"Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына N 72 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 22 сәуірдегі N 174 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 6 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1847. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 22 сәуірдегі N 174 (тіркелген N 1847) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 72 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
3 "Сумен жабдықтау" ішкі функциясындағы 274 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы" бағдарламалар әкімшісі мынадай мазмұндағы 083-кіші бағдарламасы бар 031-бағдарламамен, 085-кіші бағдарламасы бар 081-бағдарламамен және 085-кіші бағдарламасы бар 082-бағдарламамен толықтырылсын:
"031 Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның санитариясының жобасы
083 ішкі көздер есебінен жергілікті деңгейде жобаны іске асыру
081 Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның санитариясының жобасы
085 Қайтарымды негізде сыртқы заемдар есебінен жергілікті деңгейде жобаны іске асыру
082 Алматы қаласын сумен жабдықтау және одан суды бұру жүйесін қайта құру
085 Қайтарымды негізде сыртқы заемдар есебінен жергілікті деңгейде жобаны іске асыру";

О внесении изменений и дополнений N 72 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 апреля 2002 года N 174. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 мая 2002 года N 1847. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
26. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 апреля 2002 года N 174 "О внесении изменений и дополнений N 72 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в подфункции 3 "Водоснабжение" администратора программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 031 с подпрограммой 083, программой 081 с подпрограммой 085 и программой 082 с подпрограммой 085 следующего содержания:
"031 Проект водоснабжения и санитарии города Атырау
083 Реализация проекта за счет внутренних источников на местном уровне
081 Проект водоснабжения и санитарии города Атырау
085 Реализация проекта на местном уровне за счет внешних займов на возвратной основе
082 Реконструкция системы водоснабжения и водоотведения города Алматы
085 Реализация проекта на местном уровне за счет внешних займов на возвратной основе";

4 "Санитарлық жұмыстар" ішкі функциясындағы 274 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы" бағдарламалар әкімшісі мынадай мазмұндағы 032-бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Елді мекендердің санитарлық жағдайын қамтамасыз ету жөніндегі ұйымды техникалық жабдықтау";
8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" функционалдық тобында:
3 "Ақпараттық кеңістік" ішкі функциясындағы 263 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім, мәдениет, спорт және туризм бойынша атқару органы" бағдарламалар әкімшісі:
мынадай мазмұндағы 076-бағдарламамен толықтырылсын:
"076 Жергілікті деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізуді техникалық қамтамасыз ету";
050 "Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру" бағдарламасы алынып тасталсын;
9 "Мәдениетті, спортты және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі басқа да қызмет көрсетулер" ішкі функциясындағы 263 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім, мәдениет, спорт және туризм атқару органы" бағдарламалар әкімшісі мынадай мазмұндағы 050-бағдарламамен толықтырылсын:
"050 Жергілікті деңгейде тілдерді қолдану және дамыту мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобында 1 "Ауыл шаруашылығы" ішкі функциясындағы 257 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл шаруашылық атқару органы" бағдарламалар әкімшісі мынадай мазмұндағы 035-бағдарламамен толықтырылсын:
"035 Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге несие орналастырғаны үшін екінші деңгейдегі банктерге комиссиялық сыйақы төлеу";
12 "Көлік және байланыс" функционалдық тобында 1 "Автомобиль көлігі" ішкі функциясындағы 274 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы" бағдарламалар әкімшісі мынадай мазмұндағы 033-бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Қалалық және ауданаралық (қалааралық) қоғамдық көлікті дамыту".
2. Әрекет етуінің аяқталу күні 2002 жылғы 1 мамырдан бастап белгіленетін осы тармақтың 4) тармақшасында көрсетілген бағдарламалар мен кіші бағдарламаларды қоспағанда, 1), 5) тармақшаларда көрсетілген бағдарламалар әкімшілерін қаржыландырудың аяқталу күні, сондай-ақ 1), 2),
3) және 5) тармақшаларда көрсетілген бағдарламалар мен кіші бағдарламалардың әрекет етуінің аяқталу күні 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап белгіленсін:
7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобындағы 3 "Сумен жабдықтау" ішкі функциясында:
1) 114 "Атырау облысының әкімі" бағдарламалар әкімшісі бойынша 030 "Атырау қаласының сумен жабдықтау және санитария жобасы" бағдарламасы және 083 "Жергілікті бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен жергілікті деңгейде жобаны іске асыру", 085 "Қайтарып алу негізінде сыртқы заемдар есебінен жергілікті деңгейде жобаны іске асыру" кіші бағдарламалары бойынша;

в подфункции 4 "Санитарные работы" администратора программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 032 следующего содержания:
"032 Техническое оснащение организаций по обеспечению санитарного состояния населенных пунктов";
в функциональной группе 8 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в подфункции 3 "Информационное пространство" администратора программ 263 "Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета":
дополнить программой 076 следующего содержания:
"076 Техническое обеспечение проведения государственной информационной политики на местном уровне";
программу 050 "Реализация государственной программы функционирования и развития языков на местном уровне" исключить;
в подфункции 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства" администратора программ 263 "Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 050 следующего содержания:
"050 Реализация государственной программы функционирования и развития языков на местном уровне";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды" в подфункции 1 "Сельское хозяйство" администратора программ 257 "Исполнительный орган сельского хозяйства, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 035 следующего содержания:
"035 Выплата комиссионных вознаграждений банкам второго уровня за размещение кредита на весенне-полевые и уборочные работы";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь" в подфункции 1 "Автомобильный транспорт" администратора программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 033 следующего содержания:
"033 Развитие городского и межрайонного (межгородского) общественного транспорта".
2. Установить дату окончания финансирования администраторов программ, указанных в подпунктах 1), 5), а также дату окончания действия программ и подпрограмм, указанных в подпунктах 1), 2), 3) и 5) с 1 января 2002 года, за исключением программы и подпрограммы, указанных в подпункте 4) настоящего пункта, дата окончания действия которых устанавливается с 1 мая 2002 года:
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство" в подфункции 3 "Водоснабжение":
1) по администратору программ 114 "Аким Атырауской области" по программе 030 "Проект водоснабжения и санитарии города Атырау" и подпрограммам 083 "Реализация проекта за счет внутренних источников на местном уровне", 085 "Реализация проекта на местном уровне за счет внешних займов на возвратной основе";

2) 130 "Алматы қаласының әкімі" бағдарламалар әкімшісі бойынша 033 "Алматы қаласында су құбыры және суағар жүйесін қайта салу" бағдарламасы және 085 "Қайтарып берілетін сыртқы заемдар есебінен жергілікті деңгейде жобаны іске асыру" кіші бағдарламасы бойынша:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобында:
3) 1 "Ауыл шаруашылығы" ішкі функциясында 257 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауылшаруашылық атқару органы" бағдарламалар әкімшісі бойынша 034 "Тұқымдық астық сатып алу бойынша ауылшаруашылық тауар өндірушілерін қолдау" бағдарламасы бойынша;
4) 5 "Қоршаған ортаны қорғау" ішкі функциясында 105 "Әкімдер аппараты" бағдарламалар әкімшісі бойынша 034 "Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғауды ұйымдастыру" бағдарламасындағы 030 "Облыстық (қалалық) қоршаған ортаны қорғау қоры" кіші бағдарламасы бойынша;
5) 13 "Басқалар" функционалдық тобында 9 "Басқа да" ішкі функциясында 119 "Қарағанды облысының әкімі" бағдарламалар әкімшісі бойынша 030 "Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдау" бағдарламасы бойынша.
3. 13 "Басқалар" функционалдық тобында 9 "Басқа да" ішкі функциясында 272 "жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын экономика, кіші және орта бизнесті қолдау атқару органы" бағдарламалар әкімшісі бойынша 081 "Экономика салаларын қолдау және дамыту үшін несиелендіру" бағдарламасы бойынша "Әрекет етуінің аяқталу күні" бағанындағы "01.01.02" деген сандар алынып тасталсын.
4. Заң қызметі департаменті (Қ.Әбдіқалықов) және Мемлекеттік бюджет департаменті (Б.Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Премьер-Министрдің орынбасары -
Қаржы министрі

2) по администратору программ 130 "Аким города Алматы" по программе 033 "Реконструкция системы водоснабжения и водоотведения г.Алматы" и подпрограмме 085 "Реализация проекта на местном уровне за счет внешних займов на возвратной основе";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
3) в подфункции 1 "Сельское хозяйство" по администратору программ 257 "Исполнительный орган сельского хозяйства, финансируемый из местного бюджета" по программе 034 "Поддержка сельскохозяйственных товаропроизводителей по приобретению семенного зерна";
4) в подфункции 5 "Охрана окружающей среды" по администратору программ 105 "Аппарат акима" в программе 034 "Организация охраны окружающей среды на местном уровне" по подпрограмме 030 "Областные (городские) фонды охраны окружающей среды";
5) в функциональной группе 13 "Прочие" в подфункции 9 "Прочие" по администратору программ 119 "Аким Карагандинской области" по программе 030 "Поддержание инфраструктуры города Приозерска".
3. В функциональной группе 13 "Прочие" в подфункции 9 "Прочие" по администратору программ 272 "Исполнительный орган экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, государственных закупок, финансируемый из местного бюджета" по программе 081 "Кредитование для поддержки и развития отраслей экономики" в графе "Дата окончания действия" цифры "01.01.02" исключить.
4. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Департаменту
государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную
регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики
Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется
на отношения, возникшие с 1 января 2002 года.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Мартина Н.А.)