"Мәдениет, өнер саласындағы мемлекеттік мекемелердің, мемлекеттік мұрағат мекемелерінің және бұқаралық ақпарат құралдарының мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлері үшін мамандықтары бойынша жұмыс өтілін есептеу Тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрінің 2002 жылғы 21 ақпандағы N 45 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрінің 2002 жылғы 2 сәуірдегі N 82 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 17 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 1824. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрінің 2008 жылғы 9 сәуірдегі N 106 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрінің 2008 жылғы 9 сәуірдегі N 106 бұйрығымен.
---------------Бұйрықтан үзінді----------------
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27-бабы 1-1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) ...
2) "Мәдениет, өнер саласындағы мемлекеттік мекемелердің, мемлекеттік мұрағат мекемелерінің және бұқаралық ақпарат құралдарының мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлері үшін мамандықтары бойынша жұмыс өтілін есептеу Тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрінің 2002 жылғы 21 ақпандағы N 45 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрінің 2002 жылғы 2 сәуірдегі N 82 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1824);
3)«...
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        Е.Ертісбаев
___________________________________________________________
"Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  P020041_  қаулысын орындау үшін
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мәдениет, өнер саласындағы мемлекеттік мекемелердің, мемлекеттік мұрағат мекемелерінің және бұқаралық ақпарат құралдарының мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлері үшін мамандықтары бойынша жұмыс өтілін есептеу Тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрінің 2002 жылғы 21 ақпандағы N 45  V021763_  бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін: көрсетілген Бұйрықпен бекітілген мәдениет, өнер саласындағы мемлекеттік мекемелердің, мемлекеттік мұрағат мекемелерінің және бұқаралық ақпарат құралдарының мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлері үшін мамандықтары бойынша жұмыс өтілін есептеу Тәртібінде:

О внесении изменения и дополнений в Приказ Министра культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан от 21 февраля 2002 года N 45 "Об утверждении Правил исчисления стажа работы по специальности для работников государственных учреждений сферы культуры, искусства, государственных архивных учреждений и средств массовой информации, не являющихся государственными служащими"
Приказ Министра культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 82. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 апреля 2002 года N 1824. Утратил силу приказом Министра культуры и информации Республики Казахстан от 9 апреля 2008 года N 106.
Извлечение из приказа
Министра культуры и информации РК
от 09.04.2008 N 106
В соответствии с пунктом 1-1  статьи 27  Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) ....... ;
2) приказ Министра культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 82 " О внесении изменения и дополнений в Приказ Министра культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан от 21 февраля 2002 года N 45 "Об утверждении Правил исчисления стажа работы по специальности для работников государственных учреждений сферы культуры, искусства, государственных архивных учреждений и средств массовой информации, не являющихся государственными служащими " (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1824);
3) ........ .
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    E. Ертысбаев
___________________________________________________________________________________
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 " О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими ", приказываю:
1. Внести в Приказ Министра культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан от 21 февраля 2002 года N 45 " Об утверждении Правил исчисления стажа работы по специальности для работников государственных учреждений сферы культуры, искусства, государственных архивных учреждений и средств массовой информации, не являющихся государственными служащими " следующие изменение и дополнения:
в Правилах исчисления стажа работы по специальности для работников государственных учреждений сферы культуры, искусства, государственных архивных учреждений и средств массовой информации, не являющихся государственными служащими, утвержденных указанным Приказом:

4-тармақтың 1)-тармақшасы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1) орта және жоғарғы білім беру ұйымдарындағы, ғылыми зерттеу, жобалау-конструкторлық ұйымдарындағы мемлекеттік мұрағат мекемелеріндегі жұмыс бейініне сәйкес келетін мамандықтар бойынша жұмыстар";
театр-көріністік, мәдени-демалыс, ғылыми-зерттеу, жөндеу-қалпына келтіру ұйымдарындағы, көркем-өндірістік шеберханаларындағы, мұражайларындағы, мұражай-қорықтардағы, кітапханалардағы, кітап палатасындағы, мұрағат ісі ұйымдарындағы, бұқаралық ақпарат құралдары ұйымдарындағы жұмыс уақыты қызметкерлердің мамандықтары бойынша жұмыс өтіліне есептелетін ұйымдар мен лауазымдар Тізбесінде:
мекемелер, ұйымдар, кәсіпорындар атаулары бағанында екінші жолға "облыстық орыс театрлары" сөздерінен кейін "облыстық, аудандық, ауылдық мәдениет және өнер ұйымдары (клубтар, мәдениет және демалыс парктері, мәдениет үйлері мен сарайлары және т.б.)" сөздерімен толықтырылсын;
мекемелер, ұйымдар, кәсіпорындар атаулары бағанында үшінші жолға
"тарихи-мәдени" сөздерінен кейін "облыстық, қалалық, аудандық, ауылдық
мұражайлар мен қорық-мұражайлар" сөздерімен толықтырылсын.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап қолданысқа
енгізіледі және 2002 жылғы 1 қаңтарда пайда болған қарым-қатынастарға
таратылады.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау бірінші вице-министр
О.Г.Рябченкоға жүктелсін.
Келісілген:
Қазақстан Республикасының           Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және              Еңбек және халықты
қоғамдық келісім министрі           әлеуметтік қорғау министрі
Мамандар:
Икебаева А.Ж.
Омарбекова А.Т.

подпункт 1) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) работы в организациях среднего и высшего образования, научно-исследовательских, проектно-конструкторских организациях по специальности, соответствующей профилю работы в государственных архивных учреждениях;";
в Перечне организаций и должностей, время работы, в которых засчитывается в стаж работы по специальности работников театрально- зрелищных, культурно-досуговых, научно-исследовательских, ремонтно-реставрационных организаций, художественно-производственных мастерских, музеев, музеев-заповедников, библиотек, книжной палаты, организаций архивного дела, организаций средств массовой информации на соответствующих должностях:
строку вторую в графе наименование учреждений, организаций, предприятий после слов "областные русские театры" дополнить словами "областные, районные, сельские организации культуры и искусства (клубы, парки культуры и отдыха, дома и дворцы культуры и др.)":
строку третью в графе наименование учреждений, организаций, предприятий после слов "историко-культурные" дополнить словами "областные, городские, районные, сельские музеи и музеи-заповедники".
3. Настоящий Приказ вводится в действие с момента государственной регистрации и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2002 года.
4. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на Первого Вице-Министра Рябченко О.Г.
Министр культуры, информации
и общественного согласия
Республики Казахстан
Согласовано:
Министр труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан