Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 8 қазандағы N 113 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 28 наурыздағы N 42 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 28 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1804. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрлінің 2010 жылғы 12 наурыздағы № 82 Бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Әділет министрлінің 2010.03.12 № 82 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 наурыздағы N 347 P020347_қаулысымен Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қыркүйектегі N 1235 P011235_қаулысына өзгерістерді енгізуге байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. Әділет аттестациялық комиссиясының құрамы жөніндегі бұйрықтың қосымшасына V011652_мынадай өзгерістер енгізілсін:
комиссияның құрамынан Қайролла Ғазизұлы Ескендіров және Зейнолла Мұхамединұлы Мақашев шығарылсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 октября 2001 года № 113
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 марта 2002 года № 42. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 марта 2002 года № 1804. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 12 марта 2010 года № 82
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 12.03.2010 № 82.
В связи с внесением изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2001 года N 1235 P020347_ постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2002 года N 347, приказываю:
1. В приложение V011652_ к приказу по составу аттестационной комиссии юстиции внести следующие изменения: вывести из состава комиссии Ескендирова Кайруллу Газизовича и Макашева Зейнулу Мухамединовича.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации.
Министр