Заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері бойынша салық кезеңінің қорытындысы бойынша аванстық төлемдер мен корпорациялық табыс салығы сомаларының есебін жасау Ережелерін бекіту туралы
Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 13 наурыздағы N 359 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 3 сәуріде тіркелді. Тіркеу N 1810. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 608 бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық кодексі) 128-бабын жүзеге асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері бойынша салық кезеңінің қорытындысы бойынша аванстық төлемдер мен корпорациялық табыс салығы сомаларының есебін жасау ережелері бекітілсін.
2. Әдістеме департаменті (Үсенова Н.Д.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Министр
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2002 жылғы 13 наурыздағы
N 359 бұйрығымен бекітілген
Заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері бойынша
салық кезеңінің қорытындысы бойынша аванстық төлемдер мен корпорациялық табыс салығы сомаларының есебін жасау ережелері
(101.07-101.08 нысаны)
1. Жалпы ережелер
1. Осы ережелер "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес әзірленген және 100.00, 110.00, 120.00 нысандарын көрсететін заңды тұлғалардың құрылымдық бөлімшелері бойынша салық кезеңінің қорытындысы бойынша аванстық төлемдер мен корпорациялық табыс салығы сомаларын бөлуге арналған, заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері бойынша салық кезеңінің қорытындысы бойынша аванстық төлемдер мен корпорациялық табыс салығы сомаларының есебін (бұдан әрі - Есеп) жасау тәртібін айқындайды.
Құрылымдық бөлімшелер үшін салық кезеңінің қорытындысы бойынша төленуге тиісті аванстық төлемдер және корпорациялық табыс салығы сомаларын заңды тұлға өз қызметінің ерекшелігіне қарай өзінің тіркеу орны бойынша салық органымен келісе отырып мына көрсеткіштердің біреуінің негізінде белгіленеді:
- еңбекке ақы төлеу қоры;
- тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) сатудан табыс.
Бұл орайда құрылымдық бөлімшелер үшін салық кезеңінің қорытындысы бойынша төленуге тиісті аванстық төлемдер мен корпорациялық табыс салығы сомаларын бөлу қолданатын көрсеткіштің үлес салмағына қарай (әрбір құрылымдық бөлімшенің еңбекке ақы төлеу қоры немесе тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) сатудан табыс және жалпы заңды тұлға бойынша салық кезеңі үшін есептелген аванстық төлемдер мен корпорациялық табыс салығы сомалары) жүргізіледі.

Об утверждении Правил составления Расчета сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного налога по итогам налогового периода, по структурным подразделениям юридического лица
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 13 марта 2002 года N 359. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 3 апреля 2002 года N 1810. Утратил силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 10.12.2002г. N 608 (V022079)
Примечание РЦПИ. Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 13 марта 2002 года N 359 утратил силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 10.12.2002г. N 608.
В целях реализации статьи 128 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 12 июня 2001 года (Налоговый Кодекс) приказываю:
1. Утвердить прилагаемые Правила составления Расчета сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного налога по итогам налогового периода, по структурным подразделениям юридического лица.
2. Департаменту методологии (Усенова Н.Д.) направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации.
Министр
Утверждены
приказом Министра
государственных доходов
Республики Казахстан
от 13 марта 2002 года N 359
Правила
составления Расчета сумм авансовых платежей и
корпоративного подоходного налога по итогам
налогового периода, по структурным
подразделениям юридического лица
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и определяют порядок составления Расчета сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного налога по итогам налогового периода, по структурным подразделениям юридического лица (Расчет), предназначенного для распределения сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного налога по итогам налогового периода, по структурным подразделениям, юридическими лицами, представляющими формы 100.00, 110.00, 120.00.
Суммы авансовых платежей и корпоративного подоходного налога по итогам налогового периода, подлежащего уплате за структурные подразделения, определяются юридическим лицом, исходя из специфики своей деятельности по согласованию с налоговым органом по месту своей регистрации на основе показателя фонда оплаты труда или дохода от реализации товаров (работ, услуг).
При этом, распределение сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного налога по итогам налогового периода, подлежащих уплате за структурные подразделения, производится исходя из удельного веса используемого показателя (фонда оплаты труда или дохода от реализации товаров (работ, услуг) каждого структурного подразделения и суммы авансовых платежей и корпоративного подоходного налога, начисленного за отчетный налоговый период в целом по юридическому лицу.

101.07 нысаны бойынша Есеп бас ұйым өзінің тіркеу орны бойынша ұсынады және аванстық төлемдер мен корпорациялық табыс салығы сомаларының Есебіне (101.01, 101.02, 101.03, 101.04, 121.00 нысандар) және корпорациялық табыс салығы Декларациялар (100.00, 110.00, 120.00 нысандар) қоса беріледі.
Бас ұйым 101.07 нысаны бойынша Есептің негізінде дербес балансы мен банк шоты бар филиалдар/өкiлдiктер/оқшауланған құрылымдық бөлiмшелері бойынша және дербес балансы мен банк шоты жоқ оқшауланған құрылымдық бөлiмшелері бойынша 101.08 нысаны бойынша Есептердi толтырады, оларды өзінің тіркеу орны бойынша салық органында растайды және құрылымдық бөлiмшелерінің тіркеу орны бойынша салық органдарына жібереді. Бұл ретте бас ұйымның тіркеу орны бойынша салық органына 101.08 нысаны бойынша Есеп деректерінің 101.08 нысаны бойынша Есеп деректерімен сәйкес келуін бақылау жүктеледі.
Салық кезеңінің аяқталуы бойынша корпорациялық табыс салығы Декларацияларымен (100.00, 110.00, 120.00 нысандар) бір уақытта заңды тұлғаның бас ұйымы тіркеу орны бойынша салық органына салық төлеушінің және тіркеу орны бойынша салық органының растаған өздерінің құрылымдық бөлiмшелерін корпорациялық табыс салығы бойынша бюджетпен есептесу жөніндегі салыстыру актісін тапсыруы тиіс.
Құрылымдық бөлімшелер үшін салық кезеңінің қорытындысы бойынша төленуге тиісті аванстық төлемдер және корпорациялық табыс салығы сомаларын дұрыс есептеу, сондай-ақ оларды толық және уақтылы төлеуді бақылау құрылымдық бөлiмшелерінің тіркеу орны бойынша салық органдарына жүктеледі.
2. Есепті жасау кезінде:
1) қағаз тасығышта - айналмалы немесе қауырсын қаламұшпен, қара немесе көк сиямен, бас баспа белгілерімен немесе баспа құрылғысын пайдалана отырып толтырылады;
2) электрондық тасығышта - нысандар Салық кодексінің 69-бабындағы 1-тармаққа сәйкес толтырылады.
3. Нысандарды толтыру кезінде түзетулерге, тазартуларға және былғауға және "+, /, %, Z" белгілерін пайдалануға жол берілмейді.
4. Көрсеткіштер жоқ болған кезде нысандардың тиісті торкөздері толтырылмайды.
5. Тиісті қосымша нысанда көрсеткіштерді ашып көрсетуді талап ететін жолдарды толтырғанда, көрсетілген қосымша нысандар міндетті түрде толтыруға жатады.
6. Қосымша нысанның "Жалпы ақпарат" бөлімінде "Салық төлеуші туралы жалпы ақпарат" бөлімінде көрсетілген тиісті көрсеткіштер көрсетіледі.
7. Есепті беру кезінде:
1) қағаз тасығышта келу тәртібімен Есеп екі данада жасалады, бір данасы салық органының белгісімен салық төлеушіге қайтарылады;

Расчет по форме 101.07 головная организация представляет по месту своей регистрации и прилагает к Расчетам сумм авансовых платежей по корпоративному подоходному налогу (Формы 101.01, 101.02, 101.03, 101.04, 121.00) и Декларации по корпоративному подоходному налогу (Формы 100.00, 110.00, 120.00).
Головная организация на основании Расчета по форме 101.07 заполняет Расчеты по форме 101.08 отдельно по филиалам /представительствам/ обособленным структурным подразделениям, имеющим отдельный баланс и банковский счет, и по обособленным структурным подразделениям, не имеющим отдельный баланс и банковский счет, которые заверяет в налоговом органе по месту своей регистрации и направляет в налоговые органы по месту нахождения структурных подразделений. При этом на налоговый орган по месту регистрации головной организации возлагается контроль за соответствием данных Расчета по форме 101.08 с данными Расчета по форме 101.07.
По окончании налогового периода одновременно с Декларацией по корпоративному подоходному налогу (Формы 100.00, 110.00, 120.00) головная организация юридического лица обязана представить в налоговый орган по месту своей регистрации акты сверки своих структурных подразделений по расчетам с бюджетом по корпоративному подоходному налогу, заверенные налоговым органом по месту их регистрации и налогоплательщиком.
Контроль за правильностью исчисления сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного налога по итогам налогового периода, подлежащих уплате за структурные подразделения, а также за полнотой и своевременностью их уплаты возлагается на налоговые органы по месту нахождения структурных подразделений.
2. При составлении Расчета:
1) на бумажном носителе - заполняется шариковой или перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными символами или с использованием печатающего устройства;
2) на электронном носителе - заполняется в соответствии со статьей 69 Налогового кодекса.
3. При заполнении Расчета не допускаются исправления, подчистки и помарки, не используются символы "+, /, %, Z".
4. При отсутствии показателей соответствующие ячейки не заполняются.
5. При заполнении строк, требующих раскрытия показателей в соответствующей дополнительной форме, указанные дополнительные формы подлежат заполнению в обязательном порядке.
6. В разделе "Общая информация" дополнительных форм указываются соответствующие показатели, отраженные в разделе "Общая информация о налогоплательщике" Расчета.
7. При представлении Расчета:
1) в явочном порядке на бумажном носителе, Расчет составляется в двух экземплярах, один экземпляр возвращается налогоплательщику с отметкой налогового органа;

2) тапсырысты хатпен қағаз тасығышта почта бойынша - салық төлеуші почта немесе байланыстың өзге ұйымының хабарламасын алады;
3) Салық кодексінің 69-бабындағы 8-баптың 3)-тармақшасына сәйкес келу тәртібімен немесе электрондық почта бойынша электрондық түрде салық төлеуші Есепті жеткізу туралы хабарламаны салық органында немесе электрондық почта бойынша алады.
Есепке Кодекстің 69-бабына сәйкес қол қойылады және куәландырылады.
2. Заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелерінің бойынша салық
кезеңінің қорытындысы бойынша аванстық төлемдер мен
корпорациялық табыс салығы сомаларының есебі - 101.07 нысаны
(Заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері) бойынша салық
кезеңінің қорытындысы бойынша аванстық төлемдер мен корпорациялық табыс салығы сомаларының есебін жасау ережесіне
N 1 қосымша (101.07-101.08 нысандары)
8. Есеп Кодекстің 128-бабына сәйкес заңды тұлғалардың құрылымдық бөлімшелері бойынша салық кезеңінің қорытындысы бойынша аванстық төлемдер мен корпорациялық табыс салығы сомаларын бөлу тәртібін қарастырады.
9. "Салық төлеуші туралы жалпы ақпарат" бөлімінде салық төлеуші мынадай деректерді көрсетеді:
1) салық төлеушінің тіркеу нөмірі;
2) Есеп берілетін салық кезеңі;
3) құрылтай құжаттарына сәйкес толық атауы;
4) салық төлеушінің тіркеу орны (бас ұйымның);
5) Есеп түрі. Егер салық төлеуші Есепті мыналарға сәйкес
берсе:
Кодекстің 136-бабының 2-тармағына сәйкес - "бастапқы" торкөзі
белгіленеді;
Кодекстің 136-бабының 3-тармағына сәйкес - "жою" торкөзі белгіленеді;
Кодекстің 136-бабының 2-тармағына сәйкес - "бастапқы" және "жою" торкөздері белгіленеді;
Кодекстің 71-бабының 2-тармағына сәйкес - "қосымша" белгісі қойылады, қалған жағдайларда - "кезекті" белгісі белгіленеді.
6) пайдаланылатын көрсеткіш (тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) сатудан табыс немесе еңбекке ақы төлеу қоры);
7) Салық есептілігіне қоса берілген Есеп (100.00, 110.00, 120.00) коды;
8) 101.08 нысаны бойынша қоса берілген Есептердің саны;
9) валюта коды.
10. "Есеп" бөлімінде:
1) 101.07.001 жолы бас ұйым мен заңды тұлғаның бас ұйымымен дербес балансы мен банк шоты жоқ бір облыстың, Астана, Алматы қалаларының аумағындағы оқшауланған құрылымдық бөлiмшелері төлеуге тиісті салық сомасын көрсетуге арналған және қосымша нысан деректері негізінде толтырылады;

2) по почте на бумажном носителе заказным письмом с уведомлением, налогоплательщик получает уведомление почтовой или иной организации связи;
3) в электронном виде в явочном порядке либо по электронной почте, в соответствии с подпунктом 3) пункта 8 статьи 69 Налогового кодекса, налогоплательщик получает в налоговом органе либо по электронной почте уведомление о доставке Расчета.
Расчет подписывается и заверяется в соответствии со статьей 69 Налогового кодекса.
2. Расчет сумм авансовых платежей и корпоративного
подоходного налога по итогам налогового периода, по              структурным подразделениям юридического лица -
Форма 101.07 (приложение N 1 к Правилам составления
Расчета сумм авансовых платежей и корпоративного
подоходного налога, по итогам налогового периода, по
структурным подразделениям юридического лица)
8. Расчет предусматривает порядок распределения юридическим лицом авансовых платежей и корпоративного подоходного налога по итогам налогового периода, подлежащих уплате за структурные подразделения в соответствии со статьей 128 Налогового кодекса.
9. В разделе "Общая информация о налогоплательщике" налогоплательщик указывает следующие данные:
1) регистрационный номер налогоплательщика;
2) налоговый период, за который предоставляется Расчет;
3) полное наименование в соответствии с учредительными документами;
4) место регистрации налогоплательщика (головной организации);
5) вид Расчета. Если налогоплательщик представляет Расчет согласно:
пункту 2 статьи 136 Налогового кодекса - отмечается ячейка "первоначальный";
пункту 3 статьи 136 Налогового кодекса - отмечается ячейка "ликвидационный";
пункту 4 статьи 136 Налогового кодекса - отмечаются ячейки "первоначальный" и "ликвидационный";
пункту 2 статьи 71 Налогового кодекса - отмечается ячейка "дополнительный";
в остальных случаях - отмечается ячейка "очередной";
6) используемый показатель (доход от реализации товаров (работ, услуг) или фонд оплаты труда);
7) код налоговой отчетности, к которой прилагается Расчет (101.01, 101.02, 101.03, 101.04, 121.00, 100.00, 110.00, 120.00);
8) количество прилагаемых Расчетов по форме 101.08;
9) код валюты;
10) количество обособленных структурных подразделений, не имеющих отдельный баланс и банковский счет, находящихся с головной организацией юридического лица на территории одной области, городов Астана, Алматы.
10. В разделе "Расчет":
1) строка 101.07.001 предназначена для отражения суммы налога, подлежащего уплате за головную организацию и обособленные структурные подразделения, не имеющие отдельный баланс и банковский счет, находящиеся с головной организацией юридического лица на территории одной области, городов Астана, Алматы, и заполняется на основании данных дополнительной формы;

2) 101.07.002 жолы дербес балансы мен банк шоты бар қаладағы бір филиалдар/өкiлдiктер/оқшауланған құрылымдық бөлiмшелердің төлеуге тиісті салық сомасын көрсетуге арналған және қосымша нысан деректері негізінде толтырылады;
3) 101.07.003 жолы дербес балансы мен банк шоты жоқ оқшауланған құрылымдық бөлiмшелер және бір облыстың, Астана, Алматы қалаларының аумағында заңды тұлғаның бас ұйымысыз оқшауланған құрылымдық бөлiмшелердің төлеуге тиісті салық сомасын көрсетуге арналған және қосымша нысан деректері негізінде толтырылады;
4) 101.07.004 жолы салық кезеңінің қорытындысы бойынша аванстық төлемдер мен корпорациялық табыс салығының жалпы сомаларын көрсетуге арналған және қосымша нысан деректері негізінде толтырылады. Салық кезең үшін төлеуге жататын аванстық төлемдердің жалпы сомасы көрсетіледі. Бұл ретте осы сома 101.07.001 жолынан 101.07.003 жолдары сомасына тең келуі тиіс.
11. 101.07.001 жолына қосымша нысан:
1) А бағанында жолдың рет нөмірі көрсетіледі;
2) В бағанында бас ұйым және бір облыстың, Астана, Алматы қалаларының аумағында заңды тұлғаның дербес балансы мен банк шоты жоқ оқшауланған құрылымдық бөлiмшелер және бас ұйымымен оқшауланған құрылымдық бөлiмшелері көрсетіледі;
3) С бағанында бас ұйым мен тиісті құрылымдық бөлiмшелер үшін төленетін бюджет көрсетіледі;
4) D бағанында бас ұйым мен тиісті құрылымдық бөлiмшелер бойынша салық кезеңі үшін есептелген еңбекке ақы төлеу қоры немесе салық кезеңі үшін тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) сатудан түсуге жататын (түскен) табыс көлемі көрсетіледі;
5) Е бағанында бас ұйым мен тиісті құрылымдық бөлiмшелер бойынша көрсеткіші (еңбекке ақы төлеу қоры немесе тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді сатудан табыс) және заңды тұлға бойынша жалпы сомасының көрсеткішінің қатынасы ретінде анықталатын бас ұйым мен тиісті құрылымдық бөлiмшелер бойынша заңды тұлға бойынша жалпы көлемде процентпен үлес салмағы көрсетіледі;
6) F бағанында бас ұйым мен тиісті құрылымдық бөлiмшелер үшін төленуге тиісті салық сомасы көрсетіледі;
101.07.001 жолына қосымша нысанның D, Е және F бағандарының жиынтық шамасы тиісінше 101.07.004 жолына қосымша нысанның 002 жолының С, D және Е бағандарына, 101.07.001 жолына қосымша нысанның F бағаны 101.07.001 жолына көшіріледі.
12. 101.07.002 жолына қосымша нысан:
1) А бағанында жолдың рет нөмірі көрсетіледі;

2) строка 101.07.002 предназначена для отражения суммы налога, подлежащего уплате за филиалы /представительства/ обособленные структурные подразделения, имеющие отдельный баланс и банковский счет, и заполняется на основании данных дополнительной формы;
3) строка 101.07.003 предназначена для отражения суммы налога, подлежащего уплате за обособленные структурные подразделения, не имеющие отдельный баланс и банковский счет, и не находящиеся с головной организацией юридического лица на территории одной области, городов Астана, Алматы, и заполняется на основании данных дополнительной формы;
4) строка 101.07.004 предназначена для отражения общей суммы авансовых платежей и корпоративного подоходного налога по итогам налогового периода, подлежащего уплате юридическим лицом, и заполняется на основании данных дополнительной формы. При этом данная сумма должна равняться сумме строк с 101.07.001 по 101.07.003.
11. Дополнительная форма к строке 101.07.001:
1) в графе А указывается порядковый номер строки;
2) в графе В указаны головная организация и обособленные структурные подразделения, не имеющие отдельный баланс и банковский счет, находящиеся с головной организацией юридического лица на территории одной области, городов Астана, Алматы;
3) в графе С указывается бюджет, в который производится уплата налога за головную организацию и соответствующие структурные подразделения;
4) в графе D указывается величина фонда оплаты труда, начисленная за отчетный налоговый период, или дохода от реализации товаров (работ, услуг), подлежащего получению (полученной) за отчетный налоговый период по головной организации и соответствующим структурным подразделениям;
5) в графе Е указывается удельный вес показателя по головной организации и соответствующим структурным подразделениям в общем объеме по юридическому лицу в процентах, который определяется как отношение показателя (фонда оплаты труда или дохода от реализации товаров (работ, услуг) по головной организации и соответствующим структурным подразделениям к общей сумме показателя по юридическому лицу;
6) в графе F указывается сумма налога, подлежащего уплате за головную организацию и соответствующие структурные подразделения.
Итоговая величина граф D, E и F дополнительной формы к строке 101.07.001 переносится соответственно в строку 002 граф С, D и E дополнительной формы к строке 101.07.004, графы F дополнительной формы к строке 101.07.001 - в строку 101.07.001.
12. Дополнительная форма к строке 101.07.002:
1) в графе А указывается порядковый номер строки;

2) В бағанында дербес балансы мен банк шоты бар филиалдар/өкiлдiктер/оқшауланған құрылымдық бөлiмшелердің атауы көрсетіледі;
3) С бағанында бас ұйым мен тиісті құрылымдық бөлiмшелер үшін төленетін бюджет көрсетіледі;
4) D бағанында салық төлеуші-құрылымдық бөлiмшелердің тіркеу нөмірі көрсетіледі;
5) Е бағанында бас ұйым мен тиісті құрылымдық бөлiмшелер бойынша салық кезеңі үшін есептелген еңбекке ақы төлеу қоры немесе салық кезеңі үшін тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) сатудан түсуге жататын (түскен) табыс көлемі көрсетіледі;
6) F бағанында бас ұйым мен тиісті құрылымдық бөлiмшелер бойынша көрсеткіші (еңбекке ақы төлеу қоры немесе тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді сатудан табыс) және заңды тұлға бойынша жалпы сомасының көрсеткішінің қатынасы ретінде анықталатын бас ұйым мен тиісті құрылымдық бөлiмшелер бойынша заңды тұлға бойынша жалпы көлемде процентпен үлес салмағы көрсетіледі;
7) G бағанында тиісті құрылымдық бөлiмшелер үшін төленуге тиісті салық сомасы көрсетіледі;
101.07.002 жолына қосымша нысанның Е, F және G бағандарының жиынтық шамасы тиісінше 101.07.004 жолына қосымша нысанның 003 жолының С, D және Е бағандарына, 101.07.002 жолына қосымша нысанның G бағаны 101.07.002 жолына көшіріледі.
13. 101.07.003 жолына қосымша нысан:
1) А бағанында жолдың рет нөмірі көрсетіледі;
2) В бағанында бір облыстың, Астана, Алматы қалаларының аумағында заңды тұлғаның бас ұйымы бар оқшауланған құрылымдық бөлiмшеден(-лерден) басқа, бір облыстың, Астана, Алматы қалаларының аумағында орналасқан және дербес балансы мен банк шоты жоқ оқшауланған құрылымдық бөлiмшенің(лердің) атауы көрсетіледі;
3) С бағанында тиісті құрылымдық бөлiмшелер үшін төленетін облыстық бюджет немесе Астана, Алматы қалаларының бюджеті көрсетіледі;
4) D бағанында салық төлеуші-құрылымдық бөлiмшелердің тіркеу нөмірі көрсетіледі (ол жоқ болған жағдайда - салық төлеуші бас ұйымның тіркеу нөмірі көрсетіледі);
5) Е бағанында бас ұйым мен тиісті құрылымдық бөлiмшелер бойынша салық кезеңі үшін есептелген еңбекке ақы төлеу қоры немесе салық кезеңі үшін тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) сатудан түсуге жататын (түскен) табыс көлемі көрсетіледі;
6) F бағанында бас ұйым мен тиісті құрылымдық бөлiмшелер бойынша көрсеткіші (еңбекке ақы төлеу қоры немесе тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді сатудан табыс) және заңды тұлға бойынша жалпы сомасының көрсеткішінің қатынасы ретінде анықталатын бас ұйым мен тиісті құрылымдық бөлiмшелер бойынша заңды тұлға бойынша жалпы көлемде процентпен үлес салмағы көрсетіледі;

2) в графе В указывается наименование филиала /представительства/ обособленного структурного подразделения, имеющего отдельный баланс и банковский счет;
3) в графе С указывается бюджет, в который производится уплата налога за соответствующее структурное подразделение;
4) в графе D указывается регистрационный номер налогоплательщика- структурного подразделения;
5) в графе E указывается величина фонда оплаты труда, начисленная за отчетный налоговый период, или дохода от реализации товаров (работ, услуг), подлежащего получению (полученный) за отчетный налоговый период по соответствующему структурному подразделению;
6) в графе F указывается удельный вес показателя по соответствующему структурному подразделению в общем объеме по юридическому лицу в процентах, который определяется как отношение показателя (фонда оплаты труда или дохода от реализации товаров (работ, услуг) по соответствующему структурному подразделению к общей сумме показателя по юридическому лицу;
7) в графе G указывается сумма налога, подлежащего уплате за соответствующее структурное подразделение.
Итоговая величина граф Е, F и G дополнительной формы к строке 101.07.002 переносится соответственно в строку 003 граф С, D и E дополнительной формы к строке 101.07.004, графы G дополнительной формы к строке 101.07.002 - в строку 101.07.002.
13. Дополнительная форма к строке 101.07.003:
1) в графе А указывается порядковый номер строки;
2) в графе В указывается наименование обособленного(-ых) структурного(-ых) подразделения(-й), не имеющего(-их) отдельный баланс и банковский счет и находящегося(-ихся) на территории одной области или городов Астана, Алматы, кроме обособленного(-ых) структурного(-ых) подразделения(-й) находящегося(-ихся) с головной организацией юридического лица на территории одной области или городов Астана, Алматы;
3) в графе С указывается областной бюджет или бюджет города Астана, Алматы, в который производится уплата налога за соответствующее(-ие) структурное(-ые) подразделение(-я);
4) в графе D указывается регистрационный номер налогоплательщика- структурного подразделения (при отсутствии - регистрационный номер налогоплательщика головной организации);
5) в графе E указывается величина фонда оплаты труда, начисленная за отчетный налоговый период, или дохода от реализации товаров (работ, услуг), подлежащего получению (полученный) за отчетный налоговый период по соответствующему(-им) структурному(-ым) подразделению(-ям);
6) в графе F указывается удельный вес показателя по соответствующему(-им) структурному(-ым) подразделению(-ям) в общем объеме по юридическому лицу в процентах, который определяется как отношение показателя (фонда оплаты труда или дохода от реализации товаров (работ, услуг) по соответствующему(-им) структурному(-ым) подразделению(-ям) к общей сумме показателя по юридическому лицу;

7) G бағанында тиісті құрылымдық бөлiмшелер үшін төленуге тиісті салық сомасы көрсетіледі.
101.07.002 жолына қосымша нысанның Е, F және G бағандарының жиынтық шамасы тиісінше 101.07.004 жолына қосымша нысанның 003 жолының С, D және Е бағандарына, 101.07.002 жолына қосымша нысанның G бағаны 101.07.002 жолына көшіріледі.
14. 101.07.004 жолына қосымша нысан 101.07.001, 101.07.002, 101.07.003 жолдарына қосымша нысанның деректері негізінде толтырылады.
101.07.004 жолына қосымша нысанның Е бағаны 101.07.004 жолына көшіріледі.
3. Заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері бойынша салық
кезеңінің қорытындысы бойынша аванстық төлемдер мен
корпорациялық табыс салығы сомаларының есебі - 101.08 нысаны
(Заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері бойынша салық
кезеңінің қорытындысы бойынша аванстық төлемдер мен
корпорациялық табыс салығы сомаларының есебін жасау ережелеріне
N 2 қосымша (101.07 - 101.08 нысандары)
15. Есеп Кодекстің 128-бабына сәйкес заңды тұлғалардың құрылымдық бөлімшелері бойынша салық кезеңінің қорытындысы бойынша аванстық төлемдер мен корпорациялық табыс салығы сомалары жөнінде заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің(-лерінің) тіркеу орны бойынша салық органын хабардар етуді қарастырады.
16. "Салық төлеуші туралы жалпы ақпарат" бөлімінде салық төлеуші мынадай деректерді көрсетеді:
1) салық төлеушінің тіркеу нөмірі;
2) Есеп берілетін салық кезеңі;
3) құрылтай құжаттарына сәйкес толық атауы;
4) құрылымдық бөлімшенің құрылтай құжаттарына сәйкес толық атауы (дербес балансы мен банк шоты жоқ облыстар немесе Астана, Алматы қалалары бойынша жалпы сомамен оқшауланған құрылымдық бөлiмшелер үшін Есеп жасау кезінде толық атауы көрсетіледі);
5) құрылымдық бөлiмшенің тіркеу орны (дербес балансы мен банк шоты жоқ облыстар немесе Астана, Алматы қалалары бойынша жалпы сомамен оқшауланған құрылымдық бөлiмшелер үшін Есеп жасау кезінде толық атауы көрсетіледі);
6) Есеп түрі. Егер салық төлеуші Есепті мыналарға сәйкес берсе:
Кодекстің 136-бабының 2-тармағына сәйкес - "бастапқы" торкөзі белгіленеді;
Кодекстің 136-бабының 3-тармағына сәйкес - "жою" торкөзі белгіленеді;
Кодекстің 136-бабының 2-тармағына сәйкес - "бастапқы" және "жою" торкөздері белгіленеді;
Кодекстің 71-бабының 2-тармағына сәйкес - "қосымша" белгісі қойылады, қалған жағдайларда - "кезекті" белгісі белгіленеді;

7) в графе G указывается сумма налога, подлежащего уплате за соответствующее(-ие) структурное(-ые) подразделение(-я).
Итоговая величина граф Е, F и G дополнительной формы к строке 101.07.003 переносится соответственно в строку 004 граф С, D и E дополнительной формы к строке 101.07.004, графы G дополнительной формы к строке 101.07.003 - в строку 101.07.003.
14. Дополнительная форма к строке 101.07.004 заполняется на основании данных дополнительных форм к строкам 101.07.001, 101.07.002, 101.07.003.
Итоговая величина графы E дополнительной формы к строке 101.07.004 переносится в строку 101.07.004.
3. Расчет сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного
налога по итогам налогового периода, за структурное подразделение
юридического лица - Форма 101.08 (приложение N 2 к Правилам
составления Расчета сумм авансовых платежей и корпоративного
подоходного налога по итогам налогового периода, по структурным
подразделениям юридического лица)
15. Расчет предусматривает уведомление налогового органа по месту регистрации структурного(-ых) подразделения(-й) юридического лица о суммах авансовых платежей и корпоративного подоходного налога по итогам налогового периода, подлежащих уплате за структурное подразделение в соответствии со статьей 128 Налогового кодекса.
16. В разделе "Общая информация о налогоплательщике" налогоплательщик указывает следующие данные:
1) регистрационный номер налогоплательщика;
2) налоговый период, за который предоставляется Расчет;
3) полное наименование в соответствии с учредительными документами;
4) полное наименование структурного подразделения в соответствии с учредительными документами (при составлении Расчета за обособленные структурные подразделения, не имеющие отдельный баланс и банковский счет, общей суммой по области или городам Астана, Алматы указывается общее наименование);
5) место регистрации структурного подразделения (при составлении Расчета за обособленные структурные подразделения, не имеющие отдельный баланс и банковский счет, общей суммой по области или городам Астана, Алматы указывается соответственно область или город Астана, Алматы);
6) вид Расчета. Если налогоплательщик представляет Расчет согласно:
пункту 2 статьи 136 Налогового кодекса - отмечается ячейка "первоначальный";
пункту 3 статьи 136 Налогового кодекса - отмечается ячейка "ликвидационный";
пункту 4 статьи 136 Налогового кодекса - отмечаются ячейки "первоначальный" и "ликвидационный";
пункту 2 статьи 71 Налогового кодекса - отмечается ячейка "дополнительный";
в остальных случаях - отмечается ячейка "очередной";

7) Салық есептілігіне қоса берілген Есеп коды;
8) валюта коды.
17. "Есеп" бөлімінде 101.08.001 жолы салық төлеушінің құрылымдық бөлiмшелері салық кезеңінің қорытындысы бойынша төлеуге тиісті аванстық төлемдер мен корпорациялық табыс салығының сомаларын көрсетуге арналған және 101.07.001, 101.07.002, 101.07.003 жолдарына қосымша нысандардың деректері негізінде толтырылады.
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАНЫҢ ҚҰРЫЛЫМДЫҚ БӨЛІМШЕЛЕРІНДЕГІ
САЛЫҚ КЕЗЕҢІНІҢ ЖИЫНТЫҒЫ БОЙЫНША АВАНСТЫҚ
ТӨЛЕМДЕР МЕН КОРПОРАЦИЯЛЫҚ ТАБЫС
САЛЫҒЫ СОМАСЫНЫҢ ЕСЕБІ
Нысан 101.07 бет 01
Заңды тұлғаның құрылымдық
бөлімшелеріндегі салық
кезеңінің жиынтығы бойынша
аванстық төлемдер мен
корпорациялық табыс салығы
сомасының есебі
____________________________________________________________________
Осы нысанды жасау Ережесін оқыңыз.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! +, /, %, Z белгілерін пайдаланбаңыз, қалам немесе
қаламұшпен, ҚАРА не КӨК сиямен, БАС БАСПА белгілерімен толтырыңыз.
____________________________________________________________________                   Салық төлеуші туралы жалпы ақпарат
1 СТН  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 2 Салық кезеңі (жыл): _ _ _ _
3 Салық төлеушінің атауы _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4 Салық төлеушінің _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
орналасқан орны
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
5 Есеп түрі   (Тиісті _ тор көзде көрсетіңіз):
Бастапқы _  Кезекті _  Тарату _  Қосымша _
6 Көрсеткіш   (Тиісті _ тор көзде көрсетіңіз):
Тауарлардан (жұмыстардан, қызмет көрсетулерден)_
Еңбекақы төлеу қоры түскен кіріс
7 Салық есепте._ _ 8 101.08-нысан бойынша_ _ 8 Валюта _ _ КZТ-теңге,
месінің коды     берілген есептердің саны    коды       USD-АҚШ
доллары
____________________________________________________________________                                  Есеп
Жолдың коды          Атауы                           млрд  млн мың
101.07.001 Бас ұйым үшін төлеуге тиісті салық сомасы _ _ _ _ _ _ _
101.07.002 Жеке балансы мен банктік есебі бар _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
филиал (өкілдік), оқшауланған
құрылымдық бөлімшелер үшін төлеуге
тиісті салық сомасы
101.07.003 Жеке балансы мен банктік есебі жоқ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
оқшауланған құрылымдық бөлімшелер
үшін төлеуге тиісті салық сомасы
101.07.004 БАРЛЫҒЫ (101.07.001 - 101.07.003 сома)_ _ _ _ _ _ _ _ _ ____________________________________________________________________                    Салық төлеушінің жауапкершілігі
Біз осы Есепте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңнама кесімдеріне сәйкес жауап береміз.
_________________________________________________
Шектеу сызығынан шықпаңыз                   |Есеп беру_ _ _ _ _
__________________________________________/____/ |күні:   Күні, айы,
Басшылардың аты-жөні                       Қолы  |      жылы,санмен
_________________________________________________|
_________________________________________________
Шектеу сызығынан шықпаңыз                   |
___________________________________________/____/|
Бас бухгалтердің аты-жөні                   Қолы |
_________________________________________________|
__________________________________________________
Шектеу сызығынан шықпаңыз                    |
____________________________________________/____/|     М.О.
Есепті толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні Қолы |
__________________________________________________|
Ескерту:
101.07.001 жолдың шамасы 101.07.001 жолына 001F қосымша нысанының жиынтық шамасын қосып алады.
101.07.002 жолдың шамасы 101.07.002 жолына 001G қосымша нысанының жиынтық шамасын қосып алады.
101.07.003 жолдың шамасы 101.07.003 жолына 001O қосымша нысанының жиынтық шамасын қосып алады.
101.07.004 жолдың шамасы 101.07.004 жолына 001E қосымша нысанының жиынтық шамасын қосып алады.

7) код налоговой отчетности, к которой прилагается Расчет;
8) код валюты.
17. В разделе "Расчет" строка 101.08.001 предназначена для отражения суммы авансовых платежей и корпоративного подоходного налога по итогам налогового периода, подлежащего уплате за структурное(-ые) подразделение(-я) налогоплательщика и заполняется на основании данных дополнительных форм к строкам 101.07.001, 101.07.002, 101.07.003.
Форма 101.07 Стр. 01
Приложение N 1 к Правилам
составления Расчета сумм
авансовых платежей и
корпоративного подоход-
ного налога по итогам
налогового периода,
по структурным подразде-
лениям юридического лица
Расчет
сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного
налога по итогам налогового периода, по структурным
подразделениям юридического лица
___________________________________________________________________________
Прочитайте Правила составления данной формы
Внимание! Не использовать символы +, /, %, Z, заполнять шариковой или
перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными
символами.
___________________________________________________________________________
Общая информация о налогоплательщике
1 РНН ______________________________ 2 Налоговый период (год): _ _ _ _
3 Наименование
налогоплательщика ______________________________________________________
__________________________________________________________________________
4 Место регистрации
налогоплательщика ______________________________________________________
__________________________________________________________________________
5 Вид расчета (Укажите (х) в соответствующей ячейке):
Первоначальный __  Очередной __  Ликвидационный __ Дополнительный __
6 Показатель (Укажите (х) в соответствующей ячейке): Доход от реализации
товаров (работ, услуг) __ Фонд оплаты труда __
7 Код налоговой           8 Количество представленных
отчетности   _ _ _ _ _    расчетов по форме 101.08  _ _ _
9 Код            КZТ - тенге,
валюты _ _ _   USD - доллар США
10 Количество обособленных структурных подразделений, не имеющих
отдельный баланс и банковский счет, находящихся с головной организацией
юридического лица на территории одной области, городов Астана,
Алматы _ _ _
Расчет
Код строки    Наименование
млрд. млн. тыс.
101.07.001  Сумма налога, подлежащего уплате
за головную организацию              _______________________
101.07.002  Сумма налога, подлежащего уплате     _______________________
за филиалы /представительства/,
обособленные структурные
подразделения, имеющие отдельный
баланс и банковский счет
101.07.003  Сумма налога, подлежащего уплате     _______________________
за обособленные структурные
подразделения, не имеющие
отдельный баланс и банковский
счет
101.07.004  Всего (сумма с 101.07.001 по         _______________________
101.07.003)
Ответственность налогоплательщика
Мы несем ответственность в соответствии с законодательными актами
Республики Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных
в данном Расчете.
_________________________________________
Не выходить за ограничительную рамку       Дата подачи  _______________
_______________________ /____________/       расчета:      Цифрами день,
Ф.И.О. Руководителя         Подпись                         месяц, год
_________________________________________
_________________________________________
Не выходить за ограничительную рамку
_______________________ /____________/
Ф.И.О. Главного бухгалтера  Подпись
_________________________________________
_________________________________________
Не выходить за ограничительную рамку
_______________________ /____________/             М.П.
Ф.И.О. Должностного лица,   Подпись
заполнившего расчет
_________________________________________
Примечание:
Величина строки 101.07.001 включает в себя итоговую величину графы 001F
дополнительной формы к строке 101.07.001
Величина строки 101.07.002 включает в себя итоговую величину графы 001G
дополнительной формы к строке 101.07.002
Величина строки 101.07.003 включает в себя итоговую величину графы 001G
дополнительной формы к строке 101.07.003
Величина строки 101.07.004 включает в себя итоговую величину графы 001E
дополнительной формы к строке 101.07.004.

СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _Салық кезеңі (жыл):_ _ _  Нысан 101.07 Бет 02
__________________________________________________________________
___________________________________________________
Шектеу сызығынан шықпаңыз                    |
____________________________________________/____/|
Есепті жасау бойынша қызмет көрсеткен салық  Қолы |
төлеушінің өкілінің аты-жөні                      |
__________________________________________________|        М.О. ___________________________________________________________________
____________________________________________________
Шектеу сызығынан шықпаңыз                     |Есепті
_____________________________________________/____/|қабылдаған___ _
Есепті қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні Қолы |күні: Күні, айы,
___________________________________________________|    жылы, санмен
Салық органының _ _ _ _ _
М.О.         коды
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАНЫҢ ҚҰРЫЛЫМДЫҚ БӨЛІМШЕСІ БОЙЫНША САЛЫҚ
КЕЗЕҢІНІҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ БОЙЫНША ЖӘНЕ АВАНСТІК ТӨЛЕМДЕРДІҢ
СОМАЛАРЫНЫҢ ЕСЕБІ
101.07 ЕСЕБІНІҢ 101.07.001 ЖОЛЫНА
БЕТ А                                               Ағымдағы беттің_ _ _
ҚОСЫМША НЫСАН       нөмірін көрсетіңіз
____________________________________________________________________
Осы нысанды жасау Ережелерін оқыңыз.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! +, /, %, Z белгілерін пайдаланбаңыз, ҚАРА не КӨК
сиялы қаламмен немесе қаламұшпен, БАСПА ӘРІПТЕРМЕН толтырыңыз.
____________________________________________________________________
Жалпы ақпарат
1 СТН _ _ _ _ _ _ _ _    2 Салық төлеушінің _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
атауы
3 Салық кезеңі (жыл): _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4 Жеке теңгерімі мен банктік шоттары жоқ оқшауланған құрылымдық _ _
бөлімшелерінің саны
5 Салық _ _ _ _ _
есептемелігінің коды
____________________________________________________________________                                Бас ұйым
А  N  В      Атауы                С Салық төлеу жүргізілетін бюджет
ЗАҢДЫ ТҰЛҒА БОЙЫНША БАРЛЫҒЫ
001 ЖИЫНТЫҒЫ (жол ТЕК нысанның жиынтығы бойынша толтырылады)
002 бас ұйым
003 Астана, Алматы қалаларының бір облыстың аумағында заңды тұлғаның
бас ұйымымен орналасқан жеке теңгерімі мен банктік шоты  жоқ
оқшауланған құрамдылық бөлімше
_________________________________________________________
|         Шектеу сызығынан шықпаңыз                     |
|_________________________________________________/____/|
|Осы нысанды толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні  Қолы|
|_______________________________________________________|
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАНЫҢ ҚҰРЫЛЫМДЫҚ БӨЛІМШЕСІ БОЙЫНША САЛЫҚ КЕЗЕҢІНІҢ
ҚОРЫТЫНДЫСЫ БОЙЫНША ЖӘНЕ АВАНСТІК ТӨЛЕМДЕРДІҢ СОМАЛАРЫНЫҢ                                    ЕСЕБІ
101.07 ЕСЕБІНІҢ 101.07.001 ЖОЛЫНА        БЕТ В
Ағымдағы беттің _ _ _
ҚОСЫМША НЫСАН         нөмірін көрсетіңіз
____________________________________________________________________
Осы нысанды жасау Ережелерін оқыңыз.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! +, /, %, Z белгілерін пайдаланбаңыз, ҚАРА не КӨК
сиялы қаламмен немесе қаламұшпен, БАСПА ӘРІПТЕРМЕН толтырыңыз.
____________________________________________________________________                               Жалпы ақпарат
1 СТН _ _ _ _ _ _ _ _    2 Салық төлеушінің _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
атауы
3 Салық кезеңі (жыл): _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4 Жеке теңгерімі мен банктік шоттары жоқ оқшауланған құрылымдық _ _
бөлімшелерінің саны
5 Салық _ _ _ _ _
есептемелігінің коды
____________________________________________________________________                                Бас ұйым
А N D Қолданатын көрсеткіштің  Е Заңды тұлға  F Бас ұйым және тиісті
мөлшері                    бойынша        құрылымдық бөлімше
жалпы көле.    үшін төлеуге жататын
мінде көр.     салық сомасы
сеткіштің
үлес салмағы    млрд.  млн.  мың
%           _ _ _ _ _ _ _ _ _
млрд.  млн.   мың           100,0         _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _        _ _ _ _        _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
001  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _        _ _ _ _        _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
002  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _        _ _ _ _
003  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_________________________________________________________
|         Шектеу сызығынан шықпаңыз                     |
|_________________________________________________/____/|
|Осы нысанды толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні  Қолы|
|_______________________________________________________|
101.07.002 ЖОЛЫНЫҢ       БЕТ А
101.07 ЕСЕБІНЕ
ҚОСЫМША НЫСАН
Ағымдағы беттің _ _ _
нөмірін көрсетіңіз
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАНЫҢ ҚҰРЫЛЫМДЫҚ БӨЛІМШЕЛЕРІ БОЙЫНША САЛЫҚ КЕЗЕҢІНІҢ
ҚОРЫТЫНДЫСЫ БОЙЫНША АВАНСТЫҚ ТӨЛЕМДЕР МЕН КОРПОРАЦИЯЛЫҚ
ТАБЫС САЛЫҒЫ СОМАЛАРЫНЫҢ ЕСЕБІН ЖАСАУ
____________________________________________________________________
Осы нысанды жасау ережесін оқыңыз.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! +, /, %, Z белгілерін пайдаланбаңыз, ҚАРА не КӨК
сиялы қаламмен немесе қаламұшпен, БАСПА әрпімен толтырыңыз.
____________________________________________________________________                               Жалпы ақпарат
1 СТН _ _ _ _ _ _ _ _    2 Салық төлеушінің _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
атауы:
3 Салық кезеңі (жыл): _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4 Салық _ _ _ _ _
есептелігінің коды
____________________________________________________________________
/Өкілдіктің/ филиалы, дербес балансы мен банк шоты бар
оқшауланған құрылымдық бөлімшелер
А N В  Құрылымдық бөлімшенің атауы   С Салықты төлеуде жүргізілетін
бюджет
ЗАҢДЫ ТҰЛҒА БОЙЫНША БАРЛЫҒЫ
001 БАРЛЫҒЫ (жол ТЕК нысанның жиынтығы
бойынша толтырылады)
_ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_________________________________________________________
|         Шектеу сызығынан шықпаңыз                      |
|__________________________________________________/____/|
|Осы нысанды толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні  Қолы |
|________________________________________________________|
101.07.002 ЖОЛЫНЫҢ                   БЕТ В
101.07 ЕСЕБІНЕ
ҚОСЫМША НЫСАН
Ағымдағы беттің _ _ _
нөмірін көрсетіңіз:
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАНЫҢ ҚҰРЫЛЫМДЫҚ БӨЛІМШЕЛЕРІ БОЙЫНША САЛЫҚ КЕЗЕҢІНІҢ
ҚОРЫТЫНДЫСЫ БОЙЫНША АВАНСТЫҚ ТӨЛЕМДЕР МЕН КОРПОРАЦИЯЛЫҚ
ТАБЫС САЛЫҒЫ СОМАЛАРЫНЫҢ ЕСЕБІН ЖАСАУ
___________________________________________________________________
Осы нысанды жасау ережесін оқыңыз.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! +, /, %, Z белгілерін пайдаланбаңыз, ҚАРА не КӨК
сиялы қаламмен немесе қаламұшпен, БАСПА әрпімен толтырыңыз.
____________________________________________________________________                              Жалпы ақпарат
1 СТН _ _ _ _ _ _ _ _    2 Салық төлеушінің _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
атауы:
3 Салық кезеңі (жыл): _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4 Салық _ _ _ _ _
есептемелігінің коды
____________________________________________________________________
/Өкілдіктің/ филиалы, дербес балансы мен банк шоты бар оқшауланған
құрылымдық бөлімшелер
А  N  D   СТН       Е Қолданылатын   F Заңды тұлға    G Құрылымдық
көрсеткіштің     бойынша жалпы    бөлімшелер
мөлшері          көлемдегі        үшін төлеуге
көрсеткіштің     тиісті
млрд.  млн.  мың   үлес салмағы     салық сомасы
_ _ _ _ _ _ _ _ _        %
_ _ _ _ _ _ _ _ _      100,0       млрд.млн. мың 001
_ _ _ _ _ _ _ _ _                  _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _    _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _    _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _    _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _    _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _    _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _
_________________________________________________________
Шектеу сызығынан шықпаңыз                      |
|_________________________________________________/____/|
|Осы нысанды толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні  Қолы|
|_______________________________________________________|
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАНЫҢ ҚҰРЫЛЫМДЫҚ БӨЛІМШЕСІ БОЙЫНША САЛЫҚ КЕЗЕҢІНІҢ
ҚОРЫТЫНДЫСЫ БОЙЫНША ЖӘНЕ АВАНСТІК ТӨЛЕМДЕРДІҢ СОМАЛАРЫНЫҢ     БЕТ А
ЕСЕБІ
101.07 ЕСЕБІНІҢ 101.07.003 ЖОЛЫНА
Ағымдағы беттің _ _ _
ҚОСЫМША НЫСАН         нөмірін көрсетіңіз
____________________________________________________________________
Осы нысанды жасау Ережелерін оқыңыз.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! +, /, %, Z белгілерін пайдаланбаңыз, ҚАРА не КӨК
сиялы қаламмен немесе қаламұшпен, БАСПА ӘРІПТЕРМЕН толтырыңыз.
____________________________________________________________________                               Жалпы ақпарат
1 СТН _ _ _ _ _ _ _ _    2 Салық төлеушінің _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
атауы
3 Салық кезеңі (жыл): _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4 Салық _ _ _ _ _
есептемелігінің коды
____________________________________________________________________
Жеке теңгерімі мен банктік шоты жоқ оқшауланған құрамдылық бөлімше
А  N  В  Оқшауланған құрамдылық         С Салық төлеу жүргізілетін
бөлімшенің атауы                     бюджет
ЗАҢДЫ ТҰЛҒА БОЙЫНША БАРЛЫҒЫ
001 ЖИЫНТЫҒЫ (жол ТЕК нысанның жиынтығы
бойынша толтырылады)
_ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_________________________________________________________
|         Шектеу сызығынан шықпаңыз                     |
|_________________________________________________/____/|
|Осы нысанды толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні  Қолы|
|_______________________________________________________|
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАНЫҢ ҚҰРЫЛЫМДЫҚ БӨЛІМШЕСІ БОЙЫНША САЛЫҚ КЕЗЕҢІНІҢ
ҚОРЫТЫНДЫСЫ БОЙЫНША ЖӘНЕ АВАНСТІК ТӨЛЕМДЕРДІҢ СОМАЛАРЫНЫҢ     БЕТ В
ЕСЕБІ
101.07 ЕСЕБІНІҢ 101.07.003 ЖОЛЫНА
Ағымдағы беттің _ _ _
ҚОСЫМША НЫСАН         нөмірін көрсетіңіз
____________________________________________________________________
Осы нысанды жасау Ережелерін оқыңыз.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! +, /, %, Z белгілерін пайдаланбаңыз, ҚАРА не КӨК
сиялы қаламмен немесе қаламұшпен, БАСПА ӘРІПТЕРМЕН толтырыңыз.
____________________________________________________________________                               Жалпы ақпарат
1 СТН _ _ _ _ _ _ _ _    2 Салық төлеушінің _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
атауы
3 Салық кезеңі (жыл): _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4 Салық _ _ _ _ _
есептемелігінің коды   ____________________________________________________________________
Жеке теңгерімі мен банктік шоты жоқ оқшауланған құрамдылық бөлімше
А  N  D   СТН       Е Қолданылатын   F Заңды тұлға    G Оқшауланған
көрсеткіштің     бойынша жалпы    құрылымдық
мөлшері          көлемінде        бөлімше үшін
көрсеткіштің     төлеуге
млрд.  млн.  мың   үлес салмағы     жататын
_ _ _ _ _ _ _ _ _        %           салық сомасы
_ _ _ _ _ _ _ _ _      100,0        млрд.млн.мың
001                _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _      _ _ _ _ _ __
_ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _      _ _ _ _ _ __
_ _ _ _ _ _    _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _      _ _ _ _ _ _ _ __
_ _ _ _ _ _ _ _    _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _      _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _    _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _      _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _    _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _      _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _    _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _      _ _ _ _ _ _
_________________________________________________________
|         Шектеу сызығынан шықпаңыз                      |
|__________________________________________________/____/|
|Осы нысанды толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні  Қолы |
|________________________________________________________|
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАНЫҢ ҚҰРЫЛЫМДЫҚ БӨЛІМШЕСІ БОЙЫНША САЛЫҚ КЕЗЕҢІНІҢ
ҚОРЫТЫНДЫСЫ БОЙЫНША ЖӘНЕ АВАНСТІК ТӨЛЕМДЕРДІҢ  БЕТ А
СОМАЛАРЫНЫҢ ЕСЕБІ
101.07 ЕСЕБІНІҢ 101.07.004 ЖОЛЫНА
Ағымдағы беттің _ _ _
ҚОСЫМША НЫСАН         нөмірін көрсетіңіз
____________________________________________________________________
Осы нысанды жасау Ережелерін оқыңыз.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! +, /, %, Z белгілерін пайдаланбаңыз, ҚАРА не КӨК
сиялы қаламмен немесе қаламұшпен, БАСПА ӘРІПТЕРМЕН толтырыңыз.
____________________________________________________________________                               Жалпы ақпарат
1 СТН _ _ _ _ _ _ _ _    2 Салық төлеушінің _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
атауы
3 Салық кезеңі (жыл): _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4 Салық _ _ _ _ _
есептемелігінің коды    ____________________________________________________________________                                 БАРЛЫҒЫ
А  N  В   Құрамдылық    С Қолданылатын  D Заңды тұлға Е Барлығы жеке
бөлімшенің      көрсеткіштің   бойынша жал.  тұлға бойынша
атауы           мөлшері        пы көлемінде  төлеуге
көрсеткіштің   жататын салық
үлес салмағы    сомасы
001 ЖИЫНТЫҒЫ (жол ТЕК   млрд. млн. мың      %         млрд. млн.мың
нысанның жиынтығы   _ _ _  _ _ _ _     100,0
бойынша толтыры.    _ _ _ _ _ _ _ _    _ _ _ _    _ _ _ _ _ _ _
лады)               _ _ _ _ _ _ _ _    _ _ _ _    _ _ _ _ _ _ _
002 Бас ұйым            _ _ _ _ _ _ _ _
003 Филиалдар /өкілдік.
тер/ жеке теңгерімі
мен банктік шоты
бар оқшауланған
құрамдылық бөлімше
004 Астана, Алматы қала.
ларының бірі облыс.
тың аумағында заңды
тұлғаның бас ұйымымен
орналаспаған жеке
теңгерімі мен банктік
шоты жоқ оқшауланған
құрамдылық бөлімше
________________________________________________________
|         Шектеу сызығынан шықпаңыз                     |
|_________________________________________________/____/|
|Осы нысанды толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні Қолы |
|_______________________________________________________|
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАНЫҢ ҚҰРЫЛЫМДЫҚ БӨЛІМШЕЛЕРІ ҮШІН
САЛЫҚ КЕЗЕҢІНІҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ БОЙЫНША АВАНСТЫҚ
ТӨЛЕМДЕР МЕН КОРПОРАЦИЯЛЫҚ ТАБЫС
САЛЫҒЫ СОМАСЫНЫҢ ЕСЕБІ

Форма 101.07 Стр. 02
РНН _________________________   Налоговый период (год): _ _ _ _
___________________________________________________________________________
_________________________________________
Не выходить за ограничительную рамку
_____________________ /____________/
Ф.И.О. Представителя       Подпись
налогоплательщика,
оказавшего услуги
по составлению
расчета                            М.П.
___________________________________________________________________________
_________________________________________   Дата приема __________________
Не выходить за ограничительную рамку      расчета      Цифрами день,
_____________________ /____________/                     месяц, год
Ф.И.О. Должностного лица,   Подпись
принявшего расчет
_________________________________________
М.Ш.    Код налогового
органа  _ _ _ _
___________________________________________________________________________
Лист А
Укажите номер текущей страницы: _ _ _
Дополнительная форма
к строке 101.07.001
расчета 101.07
Расчет
сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного
налога по итогам налогового периода, по структурным
подразделениям юридического лица
___________________________________________________________________________
Прочитайте Правила составления данной формы
Внимание! Не использовать символы +, /, %, Z, заполнять шариковой или
перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными
символами.
___________________________________________________________________________
Общая информация
1 РНН __________________________
2 Наименование налогоплательщика __________________________________________
3 Налоговый период (год): _ _ _ _
4 Количество обособленных структурных подразделений, не имеющих отдельный
баланс и банковский счет, находящихся с головной организацией
юридического лица на территории одной области, городов Астана,
Алматы _ _ _
5 Код налоговой
отчетности   _ _ _ _ _
___________________________________________________________________________
Головная организация
_______________________
А. N     В.     Наименование            С.  Бюджет, в который
производится уплата налога
Всего по юридическому лицу
001 Итого (строка заполняется только по итогу формы)
002 Головная организация                 __________________________________
003 Обособленные структурные подразделения, не имеющие отдельный баланс
и банковский счет, находящиеся с головной организацией юридического
лица на территории одной области, городов Астана, Алматы
______________________________________
Не выходить за ограничительную рамку
_____________________ /____________/
Ф.И.О. Должностного лица,   Подпись
заполнившего данную
форму
______________________________________
___________________________________________________________________________
Лист В
Укажите номер текущей страницы:_ _ _
Дополнительная форма
к строке 101.07.001
расчета 101.07
Расчет
сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного
налога по итогам налогового периода, по структурным
подразделениям юридического лица
___________________________________________________________________________
Прочитайте Правила составления данной формы
Внимание! Не использовать символы +, /, %, Z, заполнять шариковой или
перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными
символами.
___________________________________________________________________________
1 РНН __________________________
2 Наименование налогоплательщика __________________________________________
3 Налоговый период (год): _ _ _ _
4 Количество обособленных структурных подразделений, не имеющих отдельный
баланс и банковский счет _______
5 Код налоговой
отчетности   _ _ _ _ _
________________________________________________________________________
А. N          D. Используемый      Е  Удельный вес   F  Сумма налога,
показатель           показателя в      подлежащего
общем объеме      уплате за головную
по юридическому   организацию и
лицу              соответствующие
структурные
подразделения
млрд.  млн.  тыс.           %             млрд.  млн.  тыс.
________________          100,0           ________________
001           ________________         _________        ________________
002           ________________         _________        ________________
003           ________________         _________        ________________
______________________________________
Не выходить за ограничительную рамку
_____________________ /____________/
Ф.И.О. Должностного лица,   Подпись
заполнившего данную форму
______________________________________
___________________________________________________________________________
Лист А
Укажите номер текущей страницы:_ _ _
Дополнительная форма
к строке 101.07.002
расчета 101.07
Расчет
сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного
налога по итогам налогового периода, по структурным
подразделениям юридического лица
___________________________________________________________________________
Прочитайте Правила составления данной формы
Внимание! Не использовать символы +, /, %, Z, заполнять шариковой или
перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными
символами.
___________________________________________________________________________
Общая информация
1 РНН ________________________    2 Наименование
налогоплательщика_____________________
_____________________________________
3 Налоговый период (год): _ _ _ _
4 Код налоговой
отчетности   _ _ _ _ _
Филиалы /представительства/, обособленные
структурные подразделения, имеющие отдельный баланс
и банковский счет
А. N      В.     Наименование            С.  Бюджет, в который
структурного                производится уплата налога
подразделения
Всего по юридическому лицу
001   Итого (строка заполняется только по итогу формы)
_ _ _ ________________________________      ______________________________
_ _ _ ________________________________      ______________________________
_ _ _ ________________________________      ______________________________
_ _ _ ________________________________      ______________________________
______________________________________
Не выходить за ограничительную рамку
_______________________ /____________/
Ф.И.О. Должностного лица,   Подпись
заполнившего данную форму
______________________________________
__________________________________________________________________________
Лист В
Укажите номер текущей страницы:_ _ _
Дополнительная форма
к строке 101.07.002
расчета 101.07
Расчет
сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного
налога по итогам налогового периода, по структурным
подразделениям юридического лица
___________________________________________________________________________
Прочитайте Правила составления данной формы
Внимание! Не использовать символы +, /, %, Z, заполнять шариковой или
перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными символами.
___________________________________________________________________________
Общая информация
1 РНН ________________________    2 Наименование
налогоплательщика_________
______________________________________
3 Налоговый период (год): _ _ _ _
4 Код налоговой
отчетности   _ _ _ _ _
Филиалы /представительства/, обособленные
структурные подразделения, имеющие отдельный баланс
и банковский счет
А. N  D. РНН          Е. Используемый   F  Удельный вес   G. Сумма налога,
показатель        показателя в      подлежащего
общем объеме      уплате за
по юридическому   структурные
лицу              подразделения
млрд. млн. тыс.        %            млрд. млн. тыс.
______________       100,0          ______________
001                     ______________      _________       ______________
___________________     ______________      _________       ______________
___________________     ______________      _________       ______________
___________________     ______________      _________       ______________
___________________     ______________      _________       ______________
___________________     ______________      _________       ______________
______________________________________
Не выходить за ограничительную рамку
_______________________ /____________/
Ф.И.О. Должностного лица,   Подпись
заполнившего данную форму
______________________________________
___________________________________________________________________________
Лист А
Укажите номер текущей страницы:_ _ _
Дополнительная форма
к строке 101.07.003
расчета 101.07
Расчет
сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного
налога по итогам налогового периода, по структурным
подразделениям юридического лица
___________________________________________________________________________
Прочитайте Правила составления данной формы
Внимание! Не использовать символы +, /, %, Z, заполнять шариковой или
перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными
символами.
___________________________________________________________________________
Общая информация
1 РНН ________________________    2 Наименование
налогоплательщика_____________________
______________________________________
3 Налоговый период (год): _ _ _ _
5 Код налоговой
отчетности   _ _ _ _ _
Обособленные структурные подразделения,
не имеющие отдельный баланс и банковский счет
А. N      В.     Наименование            С.  Бюджет, в который
обособленного               производится уплата налога
структурного
подразделения
Всего по юридическому лицу
001 Итого (строка заполняется только по итогу формы)
_ _ _ ________________________________      ______________________________
_ _ _ ________________________________      ______________________________
_ _ _ ________________________________      ______________________________
_ _ _ ________________________________      ______________________________
_ _ _ ________________________________      ______________________________
_ _ _ ________________________________      ______________________________
______________________________________
Не выходить за ограничительную рамку
_______________________ /____________/
Ф.И.О. Должностного лица,   Подпись
заполнившего данную форму
______________________________________
__________________________________________________________________________
Лист В
Укажите номер текущей страницы:_ _ _
Дополнительная форма
к строке 101.07.003
расчета 101.07
Расчет
сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного
налога по итогам налогового периода, по структурным
подразделениям юридического лица
___________________________________________________________________________
Прочитайте Правила составления данной формы
Внимание! Не использовать символы +, /, %, Z, заполнять шариковой или
перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными
символами.
___________________________________________________________________________
Общая информация
1 РНН ________________________    2 Наименование
налогоплательщика_________
______________________________________
3 Налоговый период (год): _ _ _ _
4 Код налоговой
отчетности   _ _ _ _ _
Обособленные структурные подразделения,
не имеющие отдельный баланс и банковский счет
А. N  D.   РНН        Е. Используемый   F  Удельный вес   G. Сумма налога,
показатель        показателя в      подлежащего
общем объеме      уплате за
по юридическому   обособленные
лицу              структурные
подразделения
млрд. млн. тыс.        %            млрд. млн. тыс.
______________       100,0          ______________
001                     ______________      _________       ______________
___________________     ______________      _________       ______________
___________________     ______________      _________       ______________
___________________     ______________      _________       ______________
___________________     ______________      _________       ______________
___________________     ______________      _________       ______________
______________________________________
Не выходить за ограничительную рамку
_______________________ /____________/
Ф.И.О. Должностного лица,   Подпись
заполнившего данную форму
______________________________________
___________________________________________________________________________
Лист А
Укажите номер текущей страницы:_ _ _
Дополнительная форма
к строке 101.07.004
расчета 101.07
Расчет
сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного
налога по итогам налогового периода, по структурным
подразделениям юридического лица
_ __________________________________________________________________________
Прочитайте Правила составления данной формы
Внимание! Не использовать символы +, /, %, Z, заполнять шариковой или
перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными
символами.
___________________________________________________________________________
Общая информация
1 РНН ________________________    2 Наименование
налогоплательщика_________
______________________________________
3 Налоговый период (год): _ _ _ _
4 Код налоговой
отчетности   _ _ _ _ _
Всего
А. N  В. Наименование  С. Используемый   D. Удельный вес   Е. Сумма налога,
структурного     показатель        показателя в      подлежащего
подразделения                      общем объеме      уплате всего
по юридическому   по юридичес-
лицу              кому лицу
млрд. млн. тыс.        %           млрд. млн.тыс.
001   Итого (строка
заполняется         ______________        100,0        _____________
только по итогу
формы)
002   Головная            ______________      _________      _____________
организация
003   Филиалы /предста-   ______________      _________      _____________
вительства/
обособленные
структурные
подразделения,
имеющие отдельный
баланс и
банковский счет     ______________      _________      _____________
004   Обособленные
структурные
подразделения,
не имеющие
отдельный баланс
и банковский счет,
и не находящиеся
с головной
организацией
юридического лица
на территории
одной области,
городов
Астана, Алматы
______________________________________
Не выходить за ограничительную рамку
_______________________ /____________/
Ф.И.О. Должностного лица,   Подпись
заполнившего данную форму
______________________________________
___________________________________________________________________________

Нысан 101.08 бет 01
Заңды тұлғаның құрылымдық
бөлімшелері бойынша салық
кезеңінің қорытындысы
жөніндегі аванстық төлемдер
және корпорациялық табыс
салығы сомасының есебін
жасау Ережелеріне
N 2 қосымша
____________________________________________________________________
Осы нысанды жасау Ережесін оқыңыз.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! +, /, %, Z белгілерін пайдаланбаңыз, қаламмен
немесе қаламұшпен, ҚАРА не КӨК сиямен, БАС БАСПА белгілерін толтырыңыз.
____________________________________________________________________                   Салық төлеуші туралы жалпы ақпарат
1 СТН  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 2 Салық кезеңі (жыл): _ _ _ _
3 Салық төлеушінің _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
атауы _ _ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4 Құрылымдық бөлімшенің_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
атауы_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
5 Құрылымдық бөлімшенің
орналасқан жері_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
6 Есеп түрі   (Тиісті _ тор көзде көрсетіңіз):
Бастапқы _  Кезекті _  Тарату _ Қосымша _
7 Салық есепте._ _ _  8 Валюта _ _ _    КZТ-теңге,
лігінің коды          коды            USD-АҚШ доллары
____________________________________________________________________                                 Есеп
Жол коды   Атауы                                    млрд.  млн.  мың
101.08.001 Филиал /өкілдік/ оқшауланған құрылымдық  _ _ _ _ _ _ _ _
бөлімшелер үшін төлеуге жататын
салық сомасы
____________________________________________________________________                      Салық төлеушінің жауапкершілігі
Біз осы Есепте келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін Қазақстан Республикасының заңнама актілеріне сәйкес
жауапкершілікте боламыз.
_________________________________________________
Шектеу сызығынан шықпаңыз                   |Есеп беру_ _ __ __
__________________________________________/____/ |күні: Сандармен
Басшының аты-жөні                          Қолы  |     күн, ай, жыл
_________________________________________________|
_________________________________________________
Шектеу сызығынан шықпаңыз                   |
___________________________________________/____/|
Бас бухгалтердің аты-жөні                   Қолы |
_________________________________________________|
__________________________________________________
Шектеу сызығынан шықпаңыз                    |
____________________________________________/____/|     М.О.
Есепті толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні Қолы |
__________________________________________________|
_________________________________________________
Шектеу сызығынан шықпаңыз                    |
____________________________________________/____/|
Есепті жасау бойынша қызмет көрсеткен салық  Қолы |
төлеуші өкілінің аты-жөні                         |
__________________________________________________|        М.О.
СТН _ _ _ _ _ _ _ __  Салық кезеңі (жыл):_ _ _ _

Форма 101.08 Стр. 01
Приложение N 2 к Правилам
составления Расчета сумм
авансовых платежей и
корпоративного подоход-
ного налога по итогам
налогового периода,
по структурным подразде-
лениям юридического лица
Расчет
сумм авансовых платежей и корпоративного подоходного
налога по итогам налогового периода, за структурные
подразделения юридического лица
___________________________________________________________________________
Прочитайте Правила составления данной формы
Внимание! Не использовать символы +, /, %, Z, заполнять шариковой или
перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными
символами.
___________________________________________________________________________
Общая информация о налогоплательщике
1 РНН ______________________________ 2 Налоговый период (год): _ _ _ _
3 Наименование
налогоплательщика ______________________________________________________
__________________________________________________________________________
4 Наименование
структурного
подразделения __________________________________________________________
5 Место регистрации
структурного
подразделения __________________________________________________________
__________________________________________________________________________
6 Вид расчета (Укажите (х) в соответствующей ячейке):
Первоначальный __  Очередной __  Ликвидационный __ Дополнительный __
7 Код налоговой             8 Код                   КZТ - тенге,  отчетности
_ _ _ _ _      валюты _ _ _          USD - доллар США
Расчет
Код строки    Наименование
101.08.001  Сумма налога, подлежащего уплате      млрд. млн. тыс.
за филиал /представительство/,        _______________________
обособленные структурные
подразделения
_________________________________________________________________________
Ответственность налогоплательщика
Мы несем ответственность в соответствии с законодательными актами
Республики Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных
в данном Расчете.
_________________________________________
Не выходить за ограничительную рамку       Дата подачи  _______________
_______________________ /____________/       расчета:      Цифрами день,
Ф.И.О. Руководителя         Подпись                         месяц, год
_________________________________________
_________________________________________
Не выходить за ограничительную рамку
_______________________ /____________/
Ф.И.О. Главного бухгалтера  Подпись
_________________________________________
_________________________________________
Не выходить за ограничительную рамку
_______________________ /____________/             М.П.
Ф.И.О. Должностного лица,   Подпись
заполнившего расчет
_________________________________________
_________________________________________
Не выходить за ограничительную рамку
_______________________ /____________/
Ф.И.О. Представителя        Подпись
налогоплательщика,
оказавшего услуги
по составлению
расчета
_________________________________________          М.П.
___________________________________________________________________________

Нысан 101.08 Бет 02
_____________________________________________________________________
_________________________________________________
Шектеу сызығынан шықпаңыз                     |Бас ұйымды
_____________________________________________/____/|тіркеу орны __
Есепті қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні Қолы |бойыншаСандармен
___________________________________________________|есепті күн, ай,
қабылдау    жыл
күні:
Салық органының _ _ _ _ _
М.О.         коды
______________________________________________________________________
________________________________________________
Шектеу сызығынан шықпаңыз                     |Құрылымдық
_____________________________________________/____/|бөлімшені_ _ _
есепті қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні Қолы |тіркеуСандармен
___________________________________________________|орны күн, ай,
жыл бойынша
есепті
қабылдау
күні:
Салық органының _ _ _ _ _
М.О.         коды
Салық органының _ _ _ _ _
М.О.         коды

Форма 101.08 Стр. 02
НН _________________________   Налоговый период (год): _ _ _ _
___________________________________________________________________________
_________________________________________
Не выходить за ограничительную рамку     Дата приема расчета  ___________
_______________________ /____________/     по месту регистрации  Цифрами
Ф.И.О. Должностного лица,  Подпись         головной организации  день,
принявшего расчет                                         месяц, год
________    Код налогового
М.Ш.      органа        _ _ _ _
________
___________________________________________________________________________
_________________________________________
Не выходить за ограничительную рамку     Дата приема расчета  ___________
_______________________ /____________/     по месту регистрации  Цифрами
Ф.И.О. Должностного лица,  Подпись         структурного          день,
принявшего расчет                   подразделения         месяц, год
________    Код налогового
М.Ш.      органа        _ _ _ _
________
___________________________________________________________________________