Қолма-қол ақшаны салық берешегiн өтеу есебiне алу туралы акт нысанын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 28 қазандағы N 1464 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 4 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 1692. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 637 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.30 N 637 Бұйрығымен.
-------------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. Осы бұйрықтың N 36 қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
3. ...
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 637 бұйрығымен бекітілген
36-қосымша
Қазақстан Республикасының күші жойылған кейбір
нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1) "Қолма-қол ақшаны салық берешегiн өтеу есебiне алу туралы акт нысанын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 28 қазандағы N 1464 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет Министрілігінде 2001 жылғы 4 желтоқсандағы N 1692 тіркелді, Нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланды, 2002 жылғы, N 4);
2) ...
3) ...
4) ...
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексiнiң K010209_ (Салық кодексi) 51-бабын жүзеге асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН: 1. Қолма-қол ақшаны салық берешегiн өтеу есебiне алу туралы акт нысаны бекiтiлсiн. 2. Заң департаментi осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуге жiберсiн. 3. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркеу сәтiнен бастап күшiне енедi және 2002 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi. Министр Келiсiлдi Қазақстан Республикасы Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң Қаржы министрi 2001 жылғы 31 қазан 2001 28 қазандағы N 1464 бұйрығымен бекiтiлген Салық берешегін өтеу есебіне қолма-қол ақшаны алып қою туралы АКТ 200_ жылғы "___" _________ N___ "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Салық кодексiнiң K010209_ 51-бабына сәйкес ________________________________________________бойынша Салық комитетi (облысы, қала, аудан) ______________________________________________________________________ (салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөнi, қызметтiк куәлiгiнiң N) __________________тұлғасында 200_ жылғы "__" _________ N ____ салық берешегiн күштеп өндiрiп алудың қабылданатын шаралары туралы хабарлама негiзiнде ______________________________________________________________________ (салық төлеушiнiң аты-жөнi немесе толық атауы, СТН) ______________________________________________________бойынша (салық, басқа мiндеттi төлем, өсiм мен айыппұл түрi) мынадай сомадағы салық берешегi бар: _______________________________________________________________________ салық төлеушiнің қатысуымен мына бойынша салық берешегiн өтеу есебiне: _______________________________________________________________________ (сандармен және жазбаша көрсетiңiз) мынадай сомада қолма-қол ақшаны алып қоюды жүргiздi: Салық кодексiнiң 566-бабына сәйкес салық төлеушiнiң салық қызметi органдары лауазымды тұлғаларының әрекетiне (әрекетсiздiгiне) салық қызметiнiң жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар. ________________________________________________________________________ Салық және | Бересi сомасы | Өсiм сомасы | Айыппұл бюджетке | | | сомасы төленетiн басқа | | | да мiндеттi | | | төлем түрі | | | __________________|____________________|_______________|________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ Барлығы: ________________________________________________________________________ Салық органының лауазымды тұлғалары ____________________ ______________________ (лауазымы) (аты-жөні, қолы, күні) ____________________ ______________________ (лауазымы) (аты-жөні, қолы, күні) Салық төлеуші ____________________ ______________________ (лауазымы) (қолы, күні) ____________________ ______________________ (лауазымы) (қолы, күні) Мамандар: Икебаева А.Ж. Шарипова М.Е.

Об утверждении формы Акта об изъятии наличных денег в счет погашения налоговой задолженности
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 1464 . Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2001 года N 1692. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года N 637
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 30.12.2008 N 637.
В целях реализации статьи 51 Кодекса Республики Казахстан K010209_ налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налогового кодекса) приказываю: 1. Утвердить прилагаемую форму Акта об изъятии наличных денег в счет погашения налоговой задолженности. 2. Юридическому департаменту направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан. 3. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие с 1 января 2002 года. Министр Согласован Утвержден Министр финансов Приказом Министра Республики Казахстан государственных доходов Республики Казахстан 28 октября 2001 г. N 1464
Акт
об изъятии наличных денег в счет погашения налоговой задолженности "___"_________200__ г. N ____ В соответствии со статьей 51 Кодекса Республики Казахстан K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налогового кодекса) Налоговый комитет по _____________________________________________________ (область, город, район) в лице ___________________________________________________________________ (Ф.И.О. должностных лиц налогового органа, N служебного удостоверения) __________________________________________________________________________ на основании уведомления о принимаемых мерах принудительного взыскания налоговой задолженности от "____" _______200__г. N____ в присутствии налогоплательщика __________________________________________ __________________________________________________________________________, (фамилия, имя, отчество или полное наименование налогоплательщика, РНН) имеющего налоговую задолженность, в сумме: _______________________________ __________________________________________________________________________ (указать в цифрах и прописью) по _______________________________________________________________________ (вид налога, другого обязательного платежа, пеня и штраф) __________________________________________________________________________ произвел изъятие наличных денег в сумме: _________________________________ __________________________________________________________________________ (указать в цифрах и прописью) в счет погашения налоговой задолженности по: _________________________________________________________________________ Вид налога | Сумма недоимки | Сумма пени | Сумма штрафа и другого обязательного | | | платежа в бюджет | | | _________________________|________________|____________|_________________ _________________________|________________|____________|_________________ _________________________|________________|____________|_________________ Итого: | | | _________________________|________________|____________|_________________ В соответствии со статьей 566 Налогового кодекса налогоплательщик имеет право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд. Должностные лица налогового органа _________________________ ____________________________ (должность) (Ф.И.О., подпись, дата) _________________________ ____________________________ (должность) (Ф.И.О., подпись, дата) Налогоплательщик _________________________ ____________________________ (Ф.И.О.) (подпись, дата) _________________________ ____________________________ (Ф.И.О.) (подпись, дата) ___________________________________________________________________________ (Специалисты: Пучкова О.Я., Петрова Г.В.)