Екібастұз қаласының әкімшілік-аумақтық құрылымындағы өзгертулер туралы
Павлодар облысы Мәслихатының шешімі 2001 жылғы 31 қазандағы ІІ сайланған, ХV сессия Павлодар облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 24 қантарда N 1011 тіркелді
Екібастұз қаласының әкімі мен мәслихат хатшысымен ұсынған
материалдарды қарап, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының
әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы"
Z934200_
Заңының 2, 3 баптары
негізінде, тұрақты тұрғындардың аз санына байланысты (50 адамнан кем)
өзінің дербес әкімшілік-аумақтық бірлігі мәртебесінен айырылған Екібастұз
селолық округтегі Шылықұдық селосы есептік мәліметерден жойылсын.
2. Бұл елді мекен Екібастұз селолық округтегі Төртүй селосының
әкімшілік-аумақтық құрамына қосылсын.
ІІ сайланған облыстық мәслихаттың
ХV сессиясының төрағасы                             В. Колесников
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                 Т. Айтқазин
Оқығандар: А.Татарков
В.Подолян

Об изменениях в административно-территориальном устройстве г.Экибастуза
Решение Павлодарского областного маслихата от 31 октября 2001 г. ХV сессия, II созыв. Зарегистрировано управлением юстиции Павлодарской области 24 января 2002 г. за N 1011
Рассмотрев материалы, представленные акимом и секретарем маслихата г. Экибастуза, областной маслихат РЕШИЛ:
1. На основании ст. 2, 3 Закона Республики Казахстан Z934200_ "Об
административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" исключить
из учетных данных утратившее свой статус самостоятельной
административно-территориальной единицы из-за малочисленности постоянного
населения (менее 50 человек) село Шылыкудук Экибастузского сельского
округа.
2. Включить данное поселение в состав административно-территориальной
единицы села Тортуй Экибастузского сельского округа.
Председатель ХV сессии
областного маслихата В. Колесников
Секретарь областного
маслихата            Т.Айтказин
исп.А. Татарков
В. Подолян