№Қарақия ауданының Ботагөз селолық округiн тарату туралы
Маңғыстау облысы әкiмi мен Маңғыстау облыстық мәслихаттың бiрiккен N 12/105 20 маусым 2001 жылы шешiмi Маңғыстау облыстық Әділет басқармасында 2001 жылғы 28 маусымдағы N 471 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының Z010148_ 6 бабы 1 тармағы 4)тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат және облыс әкiмi шешiм еттi:
1. Қарақия ауданының Ботагөз селолық округi таратылсын .
2. Таратылған Ботагөз селолық округiнiң құрамына кiретiн елдi
мекендердiң әкiмшiлiк бағыныштылығы Қарақия ауданының селолық (поселкелiк)
округтерiне қаратылсын (қосымшаға сәйкес).
3. "Қарақия ауданының Ботакөз селолық округiн тарату туралы" облыстық
мәслихатының 1999 жылғы N 23/255 шешiмiнiң әдiлет органдарына тiркеуге
берiлмеуiне байланысты, күшi жойылған деп танылсын.
Сессия төрағасы                             Облыс әкiмi
Қ.Iзiмов                                Л.Қиинов
Облыстық мәслихат
хатшысы
Б.Чельпеков
Маңғыстау облыстық мәслихаты мен
Маңғыстау облысы әкiмiнiң 2001 жылғы 20 маусымдағы N 12/105 шешiмiне жалғама
Ботагөз селолық округiнiң аумағында тұрған
елдi мекендердiң әкiмшiлiк бағыныстылығын
Қарақия ауданының селолық (поселкелiк)
округтерiне қарату туралы
1. Құрық поселкелiк округiне - Жаман Қызыладыр, Жақсы Қызыладыр,
Мешiттi қора, Самалет ой, Бескемпiр,
Көктас, Ракушечный, Удек, Құйжақ,
Жұлдыз, Тасмұрын елдi мекендерi.
2. Жетібай поселкелiк округiне-Шұқырой, Асар, Шынжыр-1, Шынжыр-2,
Қонайқора, Бисенбай, Тасболат, Үшқұй,
Тарла, Боржақты, Қожабай қора,
Жұмақазық қора, Кенжей қора елдi
мекендерi
3. Құланды селолық округiне  - Аққора, Ботагөз, Қорғанбай, Шапалақ,
Фетисово елдi мекендерi
4. Бостан селолық округiне   - Қарамандыбас, Борсықмұрын, Сартөбе,
Өзен ойы елдi мекендерi

Об упразднении Ботагозского сельского округа Каракиянского района
Совместное решение Мангистауского областного маслихата и акима Мангистауской области от 20 июня 2001 года N 12/105 Зарегистрировано управлением юстиции Мангистауской области 28 июня 2001 года за N 471
Согласно подпункту 4) пункта 1 статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат и аким области решили:
1. Упразднить Ботагозский сельский округ Каракиянского района.
2. Отнести административную подчиненность населенных пунктов, входивших в состав упраздненного Ботагозского сельского округа, к сельским (поселковым) округам Каракиянского района (согласно приложения).
3. Признать утратившим силу решение областного маслихата от 21 апреля 1999 года N 23/255 "Об упразднении Ботагозского сельского округа Каракиянского района" в связи с непредставлением на государственную регистрацию в органы юстиции.
Председатель сессии                    Аким области
К.Изимов                               К.Киинов
Секретарь
областного маслихата                   Б.Чельпеков
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихата
и акима Мангистауской области
от 20 июня 2001 года N 12/105
Об отнесении
административной подчиненности населенных
пунктов, находившихся на территории Ботагозского
сельского округа к сельским /поселковым/ округам
Каракиянского района
1. Курыкский поселковый округ     - Населенне пункты:
Жаман, Кзыладыр, Жаксы Кзыладыр,
Самалет ой, Бескемпир, Коктас,
Ракушечный, Уден, Куйжак,
Жулдыз, Тасмурын
2. Жетыбайский поселковый         - Населенные пункты:
округ                            Шукырой, Асар, Шынжыр-1,
Шынжыр-2, Конайкора, Бисенбай,
Тасболат, Ушкуй, Тарла,
Боржакты, Кожабай кора,
Жумаказык кора, Кенжей кора
3. Куландинский сельский округ    - Населенные пункты:
Аккора, Ботагоз, Корганбай,
Шапалак, Фетисово
4. Бостанский сельский округ      - Населенные пукнты:
Карамандыбас, Борсымурын,
Сартобе, Озен ойы