға (әрекет ету мерзiмiн ұзартуға) арналған рұқсат бередi (7-3-қосымша).
10-3. Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiне инвестициялық жобалардың арнайы шоттары Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 20.03.2001 ж. N 149 бұйрығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының екiншi деңгейдегi банктерiнде ашылатын мемлекеттiк сыртқы заемдар мен гранттардың қаражаты есебiнен қаржы инвестициялық жобалардың арнайы шоттары жөнiндегi нұсқаулықтың негiзiнде ашылады.
5) қосымшалардағы "Банктiк операциялар жөнiндегi бухгалтерлiк есеп және есептілік басқармасының бастығы" деген сөздер "Төлем операциялары басқармасының бастығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген Нұсқаулыққа 5-қосымша 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2-қосымшаға сәйкес 5-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген Нұсқаулыққа 6 және 7-қосымшалар 3 және 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5, 6-қосымшаларға сәйкес 7-2, 7-3-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
14 тамыз 2001 ж.
N 377 бұйрығына
1-қосымша
5-қосымша
____________________________ (ҚР ҚМ Қазынашылық комитетi, Қазынашылықтың аумақтық органы
(жергiлiктi қаржы органы)
_____ж. "____"___________ N ___
______________________________
(екінші деңгейдегі банктің,
Қазынашылықтың аумақтық органының атауы)
Депозиттiк шот ашуға
(әрекет ету мерзiмiн ұзартуға) арналған
РҰҚСАТ
____________________________________________ бюджетте ұсталатын
(бюджеттiң атауы)
___________________________________________________________________
(мемлекеттік мекеменің атауы)
___________________________________________________________________
________________________________________________ аударуға жататын
(бағыты)
___________________________________________________________________
(валютаның атауы (теңге немесе шет.валютаның түрi)
____________________________________________________есепке алу үшiн
(қаражат түсiмi түрiнiң атауы)
депозиттiк шот ашуға (депозиттiк шоттың әрекет ету мерзiмiн ұзартуға) рұқсат етіледi.
ҚР ҚМ Қазынашылық комитетiнiң Төрағасы
(Қазынашылықтың аумақтық органының, (жергiлiктi қаржы
органының) басшысы)________________________
(қолы)
Төлем операциялары басқармасының бастығы
(қаржы және жиынтық баланстар бөлiмiнiң бастығы
(бас бухгалтер) ________________________
(қолы)
ҚАЗЫНАШЫЛЫҚТЫҢ  БЕЛГIЛЕРI
Шот ашылды N ___                              _____ ж. "___" ___
Операциялық бөлiмнiң бастығы ___________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
14 тамыз 2001 ж.
N 377 бұйрығына
2-қосымша

10-2. Для открытия возобновляемого счета государственное учреждение представляет в банк второго уровня перечень документов, указанных в подпунктах 2)-5) пункта 7 настоящей Инструкции, и разрешение на открытие (продление срока действия) возобновляемого счета, выданное Комитетом казначейства Министерства финансов Республики Казахстан на основании Соглашения о займе и внутренних кредитных соглашений (приложение 7-3).
10-3. Администратору бюджетных программ открываются Специальные счета инвестиционных проектов на основании V011480_  Инструкции по специальным счетам инвестиционных проектов, финансируемых за счет средств государственных внешних займов и грантов, открываемым в банках второго уровня Республики Казахстан, утвержденной приказом Министра финансов Республики Казахстан от 20.03.2001 г. N 149.";
5) в приложениях слова "Начальник Управления бухгалтерского учета и отчетности по банковским операциям" заменить словами "Начальник Управления платежных операций";
приложение 5 к указанной Инструкции изложить в новой редакции согласно приложению 1;
дополнить приложением 5-1 согласно приложению 2;
приложения 6 и 7 к указанной Инструкции изложить в новой редакции согласно приложениям 3 и 4;
дополнить приложениями 7-2, 7-3 согласно приложениям 5, 6.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение 1
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 14 августа 2001 года N 377
Приложение 5
__________________________________ (Комитет казначейства МФ РК, территориальный орган Казначейства, (местный финансовый орган)
в ___________________________________
(наименование банка второго уровня,
"__"________ ____г. N____             территориального органа Казначейства)
Разрешение
на открытие (продление срока действия)
депозитного счета
_________________________________________________________________
(наименование государственного учреждения)
_________________________________________________________________
Содержащегося на____________________ бюджете, разрешается открыть
(наименование бюджета)
депозитный счет (продлить срок действия депозитного счета) в
_________________________________________________________________
(наименование валюты (тенге или вид ин. валюты)
для зачисления __________________________________________________
(наименование вида поступления средств)
Которые подлежат перечислению ____________________________________
__________________________________________________________________
(направление)
Председатель Комитета казначейства МФ РК
(руководитель территориального органа Казначейства,
(местного финансового органа) _______________________________(подпись)
Начальник Управления платежных операций
(начальник отдела финансов и сводных балансов
(главный бухгалтер)           _______________________________(подпись)
Отметки Казначейства
Счет открыт N_______________                "____"  _____________г.
Начальник операционного отдела __________________________ (подпись)
________________________________________________________________________
Приложение 2
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 14 августа 2001 года N 377

5-1-қосымша
____________________________
(ҚР ҚМ Қазынашылық комитетi,
Қазынашылықтың аумақтық органы
(жергiлiктi қаржы органы)
____ ж. "____"___________ N ___
________________________________
(екінші деңгейдегі банктің,
Қазынашылықтың аумақтық органының атауы)
Депозиттiк шот ашуға
(әрекет ету мерзiмiн ұзартуға) арналған
РҰҚСАТ
_______________________________________________ бюджетте ұсталатын
(бюджеттiң атауы)
___________________________________________________________________
(мемлекеттік мекеменің атауы)
___________________________________________________________________
_________________________________________________ аударуға жататын
(бағыты)
___________________________________________________________________
(валютаның атауы (теңге немесе шет.валютаның түрi)
___________________________________________________есепке алу үшiн
(қаражат түсiмi түрiнiң атауы)
депозиттiк шот ашуға (депозиттiк шоттың әрекет ету мерзiмiн ұзартуға) рұқсат етіледi.
Рұқсат Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң (облыстардың, Астана және Алматы қалалары әкiмдерiнiң)___ ж. "___" N ___ шешiмiнiң негiзiнде берiлдi және ___________________________________________дейiн
жарамды (мерзiмi көрсетiледi)
ҚР ҚМ Қазынашылық комитетiнiң Төрағасы
(Қазынашылықтың аумақтық органының (жергiлiктi қаржы
органының) басшысы) ________________________
(қолы)
Төлем операциялары басқармасының бастығы
(қаржы және жиынтық баланстар бөлiмiнiң бастығы
(бас бухгалтер) ________________________
(қолы)
ҚАЗЫНАШЫЛЫҚТЫҢ  БЕЛГIЛЕРI
Шот ашылды N ___                              _____ ж. "___" ____
Операциялық бөлiмнiң бастығы ________________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
14 тамыз 2001 ж.
N 377 бұйрығына
3-қосымша
6-қосымша
____________________________
(ҚР ҚМ Қазынашылық комитетi,
облыстық (Астана қ., Алматы қ.,
қалалық) қаржы органдары)
____ ж. "___"_________ N ___
________________________________
(екінші деңгейдегі банктің,
Қазынашылықтың облыстық басқармасының
атауы)
РҰҚСАТ
_______________________________________________ бюджетте ұсталатын
(бюджеттiң атауы)
____________________________________________________________________
(мемлекеттік мекеменің атауы)
____________________________________________________________________
______________________________________________________ қоса
(қаражаттың түсу көзі)
қаржыландырудың және мынадай ____________________ мақсатқа
(пайдалану бағыты)
жат жұмсаудың ағымдағы (арнайы) шотын ашуға (есептеу үшін бірлесіп қаржыландыру шотының әрекет ету мерзімін ұзартуға) рұқсат етіледі Көрсетілген қаражаттың түсуі және жұмсалуы
___________________________________________________________________
(Заем/грант туралы келісімнің немесе осындай қаражатты алу мүмкіндігін негіздейтін басқа нормативтік құқықтық кесімдердің нөмірі және күні)
Рұқсат________________________ дейін жарамды (мерзімі көрсетіледі)
М.О.  ҚР ҚМ Қазынашылық комитетiнiң
(облыстық (қалалық (Астана қ., Алматы қ.)
қаржы органының басшысы) ________________________
(қолы)
Төлем операциялары басқармасының бастығы
(бас бухгалтер) ________________________
(қолы)
ҚАЗЫНАШЫЛЫҚТЫҢ  БЕЛГIЛЕРI
___ ж. "___" _________ рұқсат алынды        N _______ шот
Операциялық бөлiмнiң бастығы ________________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
14 тамыз 2001 ж.
N 377 бұйрығына
4-қосымша
7-қосымша
____________________________
(ҚР ҚМ Қазынашылық комитетi,
облыстық (қалалық-Астана қ.,
Алматы қ., Қазынашылық басқармасы)
қаржы органдары)
____ ж. "___"_________ N ___
________________________________
Қазынашылықтың облыстық басқармасы
РҰҚСАТ
________________________________________________________________
(шетел валютасында шот ашуға немесе шетел валютасында шоттың әрекет ету мерзімін ұзартуға рұқсат етілетін мемлекеттік мекеменің атауы)
мынадай ________________________________________________________
___________________________________ мақсатқа арналған валюталық
(пайдалану бағыты)
________________________________________________________________
(түсетін қаражаттың көзі көрсетіледі)
___________ қаражатты есептеу және жұмсау үшін _________________
(шетел валютасының атауы)
шот ашуға (_________ шоттың әрекет ету мерзімін ұзартуға) рұқсат
(шетел валютасының атауы)
етіледі.
Көрсетілген қаражаттың түсуі және жұмсалуы _____________________
(Үкімет шешімдерінің немесе осындай
________________________________________________________________
қаражатты алу мүмкіндігін шарттайтын басқа нормативтік құқықтық кесімдердің нөмірі және күні)
Рұқсат ______________________________ дейін жарамды
(мерзімі көрсетіледі)
М.О.  ҚР ҚМ Қазынашылық комитетiнiң басшысы
(Қазынашылықтың аумақтық органының, (облыстық,
қалалық-Астана қ., Алматы қ.) Қазынашылық басқармасының,
қаржы органының басшысы)) ________________________
(қолы)
Төлем операциялары басқармасының
бастығы ________________________
(қолы)
(Қаржылық және жиынтық баланстар бөлімінің бастығы,
бас бухгалтер)
ҚАЗЫНАШЫЛЫҚТЫҢ БЕЛГIЛЕРI
____ ж. "___" _________ рұқсат алынды      N __________ шот
Операциялық бөлiмнiң бастығы ___________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
14 тамыз 2001 ж.
N 377 бұйрығына
5-қосымша

Приложение 5-1
__________________________________ (Комитет казначейства МФ РК, территориальный орган Казначейства, (местный финансовый орган)
в ___________________________________
(наименование банка второго уровня,
"__"________ ____г. N____             территориального органа Казначейства)
Разрешение
на открытие (продление срока действия)
депозитного счета
_________________________________________________________________
(наименование государственного учреждения)
_________________________________________________________________
Содержащегося  на____________________ бюджете, разрешается открыть
(наименование бюджета)
депозитный счет (продлить срок действия депозитного счета) в
_________________________________________________________________
(наименование валюты (тенге или вид ин. валюты)
для зачисления __________________________________________________
(наименование вида поступления средств)
Которые подлежат перечислению ____________________________________
__________________________________________________________________
(направление)
Разрешение выдано на основании решения Правительства Республики
Казахстан (акимов областей, городов Астаны и Алматы) от "____"
____________ _____г. N_____ и действительно до_________________
__________________________ (указывается срок)
Председатель Комитета казначейства МФ РК
(руководитель территориального органа Казначейства,
(местного финансового органа) ___________________________(подпись)
Начальник Управления платежных операций
(начальник отдела финансов и сводных балансов
(главный бухгалтер)           ___________________________(подпись)
Отметки Казначейства
Счет открыт N_______________                "____"  _____________г.
Начальник операционного отдела __________________________ (подпись)
__________________________________________________________________________
Приложение 3
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 14 августа 2001 года N 377
Приложение 6
__________________________________ (Комитет казначейства МФ РК, областные (городские г. Астана, г. Алматы) финансовые органы)
в ___________________________________
(наименование банка второго уровня,
"__"________ ____г. N____                   обл. управления Казначейства)
Разрешение
_________________________________________________________________
(наименование государственного учреждения)
содержащегося на____________________ бюджете, разрешается открыть
(наименование бюджета)
текущий (специальный) счет софинансирования (продлить срок действия
счета софинансирования для зачисления)_____________________________
(источники поступления средств)
___________________________________________________________________
и расходования средств на следующие цели:__________________________
___________________________________________________________________
(направление использования)
Поступление и расходование указанных средств производится на основании
__________________________________________________________________
(номер и дата Соглашения о займе/гранте или других нормативных
__________________________________________________________________
правовых актов, обуславливающих возможность получения этих средств)
Разрешение действительно до_____________________ (указывается срок)
М.П. Руководитель Комитета казначейства МФ РК
(областного (городского (г. Астана,
г. Алматы) финансового органа) __________________(подпись)
Начальник Управления платежных
операций (главный бухгалтер) _____________________(подпись)
Отметки Казначейства
Разрешение получено "____"___________ ____г. Счет N________________
Начальник операционного отдела __________________________ (подпись)
_________________________________________________________________________
Приложение 4
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 14 августа 2001 года N 377
Приложение 7
__________________________________ (Комитет казначейства МФ РК, областные (городские - г. Астана, г. Алматы управления Казначейства) финансовые органы)
в ___________________________________
обл.управление Казначейства
"__"________ ____г. N____
Разрешение
_________________________________________________________________
(наименование государственного учреждения, которому разрешается открыть
_________________________________________________________________
счет в ин. валюте или продлить срок действия счета в ин. валюте)
разрешается открыть счет в _________________________(продлить срок
(название ин. валюты)
действия счета в________________________) для зачисления___________
(название ин. валюты)                (указываются
___________________________________________________________________
источники поступающих средств)
___________________________________________________________________
и расходования валютных средств на следующие цели__________________
___________________________________________________________________
(направление использования)
Поступление и расходование указанных валютных средств производится на
основании ___________________________________________________________
(указываются номера и даты решений Правительства или других
нормативных актов, обуславливающих возможность получения
этих средств)
Разрешение действительно до_____________________ (указывается срок)
М.П. Руководитель Комитета казначейства
МФ РК (областного (городского -
г. Астана, г. Алматы) управления
Казначейства, финансового органа)_____________________(подпись)
Начальник Управления платежных операций
(Начальник отдела финансов и сводных
балансов, главный бухгалтер) ________________________(подпись)
Отметки Казначейства
Счет открыт N____________                "___"______________ ____г.
Начальник операционного отдела __________________________ (подпись)
__________________________________________________________________________
Приложение 5
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 14 августа 2001 года N 377

7-2-қосымша
_____________________________
(ҚР ҚМ Қазынашылық комитетi)
____ ж. "___"_________ N ___
_________________________________
(екінші деңгейдегі банктің немесе банктік
операциялардың тиісті түрлеріне арналған
ҚР ХБ-нің лицензиясы бар ұйымның атауы)
N 889 "Бірыңғай қазынашылық шот" баланстық шотын ашуға (әрекет ету
мерзімін ұзартуға)
РҰҚСАТ
______________________________________________ бюджетте ұсталатын
(бюджеттің атауы)
__________________________________________________________________
(Қазынашылықтың аумақтық бөлімшесінің атауы)
___________________________________________________ 889-баланстық
(қаражаттың түсу көзi)
шотында теңгеде ағымдағы транзиттiк шот ашуға (шоттың әрекет ету мерзiмiн ұзартуға) рұқсат етіледi.
__________________________________________________________________
(Заем/грант туралы келiсiмнiң немесе осындай қаражатты алу мүмкіндігін шарттайтын басқа нормативтiк құқықтық кесiмдердiң нөмiрi және күнi)
Рұқсат 200__ ж. "___"________ ____________________________________
(құжаттың атауы)
________________________________ дейiн жарамды.
(мерзімі көрсетіледi)
ҚР ҚМ Қазынашылық комитетiнiң төрағасы ______________
(қолы)
Төлем операциялары басқармасының бастығы ____________
(қолы)
ЕКIНШI ДЕҢГЕЙДЕГI БАНКТIҢ БЕЛГIЛЕРI
___ ж."___" ___________ рұқсат алынды
N ____________________ шот ашылды
Операциялық басқарманың бастығы ___________________ (қолы)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
14 тамыз 2001 ж.
N 377 бұйрығына
6-қосымша
7-3-қосымша
_____________________________
(ҚР ҚМ Қазынашылық комитетi,)
______________________________________
(екінші деңгейдегі банктің атауы)
Инвестициялық жобаның жаңғыртылып отыратын шотын
ашуға әрекет ету мерзімін ұзартуға) арналған
РҰҚСАТ
______________________________________________ бюджетте ұсталатын
(бюджеттің атауы)
_________________________________________________________________
(мемлекеттік мекеменің атауы)
_________________________________________________________________
(кәсіпорынның, ұйымның атауы)
қайта несиелендiруге жататын ____________________________________
(түскен қаражат түрiнiң атауы)
қайтарымды қаражатты шоғырландыру үшiн
_________________________________________________________________
(валютаның атауы (теңге немесе шет.валют. түрi)
инвестициялық жобаның жаңғыртылып отыратын шотын ашуға (инвестициялық жобаның жаңғыртылып отыратын шотының әрекет ету мерзiмiн ұзартуға) рұқсат етiледi. Көрсетiлген қаражатты шоғырландыру және қайта несиелендiру
_________________________________________________________________
(осы қаражатты алу мүмкiндiгін шарттайтын Заем туралы келісімнің немесе басқа да құқықтық кесiмдердiң нөмiрi және күнi)
Рұқсат_____________________________________________ дейін әрекет
(мерзiмi көрсетiледi)
етедi.
ҚР ҚМ Қазынашылық комитетiнiң төрағасы _______________
(қолы)
М.О. Түсiмдердi есепке алу және бөлу
басқармасының бастығы ________________________________
(қолы)
ЕКIНШI ДЕҢГЕЙДЕГI БАНКТIҢ БЕЛГIЛЕРI
Рұқсат 200__ ж. "___ __________ алынды
Шот ашылды N _______
Операциялық басқарманың бастығы_________________________
(қолы)

Приложение 7-2
_________________________________
(Комитет казначейства МФ РК)
___________________________________
(наименование банка второго уровня
или организации, имеющей лицензию
НБ РК на соответствующие виды
банковских операций)
"__"________ 20____г. N____
Разрешение
на открытие (продление срока действия)
балансового счета N 889 "Единый казначейский счет"
_________________________________________________________________
(наименование территориального подразделения Казначейства)
_________________________________________________________________
содержащегося на_____________________ бюджете, разрешается открыть
(наименование бюджета)
текущий транзитный счет в тенге (продлить срок действия счета) на
889 балансовом счете для__________________________________________
(наименование вида поступления средств)
Разрешение выдано на основании____________________________________
(наименование документа)
от "____"_____________20___г. N_______ и действительно до
_________________________________________________________________
(указывается срок)
Председатель Комитета казначейства МФ РК ________________(подпись)
Начальник Управления по платежным операциям______________(подпись)
Отметки Банка второго уровня
Разрешение получено "____"____________200___г.
Счет открыт N____________
Начальник операционного управления_______________________ (подпись)
__________________________________________________________________________
Приложение 6
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 14 августа 2001 года N 377
Приложение 7-3
__________________________________
(Комитет казначейства МФ РК)
в _________________________________
(наименование банка второго уровня)
Разрешение
на открытие (продление срока действия)
Возобновляемого счета инвестиционного проекта
_________________________________________________________________
(наименование государственного учреждения)
содержащегося на____________________ бюджете, разрешается открыть
(наименование бюджета)
возобновляемый счет инвестиционного проекта (продлить срок действия
возобновляемого счета инвестиционного проекта) в____________________
(наименование валюты
_________________________________________________для аккумулирования
(тенге или вид ин. валюты)
возвратных средств__________________________________________________
(наименование вида поступления средств)
которые подлежат кредитованию_______________________________________
____________________________________________________________________
(наименование предприятия, организации)
Аккумулирование и кредитование указанных средств производится на
основании ___________________________________________________________
(номер и дата Соглашения о займе или других правовых актов,
обуславливающих возможность получения этих средств)
Разрешение действительно до ___________________(указывается срок)
М.П. Председатель Комитета казначейства МФ РК ________________(подпись)
Начальник Управления учета
и распределения поступлений _____________________________(подпись)
Отметки Банка второго уровня
Разрешение получено "____"____________200___г.
Счет открыт N____________
Начальник операционного управления______________________ (подпись)
___________________________________________________________________________