"Мониторингке жататын мәмiлелер бойынша тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) Тiзбесiн бекiту туралы" Мемлекеттiк кiрiс министрiнің 2001 жылғы 22 ақпандағы N 206 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің 2002 жылғы 2 сәуірдегі N 398 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2002 жылғы 20 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 1828. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 11 тамыздағы N 325, ҚР Кедендік бақылау агенттігінің 2003 жылғы 13 тамыздағы N 386 бірлескен бұйрығымен (V032471).
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мониторингке жататын мәмiлелер бойынша тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) Тiзбесiн бекiту туралы" Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң 2001 жылғы 22 ақпандағы N 206 бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Осы Бұйрықпен бекiтiлген Мониторингке жататын мәмiлелер бойынша тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) тiзбесiнде:
1) 4-10 жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қара металдар      Көмiртектi болаттың
бұйымдары               7206-7212, 7214
Қара металдардың
бұйымдары                 7302, 7304
Ферроқорытпалар           7202
5. Қымбат металдар     Алтын, күмiс              7108, 7106
6. Кен және            Темiр                     2601
концентраттар       Марганец                  2602 00 000
Хром                      2610 00 000
Қорғасын                  2607 00 000
Цинк                      2608 00 000
Мыс                       2603 00 000
7. Органикалық емес    Алюминий оксидi
химия өнiмдерi      (алюминий тотығы)         2818 20 000
Хромның оксидтерi мен
су оксидтерi              2819
Уран                      2844
8. Астық дақылдары     Бидай және меслин         1001
9. Мақта               Таратылған мақта талшығы  5201 00
10. Энергия            Электрлiк                 2716 00 000";
2) мына мазмұнда 10-1 жолмен толықтырылсын:
"10-1. Мұнай және газ  Сұйық отынды агрегаттар,
өндiруде               аппаратуралар, қосалқы бөлшектер,
қолданылатын           компрессорлар, сүзгiш немесе
жабдықтар,             сұйықтар мен газды тазартуға
қосалқылар             арналған агрегаттарды қоса
және                   алғанда, тау тастары мен жер
материалдар            қыртысын бұрғылау үшiн басқа да 732182-
саймандар                       890392
Қара металдардан жасалған мұнай
және газ құбырлары үшін түтiктер
мен түтiкшелер, қара металдардан 730410-
жасалған қуыс профильдер         730690
Бентонит, басқа да антидетонаторлар
мен инициаторлар, реакциялар берудi
жеделдеткіштер мен катализаторлар,
лак және ұқсас өнiмдер үшiн
органикалық емес қоспа ерiтiндiлер
мен араластыруыштар,
карбоксиметил.                  250810-
целлюлоза және оның
целлюлоза және оның тұздары     391231
Түтiктер мен түтiкшелер үшiн балқы.
тылмаған шойыннан фитингтер, қара
металдардан жасалған басқа да
фланцтар мен түтiктер немесе
түтiкшелер үшiн фитингтер, қара
металдардан құйып жасалған басқа 730711-
фитингтер                       730799".

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 22 февраля 2001 года N 206 "Об утверждении Перечня товаров (работ, услуг), сделки по которым подлежат мониторингу"
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 398. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 апреля 2002 года N 1828. Утратил силу - совместным приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 325 и Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 13 августа 2003 года N 386 (V032471)
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 22 февраля 2001 года N 206 "Об утверждении Перечня товаров (работ, услуг), сделки по которым подлежат мониторингу", следующие изменения и дополнения:
В Перечне товаров (работ, услуг), сделки по которым подлежат мониторингу, утвержденным указанным Приказом:
1) строки 4-10 изложить в следующей редакции:
"4. Черные металлы            Изделия из углеродистой  7206-7212, 7214
стали
Изделия из черных        7302, 7304
металлов
Ферросплавы              7202
5.  Драгоценные               Золото, серебро          7108, 7106
металлы
6.  Руды и концентраты        Железные                 2601
Марганцевые              2602 00 000
Хромовые                 2610 00 000
Свинцовые                2607 00 000
Цинковые                 2608 00 000
Медные                   2603 00 000
7.  Продукты                  Оксид алюминия           2818 20 000
неорганической            (глинозем)
химии                     Оксиды и гидроксиды      2819
хрома
Уран                     2844
8.  Хлебные злаки             Пшеница и меслин         1001
9.  Хлопок                    Волокно хлопковое,       5201 00
нечесаное
10. Энергия                   Электрическая            2716 00 000";
2) Дополнить строкой 10-1 следующего содержания:
"10-1.Оборудование,           Агрегаты на жидком       732182-
комплектующие           топливе, аппаратура,     890392
и материалы,            запасные части, ком-
использующиеся          прессоры, прочий инстру-
при добыче нефти        мент для бурения скаль-
и газа                  ных пород или грунтов,
включая агрегаты
для фильтрования или
очистки жидкостей
и газов
Трубы для нефте- и       730410-
газопроводов из черных   730690
металлов, прочие трубы
и трубки, профили пусто-
телые из черных металлов
Бентонит, прочие антиде- 250810-
тонаторы и инициаторы,   391231
ускорители и катализа-
торы реакций, раствори-
тели и разбавители
сложные неорганические
для лаков и аналогичных
продуктов, карбоксиме-
тилцеллюлоза и ее соли
Фитинги литые из неков-  730711-
кого чугуна для труб     730799
или трубок, прочие
фланцы из черных метал-
лов и фитинги для труб
или трубок, прочие
фитинги литые из черных
металлов".

2. Мониторинг және трансферттiк баға белгiлеу департаментi (С.Ө.Қанахин) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет  министрлігiне мемлекеттiк тiркеуге жiберсiн.
3. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің м.а.

2. Департаменту мониторинга и трансфертного ценообразования          (Канахин С.У.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации.
И.о. Министра государственных
доходов Республики Казахстан